Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelt kérdés

Ha match van egy lánnyal, miért nem mertek írni? Általában ha van mondjuk 20 match (nekem, barátnőimnek stb) akkor kb 3 pasi ír abból. Nem tudjátok mit írjatok? Annyira nem érdekel? Csak azért jelöltétek be a lányt mert 'nem rossz', de annyira mégse érdekel?


A kérdés CSAK tinderre vonatkozik most, ahol már beszélgetés előtt kapsz visszajelzést a másik féltől, és puszta kíváncsiságból írtam ki!



2016. máj. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretem az ilyen magukat tökéletesnek, gazdagnak beállító menő embereket... Leginkább emiatt nem vagyok fent a tinderen, amellett, hogy szerintem egy baromi felszínes ismerkedési mód. Egyetlen átlagosabb, egyszerűbb lányt sem láttam még ott, csak ezeket a nyakékes, aranyórás, kisminkelt kirakatbábukat tökéletes képekkel.
2016. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésedre válaszolva: A férfiak minden nőt jobbra húznak, hátha megdughatják az egyiket. Emiatt kell azt a látszatot kelteni, hogy minden héten tengerparton napozok, sok barátom van, tele az életem izgalmakkal, mindig jól nézek ki, én vagyok a legjobb. Ha ez nem elég, villantok pár izmot, esetleg mást is. Így biztos kitűnök a tömegből, ahol kizárólag a külsőségek számítanak.

Egymás igényeit húzzák egyre feljebb, amitől megfelelési kényszere támad mindenkinek. Én meg felmennék oda egy tök átlagos semmit mondó képpel... le se szarnának :) de talán jobb is.

2016. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátom mondta a napokban, hogy ő minden nőt jobbra húz, még azt is, aki igazából nem is tetszik neki...Mert hogy hátha összejön valakivel "valami"!


Tehát ezeket a match vagy mi a fenéket ne vedd olyan komolyan.

2016. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Oké, így érthető, ha tényleg mindenkit jobbra húznak.

Mondjuk nekem van 2 barátom is, akik tinderen ismerkedtek meg a barátnőikkel, bár lehet nem belőlük kéne kiindulnom. :D

2016. máj. 16. 15:14
 35/41 anonim ***** válasza:
Csak azt 'húzom jobbra' akivel el tudnék képzelni kapcsolatot, ha bejön a személyisége. Viszont sokaknál csak 1-2 semmitmondó kép van, 'szia'-t meg felesleges benyögni (volt ilyen aki azt mondta, hogy frappánsabbra számított :D), ha ezen valahogy sikerült átlépni nagyon egyoldalú volt a beszélgetés, sose kérdez vissza és csak magáról beszél, illetve magától semmi témát nem dobna fel. Pár ilyen után valahogy elment a kedvem a dologtól, le is töröltem pár hónapra (ezalatt a régebbi like-okból akadtak match-ek amikről nem is tudtam, így elmaradt a ráírás). Amúgy valami hasonlót gondolok én is, csak női oldalról ('Csak azért jelöltétek be a lányt mert 'nem rossz', de annyira mégse érdekel')
2016. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én mindig írok de nagyon ritkán írnak vissza a nők.
2016. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Azért nem írok, mert amióta 1 hónapja regisztráltam a tinderre, 144 matchem lett. Most írjak az összes lánynak, akivel matcheltem? Emberileg lehetetlen, nincs annyi idő.


Úgyhogy szelektálok. Majd egyszer sorra kerül mindenki remélem. Ennyi az oka amit elmondtam, se több, se kevesebb.


24/F

2016. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna mind a 144-et jobbra húzni?

Amúgy aki nem ír pár nap (max 3 után), én is szelektálom a matchek közül.

2016. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Vidéki 150 ezres nagyvárosban élek. Addig húztam jobbra a nekem tetsző 18-23 éves lányokat (valószínűleg ezer felettit), amíg el nem fogytak a lányok 30 km-es körzeten belül.


