Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden nőnek más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőnek más a szép? Tehát lehet olyan hogy egy pasit szinte minden nő csúnyának tart de mégis vab egy csinos nő aki helyesnek tartja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Van ilyen, igen.
2016. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Szélesebb skálából válogatnak a lányok, mint azt először gondolná az ember, tehát létezik a jelenség, mely szerint néha olyan emberek jönnek össze, akiket mások csúnyának vagy nem összeillőnek látnak. Azonban vannak olyan férfiak is, akik minden egyes lány szerint rondák, és egy lány sem adna nekik esélyt. Magam is ide tartozom. Még sosem volt lehetőségem még csak randira elmenni sem, ugyanis minden egyes lány csúnyának tart. És még alacsony is vagyok.
2016. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az a tapasztalatom, hogy NINCS olyan nő, aki ne a macsó/helyes pasikra bukna! Mindegy a nőknek a férfi kora is, ha egy mondjuk idősebb (40-50 éves) férfi beképzelt macsó, akkor ő is ugyanúgy kell egy fiatal, huszonéves csajnak is! Ilyet én többször is a saját szememmel láttam! Ha viszont egy férfi nem macsó, nem helyes, akkor eláshatja magát a nőknél,hiába fiatal, akkor is.
2016. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Mindig röhögnöm kell azon, hogy egyes férfiak fejében mekkora blődségek állnak össze, hogy saját magukat felmentsék az alól, hogy sikertelenek a párkapcsolatok terén. Elképesztő hazugságok, és addig mondogatjátok, amíg magatok is elhiszitek. Félelmetes valahol. Az őszinteség fájna, ezért jönnek ezek a kamu dumák macsókról és szívtelen, lenéző nőkről. Inkább, mint hogy szembenézz magaddal, és hogy miért is nem vagy vonzó másoknak, ugye? Hát, ha nem ébredsz fel, akkor így is maradsz és még hetven évesen is kántálhatod, hogy ezért más a hibás és nem te.
2016. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
Ha nem így lenne minden nő ugyanazzal a pasival járna, ami elég megterhelő lenne a férfinek, nem gondolod?
2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

@8

Oké, egyet magyarázz már meg nekem. Miért van az, hogy utcán csomószor összesúgnak a hátam mögött, meg a pofámba röhögnek, illetve ha egy lánynál próbálkozok, akkor az jó esetben kétszavas válaszokat ad, de inkább teljes mértékben ignorál? Még soha SENKI nem volt hajlandó velem haverkodáson kívül bármi másra. De továbbmegyek: az szerinted miért van, hogy még itt, egy névtelen oldalon is akiknek elküldtem a képemet, abból kettő volt hajlandó visszaírni, és azok se pozitívumot?


Válaszodat egy 10-15 mondatos esszé formájában várom holnap délig.

2016. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most azt én tudjam? Biztos rossz nőkkel futottál csak össze. Nem írok neked esszét. Majd megleled a párodat, ne aggodalmaskodj.
2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ne nézzétek ilyen negativan. Igen van sok felszines lány aki külsö alapján keres,talák párt,meg fiuk is ugyanúgy. De azok nem is boldogok igazán soha. Én leginkább olyan párokat látok ahol az egyik nagyon jól néz ki a másik meg átlagos, vagy mondjuk csúnya bár én kevés emberre tudom ezt mondani. Én példul már hányok a jó képű fiúktól mert a legtöbb öntelt, beképzelt és nem is tudom szépnek látni ha a személyisége taszító. Elhiszem hogy sok rossz tapasztalatotok volt de attol még higyjetek benne hogy ti is találtok valakit akire azt gondoljátok hogy hozzátok se szólna!!
2016. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!