Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl normális és rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg pár tetkó, egy két év börtön, mindenkinek emelne az ázsióján?
2016. máj. 8. 10:33
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas.
2016. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 9-es, írhattam volna magamról is, de tudtommal a kérdés a normális/lecsúszott férfiakról szólt. Így sok értelme nem lett volna magamról írni, hiszen nő vagyok :)

De köszönöm szépen a kedves szavaidat.


Legközelebb kötekedés helyett inkább nézz tükörbe, és gondold végig neked miért ilyen rossz az életed, hogy mások boldogságának kritizálása az egyetlen örömöd.

2016. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
63%

Na galamb saci barátom szerinted miért lettél lepontozva?


1. Azért mert általánosítasz - vannak szubmisszív nők is, de ez nem a női nem jellemzője általánosságban...

2. Mert primitív vagy, és a szubmisszív beállítást kevered a mazochizmussal

3. Mert minden kérdéshez visszamaradott, nőgyűlölő kommenteket írsz,és még büszke is vagy rá.

2016. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem itt más baj lesz. A párom nekem speciel pont azért tetszett meg, mert olyan "jó". Mármint, első ránézésre tudod, hogy mire számíthatsz tőle, és ezek mind pozitív dolgok.


Ahogy észrevettem, az ilyen börtönviselt tetkós rosszfiúkkal jellemzően a roma népesség asszonyai vagy a nagyon IQ-hiányos, ámde szép lánykák járogatnak. Szerintem próbálj meg a megszokott környezetedből kilépni, és akkor nem lesz probléma, hogy normális és rendes vagy.

2016. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
75%

Sándor. Mit vártál, mikor direkt provokálod a népet? Tudtad te, hogy ezzel a válasszal lepontoznak. A százalékod alapján már igazán illene ezen nem meglepődnöd. Egyébként, aki ebbe a kategóriába ír az mind tudhatja. Itt édes mindegy mit írsz, melyik oldalon állsz, ha nő vagy és vannak értékeid,elvárásod, a sértődött kikosarazott férfiak pontoznak le. Ha férfi vagy és megbántottak ezért az összes nőt gyalázod burkolt kérdés formájában, akkor a jó érzetű nők pontoznak le, ha pedig egyik kategóriába se tartozol, akkor meg sem nyitod ezt a kérdést vagy nem válaszolsz, ha mégis akkor a kérdező pontoz majd le, mert nem neki tetszőt válaszolsz.. :)


Ui, nem értem a nők miért nem érik be azzal, ha valaki kedves és normális. Hát max ha szeretkezésre kerül a sor sötétbe csinálják és az feledteti, hogy a másik egyáltalán nem vonzza. Arról meg, hogy közös hobbijuk, érdeklődési körük legyen nem is beszélve, hát kell a fenének, minek szórakozzon külön-külön a párjától. Undorító, hogy mi nők nem érjük be azzal, hogy valaki kedves és normális. Ekkora elvárásokkal, mint, hogy tetszen külsőre, legyen közös érdeklődési körünk, már nem is értem mit csodálkozunk, hogy egyedül vagyunk. Most tehát mindenki írjon rá a kérdezőre azonnal. Kivéve aki olyan, mint én mert mi jobb, ha beletörődünk a hatalmas elvárásainkkal, hogy egyedül maradunk :D

2016. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
28%
ohh azért vagyok nő gyűlölő mert le írom az igazat ... hogy a bunkó ocsmány tahó előbb szerez barátnőt a mai világban mint 1 normális férfi akire azt mondják hogy uncsi meg nyálas
2016. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem lenézitek a nőket.

Egy rakás jó fej csajt ismerek, csak hát valóban, akinek normálisak az igényei, azok biza mind foglaltak és csak igen rövid ideig szoktak szabadon maradni...

2016. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
35%
Sándor, sajnos a nőknek hiába magyarázol, fáj nekik az igazság, sose fogják beismerni, hogy nekik tényleg a tahó, másokat leszólogató férfiak kellenek, pedig igy van, nap mint nap látom én is, hogy a kisboltos eladócsaj a környékünkön egy részeges negyvenes palival órák hosszat eldumálgat, engem meg le se tojik finoman szólva, talán azért nem, mert nem vagyok hosszúhajú huligán, és persze alkoholista sem... Ebben a formában egy nőnek sem kellek, de azért én nem vagyok hajlandó rászokni a piára, meg bunkóvá válni, csakhogy bevágódjak a mai fiatal csajoknál.
2016. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
49%

Azt ne mondjátok nekem, hogy nem láttatok még normális, jófej srácokat normális, jófej csajjal együtt járni.


Szerintem mindannyian láttatok már, csak gyorsan el is felejtettétek, mert akkor már nem csak negatív példa lenne a szemetek előtt és nem lenne mi miatt szidni a nőket. (Bár tuti, akkor is találnátok valamit, mint a kedves kérdező is, hogy a nők a bűn eredendő forrása.)


A saját sikertelenségeteket nem kell ám mindig a nőkre fogni. Persze, tudom, hogy egyszerűbb, de sajnálatból egy nő sem fog veletek összejönni, de még csak szexelni sem. Képzeljétek magatokat egy nő helyébe: ti járnátok megkeseredett, nőgyűlölő emberrel, aki folyton csak a hibát látná bennetek?

2016. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
73%
Nem értek egyet azokkal akik lealacsonyítják a nőket, de való igaz hogy nagyon sokukban bizony van vágy az alárendeltségre, hogy egy határozott férfi irányítsa őket. Nagyon sokszor olvasok ilyeneket itt is hogy a nőknek fontos hogy felnézhessenek a párjukra meg mellette biztonságban érezhessék magukat. Tehát szeretnek függeni a férfitól feminizmus ide vagy oda. Én pont hogy olyan nővel nem járnék aki mindenbem rám támaszkodik és tőlem várja a megoldást. Az is vicces hogy a jófiú alatt egyből anyuci pici fiára meg egy kis papucsra gondolnak, nem ám olyanra aki mondjuk tényleg tisztességes, kedves vagy csak szimplán normális. Szerintem a rosszfiú meg a férfi nem ugyanaz. De sok nő a tipikus rosszfiúkra bukik. Aztán majd ha teherbe esnek és otthagyja őket akkor majd nézelődnek.
2016. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!