Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen lett mindenki?

Figyelt kérdés
Hát egyre szánalmasabb amit művelünk mi emberek egymással. Gondoltam felnézek egy társkeresőre, és az egész egy csalódás. Én jobb szeretnék élőben ismerkedni de szinte senki nem akar már bárokba meg olyan helyekre járni ahol NORMÁLIS kapcsolatot ki lehet alakítani. Nem egy éjszakát nem egy sz..st a mosdóban és nem ringyókat. Mindenki bebújik a rohadt net mögé. Hol lehet eredményesen élőben ismerkedni? Azt ne mondja senki hogy kávézóban lehet. Vagy cukiban vagy akárhol. Több mint egy éve járok kávézókba éttermekbe eddig a kínai pultos fiú aki a giroszt lapátolta akart meghívni egy ingyen kajára :D Mivel lány vagyok nem szólítok le senkit. Vagy hozzám jönnek oda vagy ejtett az ügy ez a férfi dolga mondhattok amit akartok. Ilyenkor mi van?

2016. máj. 25. 23:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hát milyen a nem egyszerű? Színes felnyírt látszik hogy használatban (azaz állandóan festve) van göndörített nagyon szőke mostanában divat az őszhatású pasztell lila... Ezzel szemben az enyém egyszerű világosbarna a végében egy kis szőkével ami nem ombre csak lenőtt és nem vagyok hajlandó többet festeni. :D tönkrement bele a fél fejem :D
2016. máj. 26. 14:38
 32/35 anonim ***** válasza:

itt is a leírása volt bonyolultabb inkább, nem a hajak. :D


"tönkrement bele a fél fejem" - mire gondol a költő? bele = vele?

2016. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen hülyén írok vagy beszélek kb mindennek mögöttes tartalma van. Szóval a hajam megszenvedte a festést.
2016. máj. 26. 15:02
 34/35 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam az utolsó mondatig, hogy fiú vagy. :D

Érdekes, hogy lány létedre ilyen dolgokkal küzdesz. Lehet, hogy túlságosan "menő" vagy és nem mernek lépni.


Egy kudarc távkapcs. után ami neten indult és is csak élőben szeretnék ismerkedni. De még sose szólítottam le senkit. Mondjuk én is olyan vagyok, ha oda jönnél se hinném szóval...

2016. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Sose legyél hitetlen. De a kérdésben ott van hogy lány vagyok :D

Jaaaaj menőő? Hol vagyok én menő... egyszerűen csak nem vagyok az a típus aki nagyon visszafogott lenne. Lehet ez a baj. fene tudja...

2016. máj. 26. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!