Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki egyáltalán nem hibáztatja magát, amiért még sosem volt barátnője/pasija?

Figyelt kérdés
Kérlek indokot is írjatok a kommentjeitek/véleményeitek mellé! Mi az a kizáró ok, ami eddig lehetetlenné tette számotokra, hogy barátnőtök/pasitok legyen? Írjátok meg a nemet és a kort is, légyszi.

2016. máj. 15. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

En nem hibaztatok senkit, meg magamat sem. :D egyszeruen nem voltam meg szerelmes. Emiatt kit lehetne mar hibaztatni?


Sajnos akik itt irogatnak, azok nem tudnak tul lepni azon, hogy mas is van az eletben parkapcsolatokon kivul. En peldaul jol megvagyok, vannak celjaim es ezekert dolgozom. Nem tartom eget rengeto problemanak egy komoly parkapcsolat hianyat.


Majd jon, ha jonnie kell. :)


23L

2016. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

a #11-s válaszolónak teljesen igaza van, igaz nekem már volt kapcsolatom, de nem működött, most meg nem igazán van időm se energiám, hogy bárkit is keressek. Sőt manapság annyira átértékelődtek az emberek, hogy nagyon nehéz olyan embert találni aki megfelelne párnak legalábbis nekem. Egy olyan lánnyal nem fogok összejöni akivel nem értjük meg egymást teljes mértékben, mert nincs értelme, csak egymás idejét rabolnánk, majd megtalálom azt akivel összeillünk, ha itt az ideje. Manapság ez olyan mint tűt keresni a szénakazalban, de meglehet találni azt a tűt csak egy erős mágnes kell hozzá :)


26/F

2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"#7: A háziorvosom szerint ilyen az alkatom és az úszást javasolta, ami önmagában nem megoldás, mert az nem normális, hogy nem tudok kondizni az ízületeim miatt, egyébként sosem segített nekem senki, szóval még csak azt sem tudom, hogy milyen orvoshoz forduljak a problémámmal. Sőt azt is megkockáztatom, hogy anno növekedési hormonhiányom volt, mert csak ~170-re nőttem. Jó lenne egy utólagos teljes körű kivizsgálás, de sajnos nincs aki segítsen."


Ne haragudj de ez teljes önsajnáltatás semmi extra gondot nem látok a leírásod alapján. Azért a 170 cm nem törpenövés, ezt a növekedési hormon maszlagot nem tudom honnan veszed. Nem tudom mennyire rosszak az izületeid, meg hogy valójában mennyire vagy lusta.

Ilyen hozzáállással ha lesz is valakid hamar le fog lépni abban biztos vagyok. Egy szimplán elkényelmesedett lusta, hisztis gyerek lehetsz, aki úgy gondolja hogy mindent tud az élet nagy dolgairól, az élet valojában szpás az emberek 90%-ának, a maradék 10% a mázlista (jelenleg). Teljesen mindegy kinek milyen a külseje mindenképpen lesznek problémái, akár a párkapcsolatban is. Vicc ez a hiszti, vegyél erőt magadon és csajozz, ne csak kifogásokat keress.

2016. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igazából még nem találkoztam olyan emberrel akire azt mondtam volna, hogy "na igen ő érte érdemes lenne küzdeni és megpróbálni összejönni vele". Szóval igazából nem hibáztatom magamat, főleg azért sem mert a személyiségem egyszerűen nem tenné lehetővé ezt az egész párkapcsolati dolgot. És ez egyre inkább kezd bebizonyosodni.
2016. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sohasem hibáztattam magam, amiért nem volt pasim. :-))

Hetero 57F

2016. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kifogás szagot érzek,nincs olyan ízületi baj amit ne lehetne orvosolni,hidd el nekem a térdem kattog,ropog mint egy állat,szívemmel is baj van,billentyű hiba,családomban az infarktus agyvérzés sajnos nálunk nem ismeretlen fogalom,vérnyomásom néha olyan mint a svájci frank,ingadozik,mégis szép fizikumot építettem fel.

Szedjél glükozamint,igyál sok folyadékot(20kg-ként egy liter),heti 4 edzést tolj,és konkrétan egyél 2 óránként,plusz dupla adag fehérjéket igyál,ez napi 8-9 kajálást jelent.


Ne kifogást keres hanem megoldásokat,menj el orvoshoz,szedj vitaminokat,nekem is volt baj az ízületeimmel de már semmi bajuk,pedig olyan edzéseket tolunk hogy a színes ásítás környékez.

2016. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyébként a kondinzás, mármint súlyok emelgetése, nagyon nem kezdőknek való.

Nem véletlenül kezd a fegyencedzés sem azzal pl fekvőtámasznál, hogy állsz a fal mellett és a faltól kell eltolnod magad. Az ízület nem a semmiből fogja elbírni a súlyt amit ráterhelsz, ugynaúgy fokozatosan kell terhelni. Ha úgy kezdesz el emelgetni egy 5 kilós súlyzót, hogy előtte semmi hasonlót nem cisnáltál, persze, hogy szét fog menni a könyököd...

2023. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul ha elmész úszni az igenis megoldja a porblémát, ugyanis az izomzatod szép arányosan fejlődik úgy, hogy az ízületeidet nem terheli (kivéve mellúszásnál a térdet, az ki tudja csinálni az oldalra fordítás miatt).

Ha már elég erős az izomzatod az úszás miatt, akkor menni fog a kondizás is. Nem mintha amúgy a rendszeres úszás mellett szükség lenne kondizásra, épp elég szép izomzatot csinál az úszás is.

2023. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!