Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem jut nő, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem jut nő, miért nem maradnak csendben, és törődnek bele a sorsukba?

Figyelt kérdés

A siránkozás meg panaszkodás csak még jobban tönkretesz mindent... Egyrészt a lelkiállapotot, másrészt a kisugárzást, mert azonnal megérzi mindenki, ha valakivel nem stimmel valami, nem érzi jól magát, és ez taszító. Ráadásul aki folyton a rosszról beszél, az a rosszat is fogja bevonzani, mert ez így működik. :)


Különben sem alapvető szükséglet a szex, nekem vannak olyan férfi ismerőseim, akik már sok éve szinglik, és mégis jól megvannak érdekes módon.


2016. máj. 22. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted abba bele kellene törődni,hogy egy olyan dolog miatt amibe beleszólása sem volt az embernek,hogy milyennek született,abba bele kellene törődni?

Azért van kirekesztve tulajdonképpen mások közül,mert nem született helyesnek...

Nos ebbe nem fog senki soha beletörődni igazán, maximum nem mutatja kifelé.


Én tudom magamról hogy nem vagyok csúnya,adok is magamra, ettől függetlenül a nők levegőnek néznek,kinevetnek,megaláznak... de szóba állni nem akarnak velem,mivel nem vagyok tökéletes,helyesnek született valaki...

24/F

2016. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De attól, hogy ezek a srácok elkezdik szidni a nőket, és árad belőlük a keserűség, még pont ugyanúgy nem lesz barátnőjük, sőt, így végképp nem lesz, mert csak a kétségbeesést látni belőlük...
2016. máj. 22. 13:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem lesz, ez tény, de jólesik kiírni magunkból, illetve én még azt is remélem, hogy legalább egy-két nő ilyenkor magába néz egy kicsit, amikor olvassa.
2016. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként sokan azért küldik el bunkón a pasikat, mert a legtöbbjük képtelen felfogni a nemet, csak akkor, ha keményen beszólnak nekik...
2016. máj. 22. 13:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Bizony,ugyanúgy nem lesz nekem sem barátnőm,ha ezeket mondom vagy csinálom,és legalább felkészítem a többi férfi társamat is,aki nem született hasonló adottságokkal,hogy ne számítson túl sok jóra a nőktől. Így nem fog remélhetőleg ugyanabba a "sz*rba" beleesni és átélni,amit én kaptam a nőktől...

Kimondani meg hadd mondjak már azt,amit szeretnék. Ha így látom,és így bántak velem, hát hadd mondjam már el másoknak is...


24/F

2016. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
"Nem jut nő" lol :DDDD Mintha ingyen konyhán lennénk, basszus.
2016. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, akinek nincs társasága az nehezen tud ismerkedni, nem a külső az egyetlen probléma.


Ja és nem szidja senki a nőket, szóval valótlan dolgokat légy szíves ne állíts másokról, köszönöm! Ezt egyébként megírtam már itt párszor és lepontozáson kívül nem nagyon tudott rá senki semmit reagálni, ami azért sokat elárul az itten hozzászólókról.


"Egyébként sokan azért küldik el bunkón a pasikat, mert a legtöbbjük képtelen felfogni a nemet" - ne gondold...

2016. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!