Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában ha egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ha egy 30 körüli vagy feletti nő hosszabb ideje szingli az vagy nagyon válogat vagy defektes?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd 8-as, hoffnungslos.

Amúgy is ma van a Kettős mérce világnapja, szóval inkább ünnepeljünk...

2016. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Egy 30 fölötti nő azért már jó esetben elég jól ismeri magát, és tudja, mit akar. Legyen az akár kalandozás akár egy életre tervezés.

Én is ebbe a csoportba tartozom, és már nem akarom sem a magam sem mások idejét húzni egy lutri választással. Biztosra megyek, és ehhez nem passzol bárki. Mellesleg egyedül jobb, mint egy elkapkodott választás miatt egy rossz kapcsolatban. Nem érdekel, kinek tetszik ez az álláspont és kinek nem és ki hisztizik amiatt, mert valami számomra fontos dolog miatt kiesett a rostán. A férfiak jó részét kapásból azzal kizárom, hogy dohányzók nem jöhetnek szóba nálam, de ez nekem fontos. Még friss főiskolásként érettségi után anno azt hittem, tudom tolerálni, csak a szervezetem beintett. Nekem szigorodtak a szempontjaim a kezdetekhez képest, de magamhoz igazítva nem kívánok lehetetlent.

2016. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
nem kötelező párkapcsolatban élni! Aki szerint igen, na az a defektes!
2016. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én pl szeretek defektes lenni. 37F
2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
8-as 11-es hogy felkaptátok a vizet. Bezzeg 30+-os szingli nőkről kérdést kiírni hogy defektesek az persze nem kettősmérce, és még véletlenül sem sértő :) Minden csak akkor sértő ha a férfiakat célozza meg. Mikor visszanyal a fanyi ugyebár...Volt egy kérdés, és egy válaszoló megfordította azt, szörnyű...lehet tükörbe nézni
2016. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
#6,#12 tokeletesen leirta.Bar kulonbseget tennek a szingli es az egyedulallo kozott.A szingli erre rendezkedett be,mig az egyedulallo a parkereses fazisaban vagy nevezzuk ugy h 2 parkapcsolat kozott van. A 15eves unokahugomnak még azert van pasija mert mindenki masnak is van.30+ a nok jobban meggondoljak hogy kivel osztjak meg az eletuket.
2016. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem eppen a terveim miatt nem fer bele egy kapcsolat.


23N

2016. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

15-ös

Hdd el, hogy nem kaptam fel a vizet, de be kell látnod, hogy önmagában is paródiába illő volt a leírása arról, hogy ha egy nő szingli, az mennyire pozitív, tudatos, erős, okos, de ha egy férfi az, akkor az nem normális, defektes, hulladék.

Javíts ki, ha te jobban értesz hozzá, de ez egy masszív, zsíros, súlyos kettős-mérce.


A kérdésfeltevésben nem volt semmi vádaskodó, azt se tudjuk, hogy milyen nemű illető tette fel.

Ha férfiakról kérdezte volna meg ugyanezt, ugyanígy, én ugyanezt válaszoltam volna(jó, hozzátettem volna, hogy a külseje valószínűleg komolyabb szerepet játszhat).

2016. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy ez nem igaz és örülök is neki,hogy nem az mert pont ilyen nőt keresek/keresnék magam mellé.:)
2016. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Kérdés, mi számít túlzott válogatásnak és mi defektnek. Én pl. ismerek olyat, akinek egy nagyobb igénye van, az, hogy a párja vallásos konzervatív keresztény legyen (amellett, hogy vonzódjon hozzá, de ez mindenkinél egyértelmű... de a nőt ismerve nem a macsókra bukik amúgy sem meg a divatfiúkra)... igyekszik ilyen beállítottságú embereknek szervezett programokra eljárni, na oda a többség a párjával megy, a többi nagy része meg a kora, lakhelye miatt esik ki. Volt már randizni onnan férfival, de nem lett folytatása, mert a srác elmondásból totál klinikai eset volt (percre pontosan be volt osztva a napja, és nem lehetett vele túl sok programot szervezni, meg egy fagyizás után pontban 4kor rohant haza, mert ő akkor akart otthon mosni...). Lehet, ez vkinek defekt, vkinek túl sok elvárás. Szerintem nem feltétlenül az, de ugye nem én döntöm el, hanem mindenki magának.
2016. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!