Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelt kérdés

Ha match van egy lánnyal, miért nem mertek írni? Általában ha van mondjuk 20 match (nekem, barátnőimnek stb) akkor kb 3 pasi ír abból. Nem tudjátok mit írjatok? Annyira nem érdekel? Csak azért jelöltétek be a lányt mert 'nem rossz', de annyira mégse érdekel?


A kérdés CSAK tinderre vonatkozik most, ahol már beszélgetés előtt kapsz visszajelzést a másik féltől, és puszta kíváncsiságból írtam ki!



2016. máj. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ahogy a 20-as mondja. Ott minden nőt belájkolnak a férfiak.
2016. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Én mindig elfelejtem :D van hogy hetekig fel sem nézek Tinderre
2016. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

És hogy így végigolvastam a tartalmas kommenteket eszembe ötlött egy idézet.

Túl hamar nyújt kezet a magányos annak, ki útjába vetődik.

És már lőn világosság, miért ugranak rá azonnal egyesek látatlanul, ismeretlenül másokra.

2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

19

igen, ott mégiscsak több info van, én eldönthetik a felek, hogy tetszenek egymásnak

gyk-n én is ezért nem ismerkedek, annyira random, max egy véleményt lát belőlem a másik, és simán lehet hogy képcsere után kiderül, hogy nem tetszünk egymásnak

2016. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Akkor legalább megpróbálták. Van ám egy másik idézet is amit azt mondja, hogy:


"Használj ki minden lehetőséget az életben, mert ha egyszer elszalasztod őket, nagyon sokára térnek csak vissza."

2016. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
37%
Hónapok alatt NULLA egyezésem lett. Én azt hittem ez egy lehúzós, átverős társaság. Jó tudni, hogy van akinek működik... Bár én egyetlen szimpatikus lányt sem találtam. Mindegyik pesti, mindegyik szuper igényes, mindegyik mosolyog, mindegyik ugyanúgy néz ki, semmi egyedit nem látok bennük...
2016. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy vannak tucatlányok, de most mi az, hogy "mind mosolyog"? Sírjanak? :DDDDDD
2016. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyit, hogy mindegyik nő Párizsban, Velencében, vagy koktélozás közben van lefotózva... Gondolom el is várják, hogy a férfinak sok pénze legyen.
2016. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

#28


Férfiaknál ugyanez van. Mindenki síel, snowboardozik, tengerparton nyaral, elegáns éttermekben eszik, iphonenal szelfizik, kockahasa van... de ez nem azt jelenti hogy ez az átlag. Valószínűleg én is kiraknék egy tengerpartos képet, ha lenne (de nincs :D) mert érdekes, és mondjuk nem megyek oda évente...


Mindenki próbálja a legjobbat mutatni

2016. máj. 16. 14:30
 30/41 A kérdező kommentje:
A koktélozáshoz meg annyit, hogy budapesti bárokban 600 ft egy koktél. :D
2016. máj. 16. 14:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!