Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyek inkább durva, hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek inkább durva, hisztis és megközelíthetetlen?

Figyelt kérdés

26/L vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék.


Praktikus, gyakorlatias nő vagyok, tanulok, eltartom magam munka mellett. Mivel régóta így csinálom, nem vagyok stresszes, megszoktam, hogy ha el szeretnék élrni valamit, hajtani kell.


Csak olyan férfiakkal szoktam etgyáltalán tovább engedni a dolgot egy kis flörtnél, ahol nekem is van vonzódásom.


A kapcsolatban is praktikus vagyok, nem várom el, hogy drága helyekre vigyenek,ajádnékokat kapjak, fontosabb, hogy minőségi időt tudjunk együtt tölteni. Le lehet velem ülni a kanapéra filmezni, meccset nézni.


Sosem üldözöm a párom, bízom abban, akivel vagyok. Van saját hobbim, nem szoktam unatkozni - örülök, ha van olyan hétvége, mikor nincs se versenyem, se sulim, és végre van időm olvasni, takarítani.


Eddig minden kapcsolatom megaláztatással, megcsalással ért véget.


Néha komolyan gondolkozom azon, hogy ha megközelíthetetlen lennék, ha nem vállalnám fel a hibáimat és kihasználnám a páromat, nem lenne bátorságuk más lányok után nézelődni, vagy beszólogatni nekem.


2016. máj. 18. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megközelíthetetlen lennél és nem vállalnád fel a hibáidat, kihasználnád a párod, az kizárja a komoly kapcsolat lehetőségét, szerintem. Ha Te alapból olyan vagy, ahogy azt leírtad, az tökéletes. Nem ezért csaltak meg. Ha olyan próbálsz lenni, aki nem vagy, az csak még több csalódáshoz vezet majd, ráadásul magadban is csalódsz majd. 26/f
2016. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már.. az ember a személyiségén nem változtathat elhatározásból. Így kell boldogulnod: olyat keresni aki nem használja ki az ilyen tulajdonságaidat.
2016. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy válassz olyan pasit aki tisztel is téged és ne magadban keresd a hibát, akarj változni; vagy van valami komolyabb negatív tulajdonságod amit ide nem soroltál fel, mert amiket írtál az inkább erény egy értelmes pasinak, mint probléma ha komoly kapcsolatot tervez valakivel. De az elsőre szavazok ha akikkel összejöttél megaláztak vagy megcsaltak.
2016. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" ha megközelíthetetlen lennék, ha nem vállalnám fel a hibáimat és kihasználnám a páromat, nem lenne bátorságuk más lányok után nézelődni, vagy beszólogatni nekem."

Bocs, de pont hogy erre ösztönöznéd, rövid időn belül.

Ha valóban olyan vagy ahogy leírtad, az nagyon is ideális egy férfi számára. Márpedig -magamból kiindulva- ha egy kapcsolatban jól érzi magát, kiegyensúlyozott, esze ágában sem lenne szabadulni onnan, megcsalni, stb...

Valami más gond lehet a jó kapcsolat más pilléreivel kapcsolatban. (csak így találomra, minőségi szex, másik családjának, privát szférájának elfogadása, tiszteletben tartása, anyagiak, stb)

2016. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én összetenném a két kezem,ha egy ilyen nő lenne mellettem! Ne légy megközelíthetetlen! Azzal semmit nem érsz el! Maradj álomnő! ;)
2016. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" ahol nekem is van vonzódásom. "


90%-ot rondának tartasz a maradék C.Ronaldo klónok meg bunkók lesznek akikkel kikezdesz.

2016. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

érdekes.... normálisnak tünsz, de tanuld meg, hogy férfiakban és nőkben is ebben a korosztályban sok a tanulatlan, buta, szalagmunkás-közmunkás ember, akik jóóóóvvvvaaaaal egyszerűbben gondolkodnak, azaz megcsalnak és kész. Mert nekik más a prioritási sorrend. Nekik annyiból áll az élet, hogy semmittevés, némi ingyenes tanfolyamra járás, semmittevés, egy-két dugás. Semmi komoly, mire alapoznák a jövőjüket? Arra a 20 ezer forintos segélyre? Tehát:


- vagy nagyon lejebb adtad az igényeid

- vagy igenis vannak igényeid, és a másik fél ezt nem tudja megfejelni ezért nem is rendezkedik be komolyra, csak egy lyuk vagy neki ahová rakja

2016. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már kerested magadban a hibát és nem találtad, akkor lehet, hogy nem benned van és egyszerűen peches sorozatod volt. Hülyeség lenne emiatt durván, hisztisen és megközelíthetetlenül viselkedni. Meg amúgy is, mit érnél el vele? Egy olyan borzasztó kapcsolatot, amit leírtál? Az miért lenne jó? Jól megbosszulnád a világnak a sérelmeidet? NEm hiszem, hogy segítene. Maradj továbbra is gyakorlatias, praktikus és bizakodó, lesz, aki értékelni fogja. Maradj továbbá kritikus önmagaddal szemben is, de azt is fogadd el, ha nem te vagy a hibás.
2016. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nah, majd lesz egy srác, aki értékel.

Egyébként igen, én is azt vettem észre, hogy egyes férfiak gerjednek a gyengeségre: lehet ez jellembeli gyengeség, a hisztisség mintha valami feminim tulajdonság lenne.

Én is praktikus, problémaorientált vagyok, talán ez az oka, hogy sokan inkább haverként tekintenek rám.

2016. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány kapcsolatod volt és miért ez lett a vége? Ezeken gondolkozz szerintem, ne magad emészd vagy ilyesmi.

Néhány ilyen jellegű lányt ismerek. Mind szomorú, mert így jár a pasikkal. Velük az a baj, hogy rosszul választanak és nem képesek leolvasni a másik tulajdonságait. Szinte minden eddigi pasijuknál látszott, hogy mi lesz a dolog vége, de újra és újra ugyanolyan típusú pasit választottak.

2016. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!