Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl normális és rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg pár tetkó, egy két év börtön, mindenkinek emelne az ázsióján?
2016. máj. 8. 10:33
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
58%

A csajok buknak a rossz fiúkra. Ez nem azt jelenti, hogy ezek a srácok bűnözők vagy, bunkók... Inkább, csak pimasz csibészek, egészséges önbizalommal. Ettől valaki rögtön bunkó tahó? Én is ilyen vagyok. Oltom őket, szívom a vérüket valami hülyeséggel, viccelődöm, de amikor komolynak kell lenni, komoly vagyok. Intelligencia, emberismeret...

Szerintem azok a srácok, akikre gondolsz kérdező, eltúlozzák a kedvességet.

A nők nem arra vágynak, hogy mindig ugorjon a srác, amikor füttyentenek. Nem vonzó számukra, hogy minden kívánságukat úgy lesik, mint egy "szolgáló"

Férfira van szükségük, támaszra, valakire, aki elég erős ahhoz, hogy biztonságban érezzék magukat, érzelmileg. Személy szerint úgy gondolom, semmi baj ezzel a típussal, van pár ilyen barátom, és bízom nagyon bennük, de én férfi vagyok. Mások a szempontok.

A nők azt mondják, hogy rendes, őszinte, megbízható, figyelmes, kedves, érzékeny férfit keresnek, de ez csak részben igaz. Ez ennél bonyolultabb. Amikor ilyeneket mondanak, arra gondolnak, ami hosszútávon az egyik alapja a párkapcsolatnak, mert egy nő családban gondolkodik. Még egy 20 éves is, csak ott ez még nem tudatos bennük, hanem ösztön. Ha egy nő úgy érzi, erősebb a személyisége, mint egy férfinak, akkor ott nem lesz meg a vonzalom.

Lazábbnak kell lenni, nem görcsölni és túl komolyan venni az elején, mert az idővel magától jön.

Az előző barátnőmnek első randira egy zacskó kovászos uborkát vittem virág helyett. Jót röhögött, de ismertük egymást előtte is, tudtam, mit lehet, és mit nem. Ha a nő őszintén nevet, amikor veled van, az már nyerő.

Ezen kell elgondolkodni.

2016. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
6%
A tetovált mérnökök száma szerintem elenyésző.
2016. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
78%

Ja és még valami... Amikor egy nő panaszkodik, hogy nem kap az imádott férfitól virágot soha, nem azért mondja, mert haragszik rá, hanem mert ez a vágya... Aztán amikor megkapja csak úgy spontán, ez a vágy beteljesül és boldog lesz tőle. De ha minden nap virágot viszel, nem lesz vágy... Érted?


(11:54 voltam)

2016. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

ma 11:43


Én is ezt tapasztalom valóban sajnos!

2016. máj. 8. 12:32
 25/56 anonim ***** válasza:
56%
A nők azt szeretik ha vezetik őket,még a leghatározottabb nők is. Nem kell ,hogy bunkó, alkoholista... légy,nem kell összekeverni az igénytelenséggel. Viszont a nőknek egy határozott férfi kell akinek van véleménye mindenről és ki is meri nyilvánítani,amellett,hogy tiszteli,szereti az adott nőt.
2016. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

11:49

"határozott férfi irányítsa őket."


Akkor ebből követjeztetve ők gyenge jellemek,ha irányitásra szorulnak. Meg nem minden pasi alfa jellem tehát röhej az egész.

2016. máj. 8. 12:42
 27/56 anonim ***** válasza:
51%

Aki lepontozott, annak üzenem, hogy ti tényleg a férfinem legszánalmasabb egyedei vagytok. Amit leírtam, az az igazság, és ezt látják bennem a nők is, nektek meg ezért nem lesz soha barátnőtök...

Próbálok segíteni, megosztani a tapasztalataimat, ti meg ragaszkodtok a téves meglátásaitokhoz. Nem állítom, hogy minden nő normális, de aki képtelen belátni, hogy valamit nem csinál jól és tanácsot sem fogad el olyantól, aki jóindulatból próbál segíteni, az meg is érdemli, hogy ne legyen párja...

Én 3 éve boldog kapcsolatban. Csibész vagyok, igen, mégis szeretem a barátnőm és sz*rok minden más nőre. Tessék. Itt a nagy titok nyitja... IQ+EQ. Ja, az nincs... Sajnálom...


Kérdező, el vagy tévedve. Először is, ők a "gyengébb nem"

Igen, egy nő törékenyebb, érzelmesebb, mint egy férfi, de ez nem azt jelenti, hogy gyenge... Ilyen az ember évezredek óta, és ne tudományosan, vagy kiforgatással próbáld megerősíteni a saját elméletedet, mert amíg így állsz hozzá, nem fog változni semmi. Segíteni akarok, de ha nem érted mit akarok mondani, akkor a kérdés el is bukott, mert ha rendes vagy, nem irigykedsz, nem írsz ilyeneket, és hallgatsz az ész érvekre...


(11:54)

2016. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
78%
Aki k*vának áll ne csodálkozzon, hogy megb@sszák szól a mondás. Ha olyanok között keresel, akik ilyen pasikhoz vonzódnak ne csodálkozz. A nők is emberek, az emberek pedig nem egyformák. Van, aki a tetovált állatokra bukik, van aki az öltönyös könyvelőkre és van, aki rocker mérnökökre. (Meg van, aki az öltönyös, rocker, tetovált, szakácsokra). Önmagában lókakit nem ér, hogy te normális és rendes vagy, ha mellette gőzöd sincs, hogy kell felnőtt módjára viselkedni vagy egyáltalán nem tetszel a lánynak, mert pl ronda vagy. A sarki kisboltos pedig nem feltétlenül azért beszélget alkoholistával mert bejön neki, hanem mert nem zavarhatja el a retekbe plusz attól, hogy valaki alkoholista még lehet egy jó ember és attól, hogy valakivel beszélgetsz még nem biztos, hogy bejön neked és attól, hogy te nem vagy az még tuti nem lesz könnyebb dolgod, ha egyébként a büdös életbe nem mész oda hozzá vagy, ha alapból lerí rólad, hogy azt hiszed mert beszélget egy lecsúszott csövessel már rögtön az kell neki. A nők nem tárgyak, nem egy rohadt sablon alapján készültünk. Gondolkodó és érző lények vagyunk, ahogy ti is. Ha valaki tetszik, nyisd ki a szádat arravaló és szólj hozzá meg kérdezz ne egy idióta fórum alapján próbáld meg eldönteni, hogy ki tetszik vagy ki nem.
2016. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
26%

Pont erről van szó,azt nem tudják felfogni a nők,hogy nem lehet minden férfi kihaénnem,kigyúrt,bunkó gyerek,aki megmondja hol a helye a nőnek,és mindenben dönt helyette is...

De nekik csak ilyen kéne,szóval ezt várják el még így is sajnos...


A normális,rendes srácok a nőknek unalmasak... semmi izgalom,meg blablabla. Közben pedig ez egyáltalán nem így van,csak ki kéne nyitni a szemüket is,vagy éppen megismerni az adott személyt,de arra már egyik sem képes...

24/F

2016. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
59%

12:51


Miről beszélsz. Attól, hogy valaki talpraesett, már rögtön egy bunkó? Ettől már nem lehet rendes??? Jézusom, ti nagyon el vagytok tájolva!

2016. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!