Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos férfitársam?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyire rossz a helyzet? A kérdezők és a válaszolók 90%-a csúnyának írja le magát. Én sem vagyok egy adonisz mivel nem születtem annak, de csúnyának sose mondanám magam. Igaz már nagyon rég nem volt senkim, de az inkább a munkám miatti időhiány az oka, meg az, hogy kisvárosban lakok és nem igazán van olyan hely ahol tudnék ismerkedni. Szóval kedves elkeseredett férfitársaim tessék megemberelni magatokat, és megszólítani lányokat, ha meg nem vevők a közeledésre akkor se történt semmi, majd lesz valaki aki pozitívan fog reagálni.
2016. máj. 16. 00:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Fiatalon mikor elkezdtem atlétizálni mindig az ellenfelet néztem volt egy srác akitöl szinte kemplexusom volt ekkor rájöttem csak ha magamra figyelek megtörténik a csoda és legelöl leszek többé senki nem fog számitani
2016. máj. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
3%

Nem olvastam végig csak az elsò oldalt.


Semmi nem számít csak a kűlső! Manapság az a trendi ha ferfi 60 kg. Az vagy plusz jól öltözött 95% hogy nem utasítanak el.

2016. máj. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj hogy azért kapunk annyi kosarat,mert mindenki 10/8,10/9-es nőt akar,és ezért kapunk annyi Nemet!

Magamból indultam ki,igaz ronda barátnőm nem is volt!

Ha lejjebb adjuk az igényeket akkor lehet társunk is!

Én pont erre készülök!

Amúgy öltözködhetsz ahogy akarsz,ha fura arcod van,akkor egy 10/8-as nőnél esélyed sincs,nyomhatod a szöveget is!

A csinosabb nők általában felszínesek és az a lényeg nekik hogy jóképű férfi legyen mellettük,felvágás...

Én is felszínes vagyok,de lejjebb adom az igényeim,ismerkedni fogok(van is valaki akinek tetszem)és adok egy esélyt a dolognak és idővel szerintem meg tudok szeretni egy nem full szexi nőt is,a belső értékeire fogok figyelni,mert a szép nő ha megöregszik,akkor esélyes hogy hárpia lesz és minden pénzét arra fogja költeni hogy fiatalos maradjon a bőre mindene...

2016. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj hogy azért kapunk annyi kosarat,mert mindenki 10/8,10/9-es nőt akar,és ezért kapunk annyi Nemet!

Magamból indultam ki,igaz ronda barátnőm nem is volt!

Ha lejjebb adjuk az igényeket akkor lehet társunk is!

Én pont erre készülök!

Amúgy öltözködhetsz ahogy akarsz,ha fura arcod van,akkor egy 10/8-as nőnél esélyed sincs,nyomhatod a szöveget is!

A csinosabb nők általában felszínesek és az a lényeg nekik hogy jóképű férfi legyen mellettük,felvágás...

Én is felszínes vagyok,de lejjebb adom az igényeim,ismerkedni fogok(van is valaki akinek tetszem)és adok egy esélyt a dolognak és idővel szerintem meg tudok szeretni egy nem full szexi nőt is,a belső értékeire fogok figyelni,mert a szép nő ha megöregszik,akkor esélyes hogy hárpia lesz és minden pénzét arra fogja költeni hogy fiatalos maradjon a bőre,mindene...

2016. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
63%

Mert minden nőnek csak jóképű férfi kell, és aki nem az, azt jobb esetben lekoptatják, rosszabb esetben hülyítik és kihasználják. Ezzel aztán el is veszik az önbizalmunkat elég rendesen.

#2 Jó a hasonlat, mert amíg járni tanultam, sokkal kevesebbszer estem el, mint ahányszor visszautasítottak a nők.

2016. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
80%

Elölőször a természet aztán az emberek b*sztak ki velem.

Selejt vagyok minden téren, nincs okom egy kicsi önbizalomra sem.


Max azért szólítanék meg nőket, hogy a sok megalázás után talán lenne erőm az öngyilkossághoz. De nincs rá garancia.

26F

2016. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Szergej55 ***** válasza:
A 29. válaszolónál a pont!
2016. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

23

Nem biztos, hogy belőlem kéne kiindulnod, én a gondoskodó természetem miatt már elég párkeresésben/udvarlásban ügyetlenkedő srácnak adtam teret, mert felismertem az értékeiket.

Más kérdés, hogy az egyik állandóan azzal kompenzált, hogy a párkapcsolatban az én önbizalmamat próbálta lerombolni, van aki meg folyamatosan magát alázta, és be akarta magyarázni nekem, hogy mi nem jó benne.

Szóval ha egy srác önbizalma a padlón van, állandóan lehúzza magát, és semmi olyasmivel nem rendelkezik, amitől nekem vonzó lenne, valóban nem adok többé esélyt. (Hajj de szemét vagyok.) Mert nem jótékonykodni szeretnék, hanem egy párt, akivel jól érzem magam.

2016. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

38-as

Akkor röviden összefoglalva, ha egy srácnak a padlón van az önbizalma, akkor semmi olyasmivel nem rendelkezik, amitől neked vonzó lenne?

2016. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Pedig nekünk nőknek nagyon nem jön be ha egy férfi nyuszika. Azt meg, hogy túl nagy a mellénye és egy beképzelt hólyag hamar kiderül. Az egészséges önbizalmat szeretjük.
2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!