Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyek inkább durva, hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek inkább durva, hisztis és megközelíthetetlen?

Figyelt kérdés

26/L vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék.


Praktikus, gyakorlatias nő vagyok, tanulok, eltartom magam munka mellett. Mivel régóta így csinálom, nem vagyok stresszes, megszoktam, hogy ha el szeretnék élrni valamit, hajtani kell.


Csak olyan férfiakkal szoktam etgyáltalán tovább engedni a dolgot egy kis flörtnél, ahol nekem is van vonzódásom.


A kapcsolatban is praktikus vagyok, nem várom el, hogy drága helyekre vigyenek,ajádnékokat kapjak, fontosabb, hogy minőségi időt tudjunk együtt tölteni. Le lehet velem ülni a kanapéra filmezni, meccset nézni.


Sosem üldözöm a párom, bízom abban, akivel vagyok. Van saját hobbim, nem szoktam unatkozni - örülök, ha van olyan hétvége, mikor nincs se versenyem, se sulim, és végre van időm olvasni, takarítani.


Eddig minden kapcsolatom megaláztatással, megcsalással ért véget.


Néha komolyan gondolkozom azon, hogy ha megközelíthetetlen lennék, ha nem vállalnám fel a hibáimat és kihasználnám a páromat, nem lenne bátorságuk más lányok után nézelődni, vagy beszólogatni nekem.


2016. máj. 18. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Leírás alapján ideális partner vagy :)

Magamat ismerve még soha nem volt gerincem a megcsaláshoz inkább a szemébe mondom h ez így nem jó változtassunk vagy ha nem működik váljunk külön...

Léteznek még ilyen férfiak, hisz itt vagyok!

A másik dolog megalázni képtelen vagyok egy nőt főleg a páromat nem tudnám megalázni...

Lehet gyengeség és lehet ezért is nincs párom, mert nem vagyok a felhőcske zsúrbubi alfa hím, de ha ilyen lennék akkor nem én lennék az aki vagyok...

24/F

2016. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!