Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos férfitársam?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyire rossz a helyzet? A kérdezők és a válaszolók 90%-a csúnyának írja le magát. Én sem vagyok egy adonisz mivel nem születtem annak, de csúnyának sose mondanám magam. Igaz már nagyon rég nem volt senkim, de az inkább a munkám miatti időhiány az oka, meg az, hogy kisvárosban lakok és nem igazán van olyan hely ahol tudnék ismerkedni. Szóval kedves elkeseredett férfitársaim tessék megemberelni magatokat, és megszólítani lányokat, ha meg nem vevők a közeledésre akkor se történt semmi, majd lesz valaki aki pozitívan fog reagálni.
2016. máj. 16. 00:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Egész pontosan hány visszautasítás után lehet azt mondani, hogy jogos az önbizalomhiány?
2016. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
49%
Első hányszor estél el mire megtanultál járni?
2016. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Pontos számot nem tudok neked írni, de ha úgy fogod fel az életet mint én, pozitívan akkor nem érdekel a visszautasítás, csak tapasztalat szerzés mert utólag ki tudod elemezni mit rontottál el és következőleg tudsz rajta javítani. Ha nem görcsölsz hanem úgy mész oda a lányhoz mintha nem akarnál tőle semmit akkor úgyis azon kapod magad, hogy már beszélgettek, és utána tudsz terelni komolyabb témák felé.
2016. máj. 16. 01:07
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen férfi azért önbizalom hiányos, mert az égvilágon semmiféle pozitív megerősítést és visszajelzést nem kaptak/kapnak. Igazából nincs mire önbizalmat építeniük.

Én sem vagyok adonisz, helyes sem. Önbizalmam van, de nem a csajozási képességeim miatt, hanem egyéb dolgoktól. Van tartásom, lehet rám számítani és hasonlók. Ettől még csajozás terén, nincs mitől önbizalmamnak lennie. A valóságban nem igazán kapok senkitől visszajelzést. Neten sokaknak bejön, hogy normálisan írok, tájékozott vagyok és ilyenek. Aztán képcsere után el is hal a dolog. Nem panaszkodom, volt 2 komoly kapcsolatom, de mindegyikben kiderült, hogy hazudtak. Ez sem billenti a dolgot az önbizalom felé.

És így is még tök szerencsés vagyok! Egyetemen nem egy srácot ismerek, akik 20 évesek elmúltak és szüzek, utoljára pedig alsós korukban volt barátnőjük.

Ez a szólítsanak le jó pár lányt, aztán csak összejön szöveg... Elég vicces. Mintha azt mondanád egy lámpalázasnak, hogy álljon ki a színpadra és mondjon el egy vicces szöveget, amin sosem röhög senki. Szerinted, ez így növeli az önbizalmat vagy nem? Elárulom: Újabb kudarcokat szül, amik még inkább aláássák a dolgot. Végtelenségig tartó reményt meg ne várjunk el senkitől, mert nagyon kevés ember képes rá.

2016. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
7%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel a lány, nem megyek oda hozzá.

Ha érdekel és odamegyek, akármilyen felszabadultan, humorral és őszinte szándékkal mentem oda, mindig vagy megvetést kaptam válaszul vagy ami rosszabb, látszólag örült nekem, meghívatta magát, majd mikor jót fogyasztott, kulturáltan további szép napot/estét kívánt.

Ha 20 próbálkozásból mind a 20 így végződött, abból meg megengeded, hogy messzemenő következtetéseket vonjak le vagy kell még 20?

2016. máj. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem görcsölsz hanem úgy mész oda a lányhoz mintha nem akarnál tőle semmit akkor úgyis azon kapod magad, hogy már beszélgettek, és utána tudsz terelni komolyabb témák felé."

Ez azért így elég naiv gondolat... Görcs és görcsmentesen is ugyanazt éri el az ember, ha nem megnyerő a megjelenése vagy a dumája.

2016. máj. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%
Legfontosabb a megjelenés és a csajozási tudás, ezt ne feledjétek, csajozásról ezer féle könyv meg p ua tábor létezik, a külsődre meg csak te tudsz adni és pénz is kell legalább egy átlagos külföldi keresetnek megfelelő vagy minimum 200ezer/hó, hogy ne azon görcsölj, hogy egy étterembe desszertet rendel vagy akármi, testre legyen rajtad az első pár kiló izom kb 2 év jó kajálásos edzés már bőven elég és jó szálkás, meg f asza ruhák, megjelenés. Nem olyan nehéz ez, és nemis drága egyik sem.
2016. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
#4 ha nem képes rá az azt jelenti, hogy érzelmileg nincs felnőve a párkereséshez. Hidd el engem nem egy lány utasított már vissza, de minden egyes visszautasitásnál okosabb lettem. Mostanra eljutottam oda, hogy nem hat meg ha nem jön össze, mert akkor nem őt kerestem. A világban mindenkinek megvan a párja csak meg kell találni.
2016. máj. 16. 01:17
 10/44 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell hinni sorsba meg ilyenekbe, te döntéseden, tetteiden alapul az egész világ, hiszen válaszhatnád azt, hogy otthon ülsz egész nap akkor nemfog magától egy csaj odateremni neked, mellesleg akik meghalnak mind fiatalon az miféle sors lenne? Vagy már gyerekként?
2016. máj. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!