Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen lett mindenki?

Figyelt kérdés
Hát egyre szánalmasabb amit művelünk mi emberek egymással. Gondoltam felnézek egy társkeresőre, és az egész egy csalódás. Én jobb szeretnék élőben ismerkedni de szinte senki nem akar már bárokba meg olyan helyekre járni ahol NORMÁLIS kapcsolatot ki lehet alakítani. Nem egy éjszakát nem egy sz..st a mosdóban és nem ringyókat. Mindenki bebújik a rohadt net mögé. Hol lehet eredményesen élőben ismerkedni? Azt ne mondja senki hogy kávézóban lehet. Vagy cukiban vagy akárhol. Több mint egy éve járok kávézókba éttermekbe eddig a kínai pultos fiú aki a giroszt lapátolta akart meghívni egy ingyen kajára :D Mivel lány vagyok nem szólítok le senkit. Vagy hozzám jönnek oda vagy ejtett az ügy ez a férfi dolga mondhattok amit akartok. Ilyenkor mi van?

2016. máj. 25. 23:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%
Na menj le 65-ig szerintem. Jó szórakozás hülye gyereknek.
2016. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

A testbeszéd is fontos része az ismerkedésnek. Nem áll szándékomban megsérteni téged, de azok alapján, amiket írtál, úgy vettem észre, hogy nem törődsz vele különösebben. Pedig rengeteget segít, és most nem csak az ismerkedéssel kapcsolatban mondom ezt. Nem csak a szavakra kell figyelni.

De ha már ismerkedés, mondok egy példát: ül a pultnál egy férfi, aki neked tetszik. Elindulsz a pult felé, hogy kérjél valamit, majd jól látható távolságból ránézel, rámosolyogsz (de nem kínosan sokáig), aztán ameddig kikéred a pultnál az italodat simán lesz ideje a férfinak arra, hogy leszólítson téged. Ha mégse teszi, akkor nem tetszel neki, vagy foglalt. Harmadik opció lehet, hogy a hetedik sörödet kéred ki, ami jól látszik rajtad már. :D

2016. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőket rühellem. Kávézóban sosem látok egyedül ücsörgő nőket, mindig csordában vannak.


Talán ülj ki a parkba és próbálj meg szemezni azzal, aki tetszik.

2016. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó olyan jót nevettem :D 7. sör:D Na figyi én beszélek szavak nélkül is. De azt hiszem beszélhetek akárhogy ha egyszerűen gyávák a faszik. A legtöbbje apró jelekre se képes reagálni. Volt akit megöleltem, megsimogattam és még úgy sem semmi. Nyilván ő velük nem elsőre csináltam ezt hanem a sokadik randin. De mondjuk legutóbb sétálás közben egy nagyon helyes srác nézett meg és épp elsétáltam mellette. Rám nézett én rá, és ezt kapd ki: NEM TÖRTÉNT SEMMI. Pedig láttam rajta hogy bejövök neki. De mit tehettem volna? Mosolyogtam rápillantottam az a szegény gyerek picit lefagyott, és úgy nem igazán lehetett ebből mit kihozni. Szóval azt hiszem ide már kevés a testbeszéd meg a pillantások. Á olyan hülye helyzeteket tudok kialakítani :D
2016. máj. 25. 23:51
 15/35 A kérdező kommentje:
Én minden héten egyszer bent vagyok egyedül egy kávézóban. Poén az hogy a kávézó egész fala üveg és olyan asztalt választok ahol sarokban vagyok tehát az egész utca lát és én is őket. Sokan megnéznek aztán elmennek. Pedig nem kapkodom a tekintetemet. Parkban szintén ugyanez.
2016. máj. 25. 23:53
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos. Részben igazat adok neked, amikor randizol valakivel és megöleled meg egyértelmű jeleket adsz és abból nem értenek, azzal nem lehet mit tenni. Persze van lehetőség arra is, hogy nem kellesz nekik, de valahogy ezt valószínűtlennek tartom egy többedik randi után.


Viszont hadd írjam le a dolgot egy kicsit másról. Az utóbbi évtizedekben átalakult egy kicsit a társadalom. Szerintem a nők sokkal nagyobb mennyiségű biztatást és megerősítést kapnak, hogy vonzók, csinosak, szépek, értékesek (például facebookon lájkok, bókok). A férfiak ennyi pozitív impulzust nem kapnak. De megkapják a társaiktól a szivatásokat már kiskorban: ronda, béna, sose lesz csajod, stb... Főleg ha volt 1-2 nő is, aki lerombolta az önbizalmukat néhány fájó pontot eltaláló beszólással.


