Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában ha egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ha egy 30 körüli vagy feletti nő hosszabb ideje szingli az vagy nagyon válogat vagy defektes?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a való életben én pont az ellenkezőjét látom, mint azt, amit itt sok pasas ír...


Ha egy férfi nincs kapcsolatban 30+ évesen, akkor agglegény, tudja, mit akar és még nem akar megállapodni, párválasztásra tökéletes, mert még nincs gyereke. Ha egy nő, akkor TUTI DEFEKTES (jobb esetben hozzátéve, hogy mert minden nő álma egy párkapcsolat, anélkül nem tudnak létezni, és egy nő nem is értékes férfi nélkül...).


Sztem itt mondják egy férfire néha, hogy lúzer, ha 30évesen nincs kapcsolata, de azt is csak akkor, ha rinyál, hogy azért nem, mert ő túl kedves a nőkhöz, azok meg a parasztokat szeretik, és persze "mivel én férfi vagyok, és a férfiak brit tudósok által kimutatott kutatások alapján vizuális típusok, nálam érthető, hogy egy átlagos lánnyal nem akarok kezdeni, csak egy széppel, amikor én ronda vagyok és igénytelen magamra"... mert ez már tényleg defekt.

2016. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

21-es

Hidd el nekem, hogy az alapprobléma az, hogy más fogalmakat ért mindkét nem saját magát és a másik nemet illetően is a normális, de még az átlagos kifejezések alatt is.

Ha belegondolsz, ezzel könnyen élhet bárki, ha egyszerűen valami magas elváráscsomagot önkényesen normálisnak nevez, mert onnantól mindenki, aki annak nem tud maradéktalanul megfelelni, már kvázi selejt.


A nőkre viszont jellemzőbb valóban, hogy nem tudnak eltekinteni bizonyos berögzült elvárásoktól, miközben a férfiaknál az egyedüli ilyen, hogy ne legyen elhízott a nő.

Pl. hol olvasol olyat, hogy túl magas/túl alacsony egy lány, vagy otthon lakik az anyukájával, az milyen gáz, nem is nem kell...

A nők keresetére sem tesz senki megkötést, az sem elvárás, hogy ő legyen a társaság középpontja vagy bárkit le tudjon nyűgözni a humorával, személyiségével.

Ez azért sztem masszív különbség.

2016. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%

6-oska tovább erősíted a női sztereotípiát.


Mellesleg a te mentalitásod sok területen jellemző a "modern és értékes nőkre", a feministák kiáltványait, ha átlapozod hasonlókat olvashatsz, de gondolom te ezeken nevelkedtél és már mantraként nyomod :)


Poénként férfiként is elolvastam, sőt egyszer élőben is meghallgattam a gyűlésüket Győrben, de mivel túl sokat mosolyogtam ezért kiebrudaltak a teremből.


Öröm az ürömben 2 szobával arrébb sikerült gróf Spanyol Zoltán feltaláló előadására beülnöm. Sajnos a kérdéseim miatt innen, nem 3 kétajtós nő (dagi), hanem 2 markos legény távolított el.


Sajnos nincsen ingyen vándorcirkusz, ha nevetni akar az ember jegyet kell vennie egy előadásra, vagy beülni egy termékbemutatóra :)

2016. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vagy se nem túl válogatós, se nem defektes, csak van olyan egyéb nehéz teendője éppen az életében, ami miatt inkább nem a társkeresésen melózik...
2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!