Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha béna vagyok az ismerkedésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha béna vagyok az ismerkedésben, azt lehet valahogy fejleszteni? Van erre valamilyen könyv?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

”A környezetembe nincs senki akivel akár lehetne is valami”


5-ös vagyok. Hát épp ezt magyarázom!! Zökkenj már ki a kényelmes kuckódból, hogy csak azokkal ismerkednél, társalognál, akik érdekelnek, mindenki mást meg letojsz! Aztán meglepődsz, ha felbukkan valaki aki tetszik, aztán mukkanni se tudsz.


Lehet, hogy párkapcsolat nem lesz azokkal akik most körülötted vannak, de gyakorolhatod a társalgást, szocializálódhatsz, kinövöd ezt a jujj-mit-modjak hozzáállást, és ha jön valaki aki tetszik, tudsz majd vele is beszélgetni.


Arról nem is szólva, hogy ha a körülötted levőkkel javítod a kapcsolatodat, eljárhattok szórakozni, rendezvényekre, jól érezhetitek magatokat. Akkor nem leszel így rágörcsölve a társkeresés témára sem, felszabadultabb leszel. Arról nem is szólva, hogy ki tudja, nem a szomszéd Mari néni mutat-e majd be neked valaki szimpatikusat.


Az ismerkedéshez társasági életet kell élni (nem bulizásra, hanem mindennapi beszélgetésekre gondolok). Minél szélesebb körben, annál jobb.

2016. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!