Én amikor néhány másodpercig összenézek egy lánnyal, nem tudom eldönteni, hogy azért néz vissza, mert szimpatikus vagyok, vagy azt nézi hogy kiafrancezésmértbámul, vagy azért mert ilyen rondát még életében nem látott. Ha mosolyog a lány, attól még ugyanezek járnak a fejemben. Lehet azért mosolyog, mert kinevet? Ezeknek a gondolatoknak a forrása a sok negatív impulzus, amiket még általánosban vagy gimiben a közösségektől elszenvedtem. Feltételezem nem csak én vagyok így és sok férfi életében több az ilyen negatív "bók", mint a pozitív, ez jelentősen kihathat az önbizalmunkra.


Az utcán való ismerkedéssel nekem spec az a bajom, hogy tényleg nem tudom mi járhat a fejében. Lehet barátja van, lehet épp elfoglalt, lehet ha közelednék hozzá rossz néven venné. A sok femináci propagandának köszönhetően az is egy lehetséges következmény, hogy a nő megalázza a pasit, ha nem tetszik neki.

2016. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"Volt akit megöleltem, megsimogattam és még úgy sem semmi. Nyilván ő velük nem elsőre csináltam ezt hanem a sokadik randin."

A sokadik randin. Ott már bőven meg kéne, hogy legyen az első csók, nem kellene impotens módjára tűrni a simogatást, meg az ölelgetést a lánytól. Ha meg nem tetszik valaki, azzal nemhogy második, hanem első randi se lesz.

Ez számomra a hihetetlen kategória. Én se voltam ügyes a lányokkal először, nem tagadom, de ez... Az ilyenekre kutyát se bíznék, nemhogy nőt.

2016. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és én MINDENHOL ismerkedek, vagy legalábbis tudnék, ha kellene, de házas vagyok.


Csak pár példa a közelmúltból, egy barátnőmmel beülök egy zenés helyre dumálni, jönnek a pasik az asztalhoz, hogy zavarni nem akarnának, de megadom-e a számomat, hogy esetleg máskor találkozzunk, ha ráérek. Nyilván nem szopást akarnak a mosdóban.


Aztán távolsági buszon, vonaton, ha férjem nincs ott, akkor mindig van valaki, aki a bőröndömmel segít, és akkor már beszélgetni is szeretne. Gyakran a buszsofőr is. Koncerten, ha a férjem elmegy italért és nem látták, hogy nem egyedül vagyok, akkor szinte rögtön ismerkedni szeretnének velem. A bőrgyógyásznál mikor anyajegyvizsgálatra vártam, a váróban szintén ismerkedni akart velem egy srác. A rendőrségen mikor ellopták a pénztárcámat és bejelentést mentem tenni egy szintén ott várakozó, aztán egy hazainduló rendőr is szívesen ismerkedni akart. A virágkertészetben mikor télen fenyőfát veszek, nyáron virágot vagy gyümölcsöt a kertészek akarnak ismerkedni. És így tovább. A futár mivel tudja a számom sms-t ír, miután kihozta a csomagot. A zöldséges is próbálkozik. Ezek mind tök normális, nem bunkó, szimpatikus srácok, férfiak. Ha kimozdulok egyedül (de ami pl. a futáros példán látszik, néha még ki se kell mozdulnom, mert ezt már nem egy csinálta), tuti, hogy mindennap össze tudnék hozni egy randit, úgy, hogy nem is gyúrok rá. Nem tartom magam iszonyú dögös nőnek, bár a férfi ismerőseimnek más a véleménye, viszont szeritnem ez inkább azért van, mert egy kedves, mosolygós, barátságos nő vagyok. Egyszerűen így állok hozzá mindenkihez, látszik rajtam, hogy nyugodtan oda lehet hozzám jönni, lehet próbálkozni, mert másnem egy rövid beszélgetésre jó lesz a próbálkozás és nem leszek paraszt meg ilyesmi. Vannak szerintem is nagyon tuti barátnőim, akikhez valahogy mégse mennek ennyien oda, meg vannak kicsit - hát nem szép ilyet mondanom, de - csúnyácskább barátnőim is, akik szintén ezt a nyitottságot, barátságosságot sugározzák a szemetesembertől a hentesen át a pultnál velük sorban állók felé is, így ők is könnyen és gyakran ismerkednek, elegyednek szóba fiúkkal, így gyakran hívják is őket randira.


