Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl normális és rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg pár tetkó, egy két év börtön, mindenkinek emelne az ázsióján?
2016. máj. 8. 10:33
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
59%

Most ne haragudj, de akkor keress egy helyes fiút... Erre, már tényleg nem tudok mit mondani, semmit nem értettél meg abból, amit mondtam.

"A női nem a legszánalmasabb."

Ez után a kijelentés után, te egy rendes, normális srácnak tartod magad? (...)

Megkeseredett vagy, irigy, talán még depressziós is, és ahogy látom, a gondolkodás sem az erősséged, mert kb 50 sorban kifejtettem, hogy mire figyelj, mi az amin változtatnod kellene. Én itt befejeztem, mert ez reménytelen.

2016. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
62%

"tényleg a nőinem legszánalmasabb"



"A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?"


Nem tudom, de neked mi közöd a normális, rendes srácokhoz? Egy bunkó, köpedék, primitív stílusod van, az elméletedből kiindulva téged biztos imádnak a nők. :)

2016. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
76%
Akik végképp nem kellenek a lányoknak, azok a csúnya és alacsony férfiak. tapasztalom, hiszen én is közéjük tartozom. Eddig még sosem kaptam esélyt az ismerkedésre a külsőm miatt. Mondjuk valamilyen szinten meg is tudom érteni, hiszen annyira átlagon aluli külsőm van, hogy hiába vagyok teljesen normális, határozott, célokkal és hobbikkal rendelkező férfi, ha a külsőm az első másodpercben teljesen 0-ra redukálja az esélyeimet bármilyen lánynál. Nem kell a szokásos frázisokat pufogtatni, hallottam már őket sokszor, és nincs olyan tanács, amit még ne próbáltam volna ki. De sosem jutottam el még soha odáig, hogy akár egy minimális esélyem legyen arra, hogy egy lány meg akarjon ismerni. Sajnálatos tény ez, ami eléggé frusztráló tud lenni, hogy csakis a külsőm miatt sosem ismerhetem meg, hogy milyen párkapcsolatban lenni. De úgy látszik nekem ez jutott. Hiába küzdök ellene, az egész önfejlesztős játék a csajozás szempontjából sziszifuszi. Szarból nem lehet várat építeni, de ha mégis, attól az még bűzleni fog. Éppen ezért az én külsőm nem alkalmas arra, hogy bármilyen lány is elfogadjon. Amit az egészből ki akarok hozni, az az, hogy hiába van valakinek jó személyisége, ha külsőleg annyira átlagon aluli, akkor sosem lesz esélye egy lánynál sem.
2016. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, szerintem alapvetően neked is a hozzáállásod problémás. Értem én, hogy belefárad az ember egy idő után, hogy a sok próbálkozásnak nincs eredménye, de szerintem pont a "küzdés", ahogy írtad, azt nem szabad erőltetni. Ha küzdésnek éled meg ezt az egészet, az maga a probléma gyökére.

Személyes jó barátom van, aki szintén nagyon átlagon aluli külsejű férfi. Viszont a barátnője is az... Együtt vannak két éve, most épp gyereket terveznek. Erre nem gondoltál? Azt gondolod, nincs olyan nő, aki abban a cipőben jár, mint te? Nagyon sok van, és tuti van közte olyan, akinek kellennél. Neked nehezebben jön, ennyi.

De próbálj kicsit pozitívabb lenni. Nem azt mondom, hogy most hipp-hopp egyik napról a másikra változzon meg a gondolkodásmódod, de legalább dolgozz rajta, mert hidd el, a kisugárzásodon megérzik a nők, hogy valami nem stimmel, és ennek semmi köze a külsődhöz.

2016. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

ma 14:45


Én is tapasztaltam már ezt,tudom miröl beszélsz.

2016. máj. 8. 15:51
 36/56 A kérdező kommentje:

ma 15:50

"a kisugárzásodon megérzik a nők"


Okos férfi tudja hogy 100% ban a külső számít nekik.


Ha ronda vagy akkor megkapod a megfoghatatlan “rossz a kisugárzásod“ meg “nincs kémia“ dumákat. Érdekes módon ha szép vagy akkor mindkettő nagyon jó lesz... Ronda férfi haljon meg egyedül, nekik alanyi jogon jár a szépfiú.

2016. máj. 8. 15:58
 37/56 anonim ***** válasza:
39%

A kisugárzásnak nevezett valami,és a külső egymástól 100%-osan függő dolgok... Mivel ha helyesnek születsz,akkor ugrálni fognak utánad a nők,tehát boldog leszel,örülsz magadnak stb.,és ezáltal pozitívabb leszel,és máris jó lesz a kisugárzásod.

Ha pedig nem születtél helyesnek,akkor visszautasítanak,kinevetnek,megaláznak a nők, és bizony ez rossz lesz neked,elmegy a kedved előbb-utóbb az egésztől,és ezáltal a kisugárzás is rosszabb lesz...

Mindennek az alapja tehát az,hogy milyennek születsz.Amit ugye meg sem tudsz választani,tehát az egész életed ezen múlik,hogy milyennek születtél.

24/F

2016. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
46%

"Ha ronda vagy akkor megkapod a megfoghatatlan “rossz a kisugárzásod“ meg “nincs kémia“ dumákat. Érdekes módon ha szép vagy akkor mindkettő nagyon jó lesz... Ronda férfi haljon meg egyedül, nekik alanyi jogon jár a szépfiú."


Ez sajnos pontosan igy van! Nincs itt szó semmiféle kémiáról, ha a neten egy kép alapján eldöntik a nők, kellek e vagy sem, annak pl mi köze a kémiához?... Legalább a hazudozásban ügyesebbek lehetnének a nők, de úgy látszik, még az sem megy nekik.

2016. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
55%

" ha a neten egy kép alapján eldöntik a nők, kellek e vagy sem"


És mi lenne, ha nem neten, hanem élőben ismerkednél???

2016. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
67%
Élőben is próbálkozom, ugyanúgy a külsőm alapján egy pillanat leforgása alatt megitélnek a nők. Egy pillanat leforgása alatt egyértelműen csak a külsőt lehet megállapitani, azt, hogy valaki pl az anyjánál él vagy sem, azt biztosan nem, szóval ebben is hazudnak a nők...
2016. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!