Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens, művelt, okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, művelt, okos férfiak! Nektek milyen elvárásaitok vannak a nőkkel szemben? Ha valaki annyira nem okos, az nálatok kizáró ok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem problema.

Tudod a Sipos Tomi is elenekelte :"Nincs baj baby, a bizonyitvanyt senki se keri. Fo ,hogy mindig forro az agy!"

2016. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ~OnLány~ ***** válasza:

Bocsi, hogy ideszólok nőként, de az azért számít, hogy ki mennyire hiszi magát okosnak és intelligensnek.

Ezzel az erővel az itteniek akármit állíthatnak magukról, úgysem ismeri őket itt senki.

2016. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utálom magam okosnak, műveltnek nevezni. Sőt...intelligensnek sem szoktam jellemezni magam, mert ez olyan egoistának hatna, és úgysem hinné el senki, mert 0 végzettséggel rendelkezem... Maximum belém kötnének azok, akiknek az intelligencia egyenlő az agyoniskolázottsággal. áhh hagyjuk ezt. Elég ha én tudom milyen vagyok.

Ha neked ilyen szuper intelligens élőlény kell, akkor azt tartsd szem előtt, hogy te az vagy aki... függetlenül attól, kinek mire van szüksége, és kinek próbálsz megfelelni. Én unalmasnak, felszínesnek, képmutatónak tartom a legtöbb embert. Teljesen más minden alkatrészük. Máshogy vannak összerakva. Nem értenek meg. Sokat gondolkodok olyan dolgokon, amibe egy átlag ember nem mer bele gondolni, vagy csak simán nem is akar. Az érzelmi intelligenciám biztos hogy nagyon fejlett. Jó az emberismeretem. Magamat is nagyon jól ismerem. Ki számít okosnak, intelligensnek? Milyen szempontok szerint nézzük?

Számomra az a nő vonzó, aki mellett szárnyalhatok, aki mellett figyelnem kell mit mondok. Nem beszélhetek mindenféle hülyeséget, mondván még úgyis jó vagyok nála... Fontos, hogy megmozgassa az agyam és a fantáziám. Legyenek érdekes gondolatai. Valamint fontos a szexuális kisugárzása is. Azt is imádom, ha egy nő nyitott, intellektuális, szókimondó. Nem baj ha ezek nincsenek meg valakiben. Nekem nem gond. Keresek olyat, akiben megvan. :)

2016. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy a két ember egy szinten legyen. Ha valakit lesajnál a párja, az már régen rossz. Az lehet, hohy az intelligens férfiak is leállnának kevésbé intelligenssel, de nem éreznék egyenlô félnek a másikat, így nem lenne harmonikus a kapcsolat.
2016. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14# True
2016. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám magam túl okosnak, de mások mondtak már rám ilyet.


Amit az esetleges nőtől elvárnék, hogy legyen megértő és hűséges. Régebb még gondolkodtam olyanokban, hogy legyen művelt, intelligens, megfogalmaztam ilyen tulajdonságokat, de aztán rájöttem, hogy ezeknek nincs olyan nagy jelentőségük. Még régebb (kb gyerekként) még voltak bizonyos jellemzőim, hogy nagyjából hogy nézzen ki, de hamar rájöttem, hogy elég nehéz megfogalmaznom mi jön be nekem külsőre. Így a külsőségeken annyira nincs is nagy hangsúly nálam. Lehet odáig lennék egy olyan nőért is, akit mások átlagosnak tartanak.


Ami fontos számomra a külsőségek terén, hogy ne legyen kihívó. A mai divatban ez kb alapkövetelmény, hogy egy nő mutassa meg magát. Én valami olyan egyéniségű nőre vágynék, aki ezzel szembemegy. Mondjuk úgy, lázad ez ellen.


Szintén fontos a megértés, ami szerintem együtt jár a türelemmel. Ez azért fontos, mert az életben mindig adódhatnak komplikált helyzetek, ahol felborul az előre eltervezett program. Rugalmasan kell gondolkodni és vannak bizonyos helyzetek, ahol nincs idő a sértődöttségre. Fontos, hogy tudjon alkalmazkodni a felmerülő problémákhoz. Beeshet egy váratlan feladat, egy megfázás, egy rosszul sikerült vizsga, ilyesmikre gondolok elsősorban. Szerintem fontos, hogy ilyen helyzetekben a másik támogasson. (Én manapság azt látom, hogy a hisztis, sértődös, magukat-királylánynak-képzelő nők inkább rontanak a párjuk életén, minthogy segítenék azt.)


Jó tulajdonságok még a kedvesség, empatikusság, szelídség.

Továbbá én inkább kedvelem a csendesebb, visszahúzódóbb és szerényebb nőket, mint a feltűnösködő bulizósakat. Nem feltétlenül kell persze egy magába zárkózott személyiségnek lennie, csak számomra már amit manapság lehet látni, az túlzás.


Nagyon sokat jelenthet, amikor egy nő érdeklődik a férfi munkája iránt. Milyen feladatok foglalkoztatják, mik a céljai, stb. Szintén fontos lehet, hogy megértse az egyes hobbikat, miért foglalkozik azokkal a férfi. Ha egy nő támogatólag lép fel ilyen téren, azok ismét sokat jelenthetnek.


Nem kizáró ok, ha valaki nem okos. Az is elég relatív, hogy ki mennyire okos. És persze milyen területen. Ezek nem kőbe vésett tulajdonságok kell legyenek. Az emberek persze nem változnak, mert nem igazán akarnak változni, de megvan rá a lehetőség. (Engem tartottak már hülyének is, okosnak is)


Egy megbízható személyiség szerintem a legfontosabb. És az, hogy legyen valami erkölcsi világnézete, tartása. Én szeretek elgondolkodni helyzetekről, végiggondolni bizonyos tetteknek a hátterét. Nem arra vágyom, hogy az esetleges nő ugyanolyan legyen, mint én, de azért próbáljon valamennyire passzolni hozzám. És fontos, hogy értékeljen.

2016. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem kell minden pontnak megfelelni, csak iránymutató :D


-magasabb, mint 170 cm

-szép mandulavágású szemek, színe mindegy

-hosszú haj, szín mindegy bár, ha túl extrém, akkor nem tetszik

-szép, ápolt kéz

-egyenes hosszú lábak, szép lábfej-lábujjak

-homokóa alkat, kerek feszes pörge fenékkel, amire ha rácsapok, picit lötyög csak

-adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid

-azt nézze, mi áll jól neki, ne a divatot kövesse

-Legyen kedves szerethető, aranyos

-Vevő legyen a humoromra, legyen humorérzéke

-Legyen okos, intelligens, lehessen vele beszélgetni bármiről

-Megértő, jóravaló, gondoskodó

-Tudjon jól sütni, főzni

-Akarjon gyereket később, családot stb.

-Meghallgasson, ha szükségem van rá

-Legyen 20-30 közötti lehetőleg

-Ne legyen beképzelt

-Ne legyen könnyűvérű

-Ne legyen hazug

-Ne használjon ki

-Ne legyen elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös

-Ne legyen empátiakirálynő, aki mindenkin és mindenen érzeleg

-Ne legyen buta fanatikus, semmiben sem, se vallás, se szekta, se politika, mert rögtön kizáró dolgok

-Ne legyen erőszakos

-Ne legyen sértődékeny


Soroljam reggelig? :D

2016. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, nálam kizáró ok sajnos, ha nem nagyon okos. :S Alap, hogy a barátnőm is intelligens, művelt, okos, céltudatos, tevékeny nő legyen.
2016. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!