Egyszerűen mindenhol lehet ismerkedni. Ha te nem akarsz/mert leszólítani másokat, akkor tenni kell róla, hogy ők merjenek téged. Annyi ilyen van, pl. egy példa. Vonaton egy csaj bőrönddel, egy helyes srác fogja, felteszi neki, a csaj kurtán megköszöni de már néz is másfelé. Ebből tuti nem lesz beszélgetés, ha csak nem nagyon elszánt a srác. Én ezzel szemben, na nem azért, mert ismerkedni akarok, hanem azért, mert egyszerűen ilyen vagyok, nagyot mosolyogva nézek arra, aki felteszi és úgy köszönöm meg, esetleg hozzá teszem azt is, hogy jó hogy jött, kicsit túlpakoltam magam. Erre aztán vagy mond valamit, amiből elkezdünk beszélgetni, vagy ha akkor nem is, de pl. ha előveszek egy könyvet vagy valamit, akkor lehet, hogy ahhoz szólna hozzá, és lesz is mersze hozzá, mert levette az előbbiből, hogy vevő vagyok rá, és nem fogom hülyének nézni, hogy ez meg minek beszél hozzám. Aztán innentől már csak egy-két lépés a telefonszám csere, ha valaki akarja. Ez mindenhol így működik..

2016. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nalam uez mint az utolso,egyszeruen csak hozza kell tenni egy kapszkodo mondatot es aki vevo ra es kelloen tokos az veszi a lapot.Nem feltetlenul tarskereso jelleggel jon megy az ember a varosban de par batorito mosoly es egy db kozos tema az ugyesebb pasiknal mar nyert ugy.Akarhol.Uez pepitaban.A kedves nyitott fiuk kelendobbek,nem kell egy not zaklatni folos beszelgetessel de hozza lehett toldani 1 mondatot bmilyen elethelyzethez amibol aztsn akarmi lehet.Jottem mar ossze igy orvossal,az autoszerelovel,ha akartam volna apukakkal a jatszoteren.Egyebkent 3 baratnom ferje van tarskeresorol,ok annyit tettek h par szimpatikus level utan rogton elmentek egy kavera az illetovel lemeozni.Az egyik lany kifejezetten nem dekorativ,de ment es csinalta es tole jobbnal jobb pasikkal randizva megtalalta a ferjet,sok eve boldogok.Sokan szerintem ott rontjak el h tulsagosan belemennek a levelezesbe,kiadjak magukat es aztan jon a kiabrandito valosag h a masik nem oLyan mint amilyet o osszerakott a parkeresos infokbol.Egyebkent parkeresos talikhoz en nyul voltam,vegul megis neten ismertem meg a paromat.Tudomasul kell venni h a mai pasik nem batrak es vagy sokat csalodtak.Ritka az olyan tokos csaj mint te h kiul egy kavezoba egyedul h jojjon aminek jonnie kell.Sok csalodas erte a sracokat, nem fognak jonni.Sot eleg hatarozott vagy meg meg is fognak ijedni.De erre meg azt mondom h aki megijed a feladattol,annak pont nem egy ilyen hatarozott csaj kell.Flortolj bkivel aki megtetszik es az ugyesebbek venni fogjak a lapot.Nem kell tabla,legy kedves es egy picit csacsogos.
2016. máj. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Igen. Azt hiszem ilyen lett "majdnem" mindenki. Egy olyan haverom sincs aki leszólítással keresett volna magának barátnőt. Mindenki a baráti körből vagy ismerős által talált kapcsolatot. Nem tudom, nekem sem esik a számra leszólítani idegeneket. Egyszerűen őt idegennek érzem! Az is, értelem szerűen. Az is közrejátszik, amit előttem olyan sokan jól kifejtettek. A legtöbb nő nagyon ki tud magából hozni egy olyan szintet ezzel a sok vacakkal, hogy szerintem a férfiak 90%-nak bejöjjön. A pasiknál már nem biztos hogy így van, sőt!! Én sem kaptam egy jó szót se egész életemben. Értelem szerűen csak akkor, amikor az adott barátnőm dicsért szökő évente. Míg ti azért elég sok helyről kapjátok az ego növelőt. Tudom, tudom, mi oldjuk meg ahogy tudjuk, sőt nekünk nincs is szükség semmiféle elismerésre, mi érzéketlen robotok. Mi oldjuk meg ahogy tudjuk.


Biztos vannak még spontán emberek, leírták már a tapasztalataikat mások ezzel kapcsolatban. Most vagy vársz, míg találkozol egy ilyen kaliberrel, vagy nem is tudom...vársz tovább.

2016. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!