Amúgy nem te vagy az átlag. 10-ből kb 1 lánynál szoktam észrevenni, hogyha nem írok neki pár napig, akkor eltűnik a matcheim közül. Ráérünk

2016. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezhetném, engem is idegesít, amikor a match után nem beszélünk. Nem is az, hogy nem ír... mert oké, írok én. De hogy nem válaszol, az mi? O.o


Valaki írta itt, hogy egyik nő sem szimpatikus, mert PESTI és mert MOSOLYOG! Azért nem szimpatikus valaki és azért dögöljön meg, mert Pesten született, mint pl. én? Hát tehetek én róla? O.o Nem fogok a kedvedért elköltözni vidékre... :D Meg persze, hogy mosolygok. Sírni kéne vagy komoly, unott vagy milyen arcot vágni? A mosoly a legszebb. Nem is húzok jobbra olyan fiút, aki egyik képén sem mosolyog.


Nekem van kiírásom, de nem a hobbim, amit az első válaszoló megtudhat, ha rám ír és megkérdezi. :D Ha meg nem jön be a hobbim vagy akármim, akkor váljunk szét. :D Amúgy jogos, én is csak egy sziát tudok írni egy fiúnak, ha nincs leírása, leírással meg sokkal frappánsabbat. :D Meg a fiúk is, akik rám írnak, általában a leírásom alapján találnak ki valamit.


Nálam pl ki van írva, hogy nem szeretném, ha a párom dohányozna. Matcheltünk egy fiúval, nem írt, írtam neki én. Pár mondatváltás után mondja, hogy ha tényleg komolyan gondolom, hogy nem szeretem a cigit, akkor nem érdemes beszélnünk. Kérdeztem, hogyha ezt elolvasta, akkor miért húzott jobbra. Azt mondta, hogy valószínűleg a haverjai voltak, mert a múltkor szórakoztak a telefonjával...


Olyan is volt már, hogy matcheltünk egy fiúval, rá egy percre szét is vált tőlem. Csak azt nem értem, hogy az ilyen fiúk miért nem válogatnak? Mármint nekem pl nincs korlátlan lájkom, nem is tudnék mindenkit jobbra húzni. Ezért csak az igazán szimpi/nekem tetsző fiúkat szoktam. :) Nem is egészen a külsőre megyek amúgy. Hanem a stílusra. Amit kiír magáról, amilyen képei vannak, stb, persze ha számomra visszataszító az arca, akkor nem lájkolom be. Én se szeretem a félmeztelen, apple mutogató srácokat.


Olyan is van, hogy csak a leírásom miatt lájkoltak be, majd a matchnél konkrétan lecsesztek azért, amilyen vagyok, mert nekik az nem tetszik... O.o


Én amúgy akkor nem írok vissza, ha már randiig jutok valakivel és én nem szoktam több vasat tartani a tűzben. Vagy néha volt olyan, hogy csalódtam a Tinderben és letöröltem, majd pár hónap múlva újra letöltöttem és akkor láttam, hogy írt egy srác, de akkor már mindegy volt... :D Amúgy mindenkinek visszaírok egytől egyig, 20 embernél többel nem szoktam egyszerre beszélni.


Jó ötlet, én is elkezdek szétválni a régiektől. :D Meg azoktól is, akik nemhogy örülnének, hogy vannak kezdeményező nők, hanem konkrétan lesz arják...


Az meg kamu, hogy valaki nem néz rá a Tinderre és akkor nem is tudja, hogy írtak neki, hiszen az okostelefon kijelzi, hogy jött üzi vagy match. :)


Ja, és az a normális gondolkodás, amit a kérdező gondol. :) Kiír valaki egy szimpla kérdést, és mivel nő, ezért jön privát, hogy ismerkedjünk... Közben lehet, hogy a lány csúnya, messze lakik, rossz a személyisége, akármi, de ez a gyakoris fiút nem érdekli, mert feláll neki, ha valakiről kiderül, hogy szingli, és annyira mindegy, hogy kivel, csak dugjon...


21/L

2017. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!