Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos férfitársam?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyire rossz a helyzet? A kérdezők és a válaszolók 90%-a csúnyának írja le magát. Én sem vagyok egy adonisz mivel nem születtem annak, de csúnyának sose mondanám magam. Igaz már nagyon rég nem volt senkim, de az inkább a munkám miatti időhiány az oka, meg az, hogy kisvárosban lakok és nem igazán van olyan hely ahol tudnék ismerkedni. Szóval kedves elkeseredett férfitársaim tessék megemberelni magatokat, és megszólítani lányokat, ha meg nem vevők a közeledésre akkor se történt semmi, majd lesz valaki aki pozitívan fog reagálni.
2016. máj. 16. 00:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
66%
Az önbizalom, önértékelés régen rossz, ha másoktól függ.
2016. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es marha jól megfogalmazta a lényeget. Én kutattam sokat a témában, és én is alátámasztom, hogy az önbizalmat nem a kisujjából szopja ki az ember. Komoly feedbackekre van szükség ahhoz, hogy beépüljön a személyiségbe és ösztönből jöjjön a dolog. Ez olyan, mint a dobtanulás. Ott is úgy van, hogy marha sokat gyakorolsz, érzed, hogy fejlődsz és egy idő után már ösztönös lesz a dolog, nem gondolkodsz rajta. Ugyanígy a csajozás is. Gyakorolsz, érzed a pozitív visszajelzést jó esetben, és ezek mind beléd épülnek, aztán ösztönből vágni fogod, mit hogy kell utána.
2016. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Csak a csajozásnál ha rosszul csinálod, akkor csak negatív élményed lesz többnyire, vannak előírások mire kell odafigyelned, fejlesztened kell magát a képességet a skill-t hiába mész oda akárhányhoz ha szarul mész oda, nem tudod mit rontasz el, ezért van annyi könyv, tábor, youtub videó neten csajozásról, hogy muszály mások hibáin keresztül tájékozódni, és eszedbe jutnia, és nem árt egy profi megfigyelése ő hogyan csajozik, mellesleg ha van egy gyenge pont az emberen mindig kompenzálnia kell vmivel.
2016. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
#6 miért nem vártál vissza azzal, hogy meghivhat ő a következőt te állod. Mondjuk amelyik csaj meghívatja magát azzal alapból nem kell foglalkozni, mert csak ki akar használni. Vagy te ajánlod fel neki, hogy meghivod egy italra, vagy nem fizetsz neki semmit. Még nem is ismeritek egymást de már irányítani akar. Letesztelt, hogy elég tökös vagy e vagy csak egy srác vagy aki issza a szavát és bármit meglenne azért, hogy a bugyijába jusson, mert hidd el ez jött le neki abból, hogy azonnal rohangál a piáért. Vagy a másik megoldás, hogy meghivod, de tudatosítod benne, hogy a következő kört ő állja. És megmaradsz a szemében férfinak aki egyenrangúként kezeli őt.
2016. máj. 16. 01:29
 15/44 anonim ***** válasza:
92%

"#4 ha nem képes rá az azt jelenti, hogy érzelmileg nincs felnőve a párkereséshez. Hidd el engem nem egy lány utasított már vissza, de minden egyes visszautasitásnál okosabb lettem. Mostanra eljutottam oda, hogy nem hat meg ha nem jön össze, mert akkor nem őt kerestem. A világban mindenkinek megvan a párja csak meg kell találni."


Az nőtt fel érzelmileg a párkereséshez, akiben végtelenségig tartó remény van? Ugyan már. Az a naivsághoz nőtt fel. Rengeteg embert ismerek, akikben ilyen olyan hiba van, mégis van kapcsolatuk. Egyikük sem reménykedik a végtelenségig.

Elhiszem, hogy rengeteg nő utasított vissza és ebből leszűrtél valami tapasztalatot. Ezzel semmi gond. De hogy várod el, hogy más is ugyanúgy élje meg ezeket a dolgokat? Jó párszor verekedtem, jó párszor kaptam állast és jó párszor voltam a földön. Tanultam a dolgokból és idővel egyre kevesebb ütést kaptam be. Rájöttem, hogy mit hogy védhetek ki, hogy mozduljak el. Ez így nekem tök jó.

De ott van egy bizonyos haverom. A srác sokkal többször bunyózott, mint én, mégsem megy neki. Egyszerűen lassabbak a reflexei. Az idők végezetéig verekedhet, nem fog neki egy bizonyos szintnél jobban menni.

De ismerek olyat is, akinek mehetne, de egyszerűen nem képes összeszedni magát a dologhoz. Mert máshogy éli meg. Más közegből jött, más neveltetést kapott és hasonlók. Nem vagyunk egyformák, nem egyformán reagálunk a dolgokra.

Az utolsó mondat pedig, nem arra utal, hogy tanultál a dolgokból, hanem arra, hogy egy naiv világképet építettél fel. Mindenkinek megvan a párja? Mégis miért lenne? Van erre bármiféle bizonyíték? Meg kell találni? Ha igaz az állításod és van egy párom, de a világ másik végén, mégis hogy találjam meg pár milliárd emberből, ha épp neki sincs pénze ideutazni és nekem sincs pénzem odautazni?

2016. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

" Az önbizalom, önértékelés régen rossz, ha másoktól függ."

Erről szólj a pszichológusoknak is, hogy tévedésben élnek.

2016. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%
Jaj srácok hagyjuk már ezt a puát. Egyik barátnőm volt ilyen beszélgetőalany pua táborban, de nem bírta idegekkel. Elmondása szerint tök rendes, normális srácokat hülyít valami idióta pali, hogy miért nem elég jók, de ha kifizetnek nagy rakás pénzt majd jobbak lesznek...nem kell ennyire piedesztálra állítani a lányokat, mert alapvetően ugyanolyanok, mjnt a férfiak, nincsenek speckó trükkök
2016. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Naiv világkép? Persze az, hogy leszarom, hogy összejön e valami a csajjal vagy sem és majd lesz valahogy naiv gondolkozás akkor szerintem nézz utána a naiv fogalomnak. Én inkább optimistának mondanám magam, mert nem tör le az ha valami nem sikerül inkább hanyagolom egy ideig és majd később összejön.
2016. máj. 16. 01:39
 19/44 anonim ***** válasza:
77%

16os

az önértékelésedet valóban a külvilág visszajelzéseire építed fel, de ennek a gyerekkor végén le kéne zárulnia, hiszen felnőttķént már tudod az értékedet, van egy kialakult énképed,

(kulcsszó: kontingens önértékelés)

2016. máj. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Félreérted a dolgot. Nem azt írtam, hogy az a naiv, hogy mit gondolsz egy adott csaj után. Az a naiv gondolkodás, hogy egyszer majd biztos, amiben a végtelenségig reménykedik az ember.
2016. máj. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!