Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha béna vagyok az ismerkedésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha béna vagyok az ismerkedésben, azt lehet valahogy fejleszteni? Van erre valamilyen könyv?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobban kell kinézni, arra viszont nincs könyv.
2016. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak önbecsülés, önbizalom növelő könyvek, előadások. Sok gyakorlat van bennük, amit megfelelően alkalmazva, magabiztosabb és határozottabb leszel. De ne várd, hogy elolvasod és következő nap kimész az utcára és felszedsz valakit ( nem kizárt, de nem is életszerű). Gondolom évek óta béna vagy az ismerkedésben, ne várj csodát 1-2 nap alatt. A lényeg, hogy fogadd el azt, amin nem tudsz változtatni és változtass azon amin tudsz. :) 26/f Szép napot!
2016. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg magyar nyelven is megjenenhetett több 100 ilyen temaju könyv.


Szeretek olvasni, de ilyesmire nem pazarolnam az idömet. Kiveve, ha röhögni szeretnek egy jot.


Ennek több oka van:

- ugyanolyan, mintha könyvböl meg szeretnel tanulni uszni. Adhat par erdekes infot, de ettöl meg ugyanugy el fogsz süllyedni.

- ami a könyv irojanak bejött, nem biztos, hogy neked is fog

- ami egyes csajoknak bejön, nem biztos, hogy azoknak is bejön, akik felkeltik erdeklödesedet.

- es meg böven sorolhatnam.


Ami mindenkeppen elöny, az apoltsag es az inteligens humorerzek. A kigyurtsag peldaul nagyon egeszseges, ha nem viszed tulzasba es adhat az önbizalmadra, de nem annyira fontos a lanyoknak, mint sokan hiszik. Tini eveimben nagyon edzett voltam, kocka has, poloujjat kitöltö bicepsz stb. Aztan egy serüles es idöhiany (es kicsit azert a lustasag) miatt leepült az izomzatom es par kilo felesleg is került ram. Engem ez pl. sokkal jobban zavar, mint a csajokat. Ugyanaz a helyzet, amikor sokan arrol irnak, hogy penzzel lehet imponalni csajoknak. Ez reszben igaz is, de kinek kell egy ilyen lany? Ez azonban mas teszta, hogy mondjuk 30-as eveidben milyen az anyagi helyzeted es miert. Többre fognak becsülni egy csoro orvost, mint valami apuci fiat, akinek a segge ala lett tolva valamilyen simlis vallalkozas... de kerdesedböl itelve, ez meg nem a te korosztalyod.


Tanacsom, hogy menj ki es beszelgess lanyokkal. Csomoan vissza fognak utasitani, de ez ne erdekeljen. Hiszen nem veszitesz vele semmit. Ne eröltesd, ne probald a menö csavot jatszani es gondolkodj el azon, hogy van e valamilyen erdeklödesed/hobbyd, ami a csajok köreben is nepszerü lehet.


Ha ez mind nem sikerül, iratkozz be egy tanctanfolyamba! Ez mindenkeppen hasznos tudas a jövöre nezve es altalaban joval több a lany, mint a fiu. Ott mar eleve közel kerültök egymashoz, a többi meg szinte magatol megy.

2016. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nincs bátorságom oda menni senkihez.Fogalmam sincs mit mondjak a köszönésen kívül.Hát nincs könnyü dolgom,biztos be égnék.
2016. máj. 23. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért olyan erős ez a tévhit, hogy a párkapcsolatok úgy kezdődnek, hogy leszólítasz egy vadidegent. Biztos van ilyen is, de szerintem a tartós kapcsolatok nagy része inkább olyanok között jön létre, akik eleve ismerik egymást iskolából, baráti körből, szakkörből. Ott már eleve adott a téma beszélgetésre, és ha szimpatikus, hát elhívod valahová.


Amúgy nincs olyan, hogy valaki jól tud ismerkedni/beszélni csak a lányokkal. Olyan van, hogy jól tud beszélgetni az emberekkel, mindenkivel. Akkor a lányokkal is jól megy.


Vagyis azt javaslom, hogy beszélgess minél többet az emberekkel úgy általában. Fiúkkal, lányokkal, nénikkel, bácsikkal, szomszéddal, boltossal. Kezdd el valahogy. Dicsérj meg rajtuk valamit, jegyezd meg, hogy "Hű de meleg van ma!"- akármi. Figyeld meg mire hogy reagálnak, próbáld fenntartani a beszélgetést (ennek legjobb módja, ha megpróbálod belőni mi az a téma, ami érdekli, és arról kérdezed (unoka, benzin áremelés, migránskérdés...).


Minél többet gyakorlod, annál jobban fog menni a társalgás akárkivel. Márcsak azért is, mert ha egy témát már valakivel átbeszéltél, akkor ha mással megint olyasmire terelődik a szó, neked már átgondolt nézőpontod lesz a dologról, és sokkal könnyedebben válaszolgatsz majd.

2016. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A környezetembe nincs senki akivel akár lehetne is valami.Eléggé kilátástalan helyzetben vagyok ilyen szempontból.
2016. máj. 23. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes most körülbelül ugy halad:


"Ehes vagyok, mert üres a hütö"

"Kimozdulni nem szeretnek, mert a boltban vagy kajaldaban biztosan kineznek"

"Ugyanakkor rendelni sem szeretnek!"


Hat akkor kedves kerdezö, dögölj ehen!

Milyen valaszt vartal? Olyat, ami megoldja minden problemadat es meg csak meg sem kell erte mozdulnod? Darvin neveben is köszönöm a hozzaallasodat!

2016. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es

Az is egy megvoldás lenne.

2016. máj. 23. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem! Ez semmilyen megoldas!


"A dögölj ehen!"-t atvitt ertelemben gondoltam!

Ha ugy erzed, leküzdhetetlen akadalyokba ütközöl az ismerkedes teren (ami egyebkent total baromsag, ha meg sem probalod), akkor keress mas ertelmet az eletedben. Lehetöleg olyat, amivel a tarsadalom hasznara valsz!


Kepessegeidnek megfelelöen etess szegenyeket vagy talald fel a rak ellenszeret. Banom is en, csak kezdj magaddal valamit, amitöl ugy erzed, van ertelme az eletednek.*


*Kellemes mellekhatasken tapasztalhatod, hogy nemcsak megbecsülnek, de esetleg a lanyok erdeklödeset is felkeltheted!

2016. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg próbálnám elkezdeni valahogy ,csak képtelen vagyok rá.Kár hogy nem megy olyan könnyen.Valahogy nem kéne foglalkoznom a dologgal csak mindig ez jár a fejembe.
2016. máj. 23. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!