Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen lett mindenki?

Figyelt kérdés
Hát egyre szánalmasabb amit művelünk mi emberek egymással. Gondoltam felnézek egy társkeresőre, és az egész egy csalódás. Én jobb szeretnék élőben ismerkedni de szinte senki nem akar már bárokba meg olyan helyekre járni ahol NORMÁLIS kapcsolatot ki lehet alakítani. Nem egy éjszakát nem egy sz..st a mosdóban és nem ringyókat. Mindenki bebújik a rohadt net mögé. Hol lehet eredményesen élőben ismerkedni? Azt ne mondja senki hogy kávézóban lehet. Vagy cukiban vagy akárhol. Több mint egy éve járok kávézókba éttermekbe eddig a kínai pultos fiú aki a giroszt lapátolta akart meghívni egy ingyen kajára :D Mivel lány vagyok nem szólítok le senkit. Vagy hozzám jönnek oda vagy ejtett az ügy ez a férfi dolga mondhattok amit akartok. Ilyenkor mi van?

2016. máj. 25. 23:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Melyik kávézóba/parkba jársz?:)
2016. máj. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Hát nekem még olyan is volt, hogy szájsebészeten valaki kihallgatta a nevem még anno, amikor behívták és az alapján keresett meg:D:D Nagyon brutál volt az mondjuk, mert ott éppenséggel rettegtem, nem is sminkeltem, szóval nem tudom. Én se szólítok le amúgy senkit, de mindenkire mosolyogni szoktam, és így még a félénkebb is be mert próbálkozni (a barátom most). Pedig tényleg nagyon kis csendes, de egyszer összefutottunk, utána alkalommal ráköszöntem, és mondtam valami hülyeséget, 1 mondatot mosolyogva, onnantól kezdve keresett magától. Örültem neki, mert én sem vagyok ez az odamenős típus, aki meg se mer szólítani, annál nincs miről beszélni.

Esetleg kezdj el magaddal foglalkozni emellett, úgy értem, alakíts ki önálló dolgokat és elfoglaltságokat, ezt megérzik rajtad, ha ilyen vagy és elég imponáló, szemben azokkal akiknek semmi élete és ráakaszkodnak a másikra teljesen. Pl valamilyen hobbi, edzés, stb.

:)

2016. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ez azért többrétű dolog.

Az, hogy elmész ismerkedni, nem garancia, hogy bárki leszólítana... és nem azért, mert gyávák, hanem mert lehet, nem jössz be nekik. Csak azért, mert nem szólít le senki, nem kell már rögtön azt mondani, hogy azért, mert gyáva senkik. Max. ha látszik, hogy leszólítana, de behúzza fülét-farkát.


Lehet az is a probléma, hogy látszik, hogy görcsölsz a dolgon, az meg nem vonzó szinte senkinek sem.


Esetleg ismerkedős estekre, programokra elmehetnél.

2016. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Ha én most minden csajt leszólítanék az utcán, aki szembejön velem, és bejön, akkor az szép lenne. :D


Egyébként honnan a francból kéne tudnia a faszikának, h te éppen nem vársz vkit épp ott a sarokban? Másrészt lehet, h elsétál az ablak mellett, de célirányosan megy, és nem ér rá épp akkor ott ismerkedni.

2016. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
19#j-el nagyon egyetértek. A társkeresőzést tényleg ott lehet nagyon elbäszni, hogy levelezgetés lesz belőle. Az arra való, hogy összehozza a személyes találkát, nem pedig arra, hogy akár hetekig írogassanak egymásnak a felek, és akkor mindenki épít egy légvárat aztán meg csalódik, hogy a másik nem is olyan. És sajnos légvárépítés után még akkor is simán csalódás a vége, ha eredetileg bejöttek volna egymásnak... Egyszerűen az interneten a másik fél legnagyobb részét csak hozzáálmondják az emberek, és aztán árulásnak érzik, hogy "nem is olyan" holott csórika nem is tehet róla, hogy a másik mit álmodozott össze magának a gép előtt. Ezért kell minél előbb találkára vinni a dolgot.
2016. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Egy csomó olyan dolgot mondtatok amire mondjuk én egyből nem is gondoltam. Igazából, ami nagyon "megütötte a fülem" az az hogy a csajok mennyi visszajelzést kapnak netről. Ezzel nagyon tudnék vitatkozni mert az a helyzet hogy ez is átfordult már. Ismeritek a sok viccet hogy jól nézel ki nokedlit szaggatni is így tudsz stb... Szóval valahol azért kezdenek visszatérni azok a dolgok is amik tényleg fontosak.(háziasság, ügyesség stb) És egy férfi kaphat legalább ugyanennyi lájkot és biztatást, de én azt vettem észre hogy a mostani férfiak nem adnak annyit akülsejükre sem pedig arra hogy mit fogyasztanak, hogy néznek ki. Persze van nagyon sok elkötelezett testépítő és aki figyel az étkezésre külsőre is, de én még mindig úgy látom hogy a 50%-60% azt nem érdekli hogy a ruha ami rajta van tegnap is viselve volt, mondván még nem ment ki a divatból. És sok ilyen van. A nők meg agyon cicomázzák magukat minden szarral mert van rá lehetőségük.

Szóval van aki él a lehetőségeivel és van aki nem. Többnyire a férfiak olyan leszaromok hogy nem foglalkoznak a kinder-bajusszal vagy a lenőtt hajjal.


Valaki kérdezte hogy hol szoktam előfordulni: Gödöllőn, Vácon az állomási pubban,meg Pesten az Arénába szoktam mászkálni. Utazó vagyok. :D

2016. máj. 26. 13:14
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni egy lányt a Gödöllői cukrászdában. Kicsit magas, soványka, vállig érő, barnásszőkés egyszerű haj kivasalva. Magában tolja be a krémeseket meg a káppucsínókat a sarokban és mosolyog mint a vadalma mindenkire... Nagyon furcsa -.- Olyan mint egy sorozatgyilkos aki a a következő áldozatát készül eltenni láb alól! :D
2016. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
#27 na az "egyszerű haj" után esélytelen lettél, sajnálom, és jó tanács: meg ne lásson a kérdező a cukrászdában, mert két krémes között téged is meg fog enni. :D
2016. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
no no szenyor nem enni meg senkit. :D Amúgy mindig csokikrémtortát eszek és presszókávét iszok és valóban egyszerű a hajam. :D
2016. máj. 26. 14:28
 30/35 anonim ***** válasza:

rosszul írta 27-es: következő áldozatát készül elenni láb alól


amúgy én láttam a haját a Kérdezőnek, olyan gyönyörű és bonyolult hajat még nem láttam. :D


Kérdésem lenne nekem is!: Milyen haj amúgy az, ami nem egyszerű? :D

2016. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!