Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudhatnám meg, tetszem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, tetszem-e valakinek, anélkül, hogy rákérdeznék?

Figyelt kérdés

Egy olyan srácról van szó, aki nekem nem jön be, csak barátok vagyunk egyébként is, de van egy olyan érzésem, hogy mostanában lehet, hogy tetszem neki. :((


Valahogy máshogy viselkedik, mint szokott. Kedvesebb, figyelmesebb, ajándékot is hozott a múltkor, és kicsit zavarban van mellettem újabban, ami szokatlan, mert soha nem szokott. Ha pedig fiúkról mesélek neki néha, mindig úgy elcsendesedik...

Szeretném kideríteni, hogy más van-e a dologban, vagy tényleg erről szó.

Hogyan csináljam?


2016. máj. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírtakból is az jön át, hogy valószínű szimpi lehetsz neki. :)

17L

2016. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod megtudni biztosan, ha nem akarsz tőle semmit? Nekem az a véleményem, hogy ha valaki nem szerelmes, akkor elég objektíven meg tudja ítélni, hogy bejön-e valakinek (most az önértékelési zavarban szenvedőket ne vegyük ide). Ha úgy látod, bejössz neki, akkor valószínűleg így van. Ha akar valamit, majd mondja. Ha rákérdezel, akkor vagy letagadja, vagy őszintén bevallja, és utána úgy érezheti, hogy megaláztad azzal, hogy kiszedted belőle az érzelmeit, de viszonozni nem tudod.
2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pedig jobb tudni, én rákérdeztem egy kollégámnál. Folyamatosan flörtölt, de én nem akartam semmit tőle. Azt mondta, hogy ilyen a kolléganőivel. A beszélgetésünk után tovább folytatta, szóval jobb nem lett a helyzet. Nekem rossz, mert nem tudom, mennyire higgyek neki, de belementem a játékba. Mert ő játékként adta elő nekem.


Szóval kérdezz rá, én azt javaslom. Aztán ha igen, tetszel neki, akkor vhogy közölnöd kell vele, hogy neked nem jön be. Ha mégsem tetszel neki, akkor legfeljebb nevettek egy jót.

2016. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!