Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok 20-as lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok 20-as lány egyedül, vagy akár nem is volt még kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem sincs már több, mint fél éve kapcsolatom és az ismeretségi körömben is sok lány van így. Pedig egyikünk sem csúnya, nem vagyunk kibírhatatlanok és társaságba is eljárok/eljárunk. Nem értem mi a probléma, mi lehet velem a gond?

2016. máj. 8. 11:49
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Bár régi a kérdés, de: én nem vagyok egy különösebb szépség, és sajnos olyan gazdag meg okos se, hogy ábrki szóba akarjon állni velem. Legtöbbször a randiig sem jutok el, ha meg kiderül, hogy güriző proliszármazék vagyok, aki tanul naphosszat azért, hogy beérje az értelmiségi művelteket, már egyből le vagyok pattintva lúzer címén. Most akkor kérdem, melyikünk is az idealistább? A szorgalmat miért nem lehet értékelni? Hovatovább túl fiatal vagyok, vagy pont korabeli az nem jó, és még sorolhatnám. Most már én is a kutya meg macska mellett döntöttem, mert azoknak nem számít, hogy csúnyácska az arcom, mennyit keresek, stb...
2019. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Hozzátenném: lassan 25/Nő
2019. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!