Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet egy csinos határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy csinos határozott magabiztos nő és egy átlagos okos kedves önállótlan anyás tutyi mutyi pasival egy hosszú párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ilyen pasi vagyok és ismerkedek egy ilyen nővel a6nőt picit zavarja ez de nagyon jól kijövünk és összejöttünk. De nagy félelmem van hogy nem lesz hosszú a kapcsolat
2016. máj. 23. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amit itt írnak, hogy van olyan határozott domináns nő, akinek bejön a tutyimutyiság.. Hááát. Ha így is van, az anya picifia dolog, az nem jön be senkinek. Egy nő max. addig van ebben benne, míg elhiszi, hogy ezen lehet változtatni. Csak az a baj, hogy nem lehet. Ha neki az kell, hogy önállótlag és tutyimutyi legyen a pasija, akkor azért kell neki, hogy Ő ossza a lapokat, Ő hordja a nadrágot, az Ő szoknyáján üljön stb. Na most ezt az anyucikás pici fiúnál kizárt dolog, míg anyuka el nem patkol.
2016. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék bele, ugyan ezek a leírtak vonatkoznak rám is, mint a barátnődre, de nekem ilyen pasi egyáltalán nem kellene! Anyuci kicsi fiacskáitól kiráz a hideg! 27N
2016. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!