Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon én miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én miért nem kellek senkinek sem? Magányosan fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem sikerült nem sikerült szimpátiát kiváltanom senkiből. Soha nem voltam senkivel sem még baráti kapcsolatban sem. Pasik is akikkel randiztam is, mind otthagytak engem, ilyen-olyan kifogásokkal pl. túl jó vagyok hozzá, vagy miután szerintem nem tetszettem a barátainak lekoptatott. Szóval fogalmam sincs, engem miért nem tud szeretni senki. Pedig nem hinném hogy személyiségre én lennék a világ legvisszataszítóbb embere. n/25
2016. máj. 6. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ennek mi értelme. Nem fogsz választ kapni, ami érdemre méltó! Egyszerűen nem ismerünk hogy véleményt alkothassunk. A sablon válaszokat az önfejlesztésről meg elolvashatod a többi 500 ilyen kérdés alatt. Ne haragudj, de ez így értelmetlen! :/
2016. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Zárkózott személyiségű ember vagyok amúgy.
2016. máj. 6. 08:23
 3/13 anonim válasza:
73%
1-esnek igaza lenne, de mivel no irta ki kapni fog 50 levelet is!
2016. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
írj bátran ;)
2016. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy van akinek tetszel csak fél kimutatni
2016. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Elég bénán fogalmazol 25 éves létedre. Szerintem így senki sem fog komolyan venni.
2016. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Sajnáltatod magad,de ha rádír valaki privátban,akkor még nem is válaszolsz neki,igaz?
2016. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És engednéd,hogy egy hasonló személyiségű pasi megpróbáljon megismerni?
2016. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
van valaki aki folyton ilyen kerdeseket ir ki es 25nek adja ki magar
2016. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
A zárkózottság nagyon nagy hátrány ebben a világban. Milyen az alakod?
2016. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!