Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok 20-as lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok 20-as lány egyedül, vagy akár nem is volt még kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem sincs már több, mint fél éve kapcsolatom és az ismeretségi körömben is sok lány van így. Pedig egyikünk sem csúnya, nem vagyunk kibírhatatlanok és társaságba is eljárok/eljárunk. Nem értem mi a probléma, mi lehet velem a gond?

2016. máj. 8. 11:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
56%
Ja, nem pénzzel kell megfogni, de ha nincs akkor hozzád se szól.
2016. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Jó tudni hogy vannak akik előbb a munkahelyedet meg a fizetésedet csekkolják le, mielőtt egyáltalán hozzád szólnának :D
2016. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

Ezt írtam egy másik hasonló kérdéshez:

Túl sok női szennylapot olvastok, túlságosan befolyásol benneteket a média, apa elkényeztetett kicsi hercegnői vagytok, akik csak azt tanulták meg az anyjuktól, hogy minden férfi rossz. És ezt a helyzetet tovább rontja a saját kutya. 

Nem részletezem, de a feminuzmus ezt hozta. Most jó a nőknek, minden úgy van, ahogy ők akarják, áttaposnak mindenen. A fiúk már szó szerint félnek szóbaállni egy lánnyal, mert csak veszíthetnek. 

Ennek a feje tetejére állt világnak vagy te is az áldozata. Csak még úgy élitek meg, hogy "szabadok" vagytok, senkinek, semmi köze ahhoz, amit csináltok. Az a férfi, akire ti vártok, csak a fantáziátokban létezik, de ha belegondoltok, akkor még ott sem. Némi empátiával, kissebb önzéssel, bármelyikőtök találhatna párt magának. De ha ti inkább a kutyát tartjátok családtagnak, a gyerek, és a férj helyett... 


Akinek nem inge az ne vegye magára. Tudom, hogy vannak kivételek, de sajnos kevesen. :-(

2016. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%

#9: "Az hogy valaki nem csúnya és nem kibírhatatlan az rohadt kevés egy párkapcsolathoz."


És ezt az itteni zokogó kisfiúk is tudják? Bár (saját bevallásuk szerint) ők még csúnyák is, hozzászólásaik alapján pedig kibírhatatlan személyiségük lehet. De azért nekik "jár" a barátnő, különben is milyen gonoszak a nők, hogy nem járnak velük szánalomból.

2016. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
35%

8-as vagyok,engem már nem érdekel,nem fogok itt vitatkozni elkényeztetett apuci kedvenceivel!

-Off-

2016. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%

#13

"Túl sok női szennylapot olvastok, túlságosan befolyásol benneteket a média, apa elkényeztetett kicsi hercegnői vagytok, akik csak azt tanulták meg az anyjuktól, hogy minden férfi rossz."


Nem kell ahhoz média hogy lássuk, hogy milyenek a pasik, itt is gyönyörűen adjátok magatokat.


"A fiúk már szó szerint félnek szóbaállni egy lánnyal, mert csak veszíthetnek."


Na és mit veszítenek ugyan? Azt a kibebaszott nagy férfiúji egójukat?


"Némi empátiával, kissebb önzéssel, bármelyikőtök találhatna párt magának. De ha ti inkább a kutyát tartjátok családtagnak, a gyerek, és a férj helyett... "


Idestova megmondom, hogy a kutyámban több empátia és megértés van, mint sokakban ;) Gyerek? Haha! Amikor a pasik ma már megkérni sem merik a kedvesük kezét? :D


#15

Kac-kac, mégsem én vagyok az, aki még anyuciék nyakán él, de nembaj :) Vitatkozhatnánk arról ki az elkényeztetett, te vagy én, akit 18 évesen úgy hajtottak el otthonról.

2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

83%-os kezdesz igazán bemutatkozni,undormány egy stílusod van,ha 18évesen elzavartak otthonról az önmagáért beszél!

Legalább ne lennél ennyire őszinte,Te ostoba!

Én 40évesen biztos nem zavarnám el a lányom,ha normálisan viselkedik...

2016. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
17-es! Senkit nem érdekel a rosszindulatú személyeskedésed. Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?
2016. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%
Túlságosan válogatósak, és ha egy olyan férfi meri őket megszólítani, aki nem hasonlít a szappanoperáikban szereplő Juan-Manuel-Alejandro-ra, akkor azzal már szóba sem állnak.
2016. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%

Ezek a 20-onéves úgymond nők, már arra vágynak, hogy a pasinak legyen egy normális munkája, akár el tudja őt tartani hosszú távon is, legyen legalább lakása, de minimum egy fasz**a kis albérlet, az autó sem utolsó és az sem, hogy elvigyék őket nyaralgatni és akkor ha már ilyen jó minden akkor tőle már nyugodtan lehetne gyerek is, és akkor már minek dolgozni.


A nők elvárják alapnak gondolják sokan , hogy a férfinek meglegyen az amitől ők fényévekre vannak.

2016. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!