Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos férfitársam?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyire rossz a helyzet? A kérdezők és a válaszolók 90%-a csúnyának írja le magát. Én sem vagyok egy adonisz mivel nem születtem annak, de csúnyának sose mondanám magam. Igaz már nagyon rég nem volt senkim, de az inkább a munkám miatti időhiány az oka, meg az, hogy kisvárosban lakok és nem igazán van olyan hely ahol tudnék ismerkedni. Szóval kedves elkeseredett férfitársaim tessék megemberelni magatokat, és megszólítani lányokat, ha meg nem vevők a közeledésre akkor se történt semmi, majd lesz valaki aki pozitívan fog reagálni.
2016. máj. 16. 00:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
59%
#19: Ezt jól írod, kéne. Az emberek többségénél nem az ideális eset áll. Igazából rengeteg embernek hihetetlen hiányos az önismerete. Ezt nem én mondom, felmérésben olvastam. Nem véletlenül van egyre több ilyen jellegű foglalkozás a felnőtteknek.
2016. máj. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
#17-es pont erre akartam kilyukadni. De ezt csak úgy tudja elérési bárki ha van önbizalma és elfogadja magát olyannak amilyen. Mindenki előbb magának feleljen meg ne másnak. Ha már magának megfelel akkor magabiztos lesz és hamarabb lesz vonzó a lányok számára, ennyi a nagy titok.
2016. máj. 16. 01:43
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

17-es

Azok a srácok valszeg nem jókedvükben mentek a pua táborba, ez itt a lényeg.

Amíg nem kell egyiket sem konkrétan férfiként számba venned, addig rendes és megértő, sőt támogató vagy, ahogy itt minden nő, de amint konkrétan nálad próbálkozó férfiegyedként kerül eléd, valószínűleg megváltozol te is és már nem leszel kedves, megértő, elfogadó. Olyankor valamiért minden nő hirtelen ismerni kezdi a saját értékét, ami furamód 2-3 kategóriával van feljebb, mint az ott előtte álló, hús-vér srác.


Lehet is röhögni az összes srácon, hisz névtelenek vagytok, senki nem csaphat vissza, de azért ugye csak nem zörög a haraszt?

2016. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
#20 nem szoktam reménykedni, vagy tudom vagy nem de nem remélem. Reménykedni max a lottó főnyereményben lehet, de az reménytelen azért nem lottozok.
2016. máj. 16. 01:47
 25/44 A kérdező kommentje:
Na jó én nem téged tovább a szám mivel itt úgyis csak az önsajnálat megy továbbra is hiába próbáltam pozitív tanácsokat adni csak a kifogások mennek. Ha nem akartok változtatni az a ti dolgotok.
2016. máj. 16. 01:53
 26/44 anonim ***** válasza:
82%
EGYszerüsítek, akinek gondja van a csajokkal és nincs önbizalma, vegyen jó ruhákat, járjon kondiba, fejlessze a csjaozó képességét, akinek megy az meg csinálja a dolgát ennyi.
2016. máj. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy ha valaki nem képes rá, akkor nem nőtt fel érzelmileg egy kapcsolathoz. Akkor ha képes vagy rá, felnőttél?


"Na jó én nem téged tovább a szám mivel itt úgyis csak az önsajnálat megy továbbra is hiába próbáltam pozitív tanácsokat adni csak a kifogások mennek. Ha nem akartok változtatni az a ti dolgotok."

Nem nagyon látok senkit, aki itt sajnáltatná magát. Leírtunk pár tapasztalatot és válaszoltunk a kérdésedre, hogy miért van ennyi önbizalom hiányos férfi. Ez mitől lenne önsajnáltatás? Engem sem kell sajnálni, nem egy barátnőm volt már. Ettől még nem lesz óriási önbizalmam, mert tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok túl helyes. Ezt többen is közölték. Nem álltam neki sajnáltatni magam vagy ilyesmi, éltem tovább az életem és élem is. Keresek olyat, akinek bejövök, most is van esélyes.

Pozitív tanácsokat, pedig sajnos nem nagyon adtál. Amit írtál, azt kb. minden nő és pasi megkapja a környezetétől. Szólítson le pár embert, aztán majdcsak összejön. Meg pozitív hozzáállás. Ezek sajnos általában nem jók sok dologra.

Mintha azt mondanád, hogy kosárbajnok akarsz lenni én meg azt mondanám tanácsként, hogy oké, dobálj minden nap párat palánkra. Kosárbajnok leszel? Dehogyis. Attól leszel kosárbajnok, ha normális tanácsokat kapsz. Keress jó edzőt, az edzésedbe építsd be, hogy gyorsan és sokat tudj futni. Na, ezek igazi tanácsok.

Csajozásnál az volt a jó tanácsod, hogy elemezni kell a dolgokat. Ez igaz! Csak a semmiből, senki sem fog hirtelen jól elemezni. Csajozásnál is könnyen rossz elemzést csinálhat az ember. Nem jött össze a csajjal a randi? 1000 dolog miatt lehet. Ruha, haj, arc, beszéd, testbeszéd?

2016. máj. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
#26-os tényleg igazi tanácsokat írt! :D
2016. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
62%
Ne vonj le következtetéseket az itteni kommentek alapján. Javarészt csak megkeseredett, frusztrált emberek írnak ide. Bár hozzád hasonlóan nekem sincs senkim, nem is volt, mégse gyűlölöm a nőket. Nem is szoktam önsajnáltató kérdéseket, se válaszokat kiírni. Magamban keresem a hibát, nem másban.
2016. máj. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a témában a # 29- es kommentelő írt tökéletes választ,realitásával minden képessége meg van,hogy hozzá illő párt találjon.
2016. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!