Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as dolgozó nőnek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as dolgozó nőnek hol van esélye párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
itt sztem sok normális férfi akad, de erre jön a válasz mindig, h ez nem társkereső oldal. :D szívesen bebizonyítom bárkinek :P
2016. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, igen, ez tényleg nem társkereső oldal, és abban is igazad van, hogy - ritkán :), de itt is akad normális férfi :)

Viszont szerintem a kérdező nem neten szeretne ismerkedni, hanem személyesen :)


(Mellesleg én sem vagyok az on-line ismerkedés híve, már az indításnál sem :(, lehet, ő is így van ezzel)


28N

2016. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
akkor mozgalmasnak kell lenni nagyon, sportolni, bulizni, mászkálni, utazgatni, haverokkal lógni és előbb-utóbb meglesz. :) nőként én mennék netre, igaz sok hülye van, de türelmesen kell várni és meglesz. Sajnos én fiatalabb vagyok, de bírom az idősebb nőket. :)
2016. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Debreczeni Zsolt válasza:
Szia! Én is ugyanezt kérdezem férfiként, hogy hol vannak a 30 év körüli lányok, akik dolgoznak, de lenne párkeresésre szabadidejük, miért nem használják ki? Járok sokfelé páros táncos bulikra, főleg latin (salsa bachata kizomba bulik Budapest) gondoljatok bele 10 éve és még mindig nem akadt olyan lány aki párom lenne, nagyon csak a tánc érdekel mindenkit, legalábbis úgy tesz sok lány. Pedig nehezen hiszem el, hogy sokan nem pasizni is mennek, csak ezt jól leplezik. Az a baj, egyelőre más helyeken se nagyon sikerül, de hiszek benne, és nagyon aktív vagyok! Szép napot mindenkinek! Zsolti
2016. máj. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kapcsolatra találni ott lehet, ahol hasonló érdeklődésű és kapcsolatra nyitott emberek találkozhatnak. hogy ilyenekkel hol és mennyire találkozhatsz, az nagyban függ attól is, hogy te milyen érdeklődésű vagy és mennyire vagy nyitott mások közeledésére. vagy esetleg mennyire vagy kezdeményező te magad, hogyha mások nem kezdeményeznek.


szokás azt mondani az ilyen "hol lehet ismerkedni" kérdésekre, hogy ismerkedni mindenhol lehet. ahol emberek vannak az utcán, tömegközlekedésen, templomban, tanfolyamokon, edzőteremben, koncerten, moziban, könyvtárban, stb.


vannak ismerkedésre fokozottabban használt/alkalmas helyek, mint például a szórakozóhelyek és vannak a kifejezetten társkeresésre szolgáló helyek, mint a különféle párkereső oldalak, ismerkedős partik és egyéb rendezvények, ahova a legtöbben ezzel a céllal érkeznek, így talán egy fokkal könnyebb lehet ilyen helyeken párra találni, mert legalább ennyi közös már van benned és a többiekben. az ördög persze mindig a részletekben lakozik...

2016. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!