Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl normális és rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg pár tetkó, egy két év börtön, mindenkinek emelne az ázsióján?
2016. máj. 8. 10:33
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
43%

De milyen nőknél próbálkozol?

Mert ha magad is bevallod, hogy ronda és alacsony vagy, akkor hasonló kategóriában kellene ismerkedned talán.

2016. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
44%

"De milyen nőknél próbálkozol?

Mert ha magad is bevallod, hogy ronda és alacsony vagy, akkor hasonló kategóriában kellene ismerkedned talán."


Hoppá, szóval mégiscsak a külsőt nézitek? Ezzel most elárultad magadat...

2016. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
54%

Miért, ti nem azt nézitek? Még a világ legrondább férfija is "csinos, szép arcú" nőt szeretne magának, aki legyen házias, akarjon minden nap kétszer szexelni, satöbbi satöbbi... De azért minden nő egy felszínes r_banc, ezt ne felejtsük el.


Szánalmasak vagytok, ez az igazság.

2016. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
48%

"Miért, ti nem azt nézitek? "


Akkor miért jöttök azzal a kamuszöveggel, hogy ne lakjon a "mamahotelben", legyen önálló, és akkor számithat barátnőre, holott, most meg ti magatok is eláruljátok, hogy ez az egész társkeresősdi a külsőről szól nálatok?!... Nem érzitek kinosnak ezt a hazudozást?...

2016. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
49%

Mért, ti nem nézitek a külsőt? Ha nem néznéd, rég találtál volna barátnőt.


De elárulok valamit: a nők és a férfiak is EMBEREK. Szexuális, romantikus vonzalom csak olyan iránt alakul ki, akit külsőre VONZÓNAK találnak. Ez más és más minden embernél.


Őszintén szólva én sem értem néha, logisztikában dolgozom, járnak hozzánk a sörhasú,büdös, szakállas, mosdatlan, és többnyire ronda teherautósofőrök, egy bizonyos kor felett mindegyiknek ott van a gyűrű az ujján és feltételezem nem egy toppmodellt vettek el, hanem valami hasonszőrű dagadt és igénytelen nőszemély vetett rájuk szemet. De tudod mit? MÉG ŐK IS TALÁLNAK PÁRT!!! Pedig rondák, büdösek és szarul keresnek.


Na most akkor gondolkozz el rajta, ha te bevallásod szerint egy normális, csak kicsit alacsony és csúnyácska férfi vagy, akkor mit csinálsz rosszul, hogy nálad 3 kategóriával "szarabb" emberek már rég házasok??

2016. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
41%
34: Egyáltalán nem érzem problémásnak a hozzáállásom. Ráadásul szerinted ez egy konstans, állandó dolog? Mert amúgy nem. Van, amikor jobban próbálkozik az ember, van, mikor kevésbé. Több, mint egy évtized próbálkozásainak a tapasztalata van a hátam mögött. Nincs olyan tanács, amit ne próbáltam volna ki. Ráadásul szerinted plázacicáknál próbálkozom? Dehogy! A kisugárzásommal élőben pedig nincs semmi baj. Csak a külsőmmel.
2016. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
49%

45: Képzeld, nekem nem fontos a külső egy lányon. Sokkal inkább a közös értékrend és érdeklődés. De ez mit sem ér. Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki hajlandó lett volna esélyt adni az ismerkedésre. Szinte nincs olyan külsőt érintő negatív jelző, amit már ne használtak volna rám legalább tucatszor.

Ráadásul én hiába vagyok igényes magamra, az alapvető testi jellemzőim (magasság, arc, csontszerkezet) miatt olyan ronda vagyok, hogy hozzám képest az általad említett kategória körülbelül az álompasi szint.

2016. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
69%
De mégis mi olyan nagy baj a külsőddel? El nem hiszem, hogyha normálisan ápolod a bőröd (nem vagy tiszta ragya), borotválkozol, normálisra szeded a szemöldököd, normálisra vágatod a hajad, ápolod a fogsorod (félévente fogkőeltávolítás, rendszeres fogápolás, ha fogszabályzó szükséges akkor az) hogy egyáltalán LEHETSZ olyan ronda, hogy senkinek ne kelljél...
2016. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
48: Kérdezd meg azokat a lányokat, akiknél valaha is próbálkoztam! Ugyanis én sem látom magam olyan szörnyűnek, mint engem a lányok. A legrosszabb, hogy eddig csak(!) negatív visszajelzést kaptam, soha, még egy mosolynyi pozitív megerősítés sem ért egy lánytól sem (természetesen élő ismerkedésről beszélek).
2016. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Őszintén csak azt tudom elképzelni, hogy nagyon nem a saját kategóriádnál próbálkozol.
2016. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!