Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem írtok tinderen?

Figyelt kérdés

Ha match van egy lánnyal, miért nem mertek írni? Általában ha van mondjuk 20 match (nekem, barátnőimnek stb) akkor kb 3 pasi ír abból. Nem tudjátok mit írjatok? Annyira nem érdekel? Csak azért jelöltétek be a lányt mert 'nem rossz', de annyira mégse érdekel?


A kérdés CSAK tinderre vonatkozik most, ahol már beszélgetés előtt kapsz visszajelzést a másik féltől, és puszta kíváncsiságból írtam ki!



2016. máj. 16. 12:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
50%
Mert te sem írsz itt vissza az üzenetekre. Én meg akkor Tinderen nem írok. Hát ez van :)
2016. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogok itt ismerkedni, kép nélkül, ki tudja kikkel :D

Kiírtam egy kérdést, egy tök általános dologról és már ismerkedni akarsz? Nem tudod milyen ember vagyok, hogy nézek ki, semmit. Nem tudom komolyan venni az ilyen 'próbálkozást'...

2016. máj. 16. 13:01
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

"Igen, nekem is ezért fura, mert ha már rányomtam, tudja, hogy tetszik. Akkor mitől fél? :D "

Nekem volt már olyan is, hogy egyből szétkapcsolt, amikor írtam, és olyan is, hogy "bocsi félrenyomtam". Tök jól esett mind a kettő :DDDD

2016. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
A korodat kérdeztem. Ennyit írtam csak.
2016. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

#13

Így tényleg kellemetlen, érthető ha ilyenek után kicsit visszavesz az ember... :D

2016. máj. 16. 13:05
 16/41 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nagyon nehéz elárulni, hogy hány éves vagy, Mindegy nem is érdekel már.
2016. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
Most nem azért, de a Tinderen a csajok sem írnak...
2016. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

(1,7,13) vagyok :D

Nem kellett sokat visszavennem, mivel nem vagyok túlságosan eleresztve párok terén. A Tinderrel az a nagy "baj", hogy még durvábban letükrözi a szép/átlagos/csúnya kategóriákat, mint a való élet. Nincs túl nagy szövegem, viszont a humoromat a legtöbb lány nagyon szereti, de ezt meg Tinderen nem tudom kamatoztatni, és ezért annak aki mondjuk átlagos arccal rendelkezik, szerintem elég illúzióromboló dolog. Mondom pláne ilyen szétkapcsolások után. :)

2016. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

" Nem tudod milyen ember vagyok, hogy nézek ki, semmit. Nem tudom komolyan venni az ilyen 'próbálkozást'..."


Persze a Tinderen, ahol kint van egy profilkép már sokkal komolyabb :D

2016. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Elmondom miért. Megveszik a korlátlan like-ot és mindenkit tetszik-re húznak. Nem tudom melyik irány, nem voltam még fent. Nem fognak több száz, vagy ezer lányt végigbogarászni... Sza*nak bele. Majd a match-ek közül kiválogatják a maguknak tetszőt.
2016. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!