Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 év feletti szűz pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 év feletti szűz pasik miért tartják értékesnek a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Volt már több kérdés az oldalon, ahol panaszkodtak, hogy esélytelenek a nőknél, sose találnak párt, stb. Aztán valaki írta, hogy menjenek prostituálthoz, arra pedig azt reagálták, hogy azzal szeretnék elveszíteni a szüzességüket, akit szeretnek. Aminek úgyis az lesz a vége, hogy a harmadik X-be is szűzen lépnek be.
2016. máj. 26. 22:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Te kérdező, figyelj, ha lefekszel velem, akkor megköszönöm. Mindkettőnknek lesz egy jó éjszakája, és még segítettél is egy idegennek. De nem ám fintorogni, hogy "hogy néz ez ki!".


Természetesen ha meg elmennék prostihoz, azon menne a hiszti, hogy milyen igénytelen vagyok.

2016. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Én inkább azért tartom értéknek, mert nem használtam ki egy nőt se, hogy elveszítsem, pedig több alkalmam is lett volna rá. Amúgy semmit nem ér, egyenesen titkolnom kell, hogy ne röhögjenek ki. 22/f
2016. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
70%

"te melyik világban élsz öcsém?"


Nő vagyok, és szexmunkásokkal dolgozok. Megnyugodhatsz, hogy csak a pénz gondolatától "élveznek" nem tőled. A szolgáltatásuk arról szól, hogy te megkapd amit akarsz (vagy legalábbis azt hidd, hogy megkapod, ha esetleg az az óhajod, hogy ő is élvezzen el), nem arról, hogy nekik legyen jó. Na meg, ha beállsz egy elé meztelenül és megkérdezed mihez van kedve, akkor a valódi válasz az lenne, hogy becsavarni magát egy példbe és megnézni a Karib tenger kalózait NÉLKÜLED, de tandíjat/bevásárlást/villanyszámlát stb. kell fizetni, úgyhogy... hát persze, hogy egy jó szexhez veled.. LOL

2016. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
nalam nem arrol van szo, hogy ertekes h bedugtam-e mar vkibe a farkam vagy sem. valszeg ha a szexualis kielegules lenne a legfobb celja a mindennapjaimnak mint ahogy az emberek tobbsegenek, akkor akit lenne lehetosegem megdugnek. de a helyzet az, hogy nekem ez az eletforma barmennyire is sznobnak hangzik, de tul primitiv. es egyebkent egyetlen egy dolog miatt zavar h meg szuz vagyok: mivel a tobbsegnek, a szexualitas van a kozeppontban, van ok ra h miert nezzenek ki. a legtobb panaszkodonak sztem csak annyi a baja, h senki sem akar a kozossegbol kivetetett senki lenni. ami a kivetettseg oka pedig, h senki sem fogadja konnyen az atlagtol eltero viselkedest. ez is es a masik oldal viselkedese is tudatalatti dolog amugy es nem csak szexuaitas temabanmukodnek igy a dolgok. engem jobban aggaszt, hogy nem veszik eszre az emberek, hogy mennyire ki vannak szolgaltatva az osztoneiknek, mint h esetleg "a harmadik x-be is szuzen lepek be".
2016. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
ja meg a masik dolog, h itt is az a "sikeres" aki jobban eladja magat, en meg nem tervezek "ugynokoskodni". :)
2016. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Más ha volt egy - két alkalmi kapcsolatod és más ha egy nővel voltál, aki pénzért csinálja.

Előbbit még nem vennék annyira rossz néven, de utóbbit már igen.

30/F

(És igen, még szűz vagyok, de nem valami magasztos dolog miatt).

Ha gondolod, vedd el nyugodtan, én nem bánom!

2016. máj. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jó az àgyban az akinek tapasztalata van a szex terèn csak szólok. Mint nő mondom ezt. Voltam pàr magàt tapasztaltnak mondó sràccal, és egyikükkel sem élveztem el.

Míg azzal a férfival 3 hét utàn sikerült ez, aki velem vesztette el a szüzessègét. Életemben először 24 évesen éltem àt így orgazmust. Azóta összehàzasodtunk egyébként.:)


Ennyit a tapasztalt pasikról. Kitörölhetik vele a seggüket ha nem figyelnek oda a partnerükre.

2016. máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szűz, de régen voltam már nővel, a korosztáy stimmel, ha nem gond válaszolok.

Azért nem megyek prostihoz, mert:

- tudom, hogy csak a pénzem miatt van velem, ez a tudat pedig megöli az egész hangulatomat

- őszintén sajnálom őket, mint embereket, hogy mindenki csak tárgyként tekint rájuk, használják őket. Ilyen közönyt megélni nagyon nehéz lehet, és én nem vagyok hajlandó így viselkedni egy másik emberrel.


Voltam Thaiföldön, ott nagyon szarul éreztem magam sok helyzetben, amikor elindultunk az éjszakába. A sok fehér turista ott csorgatta a nyálát, ordenáré, utolsó tapló módon "udvaroltak" a thai csajoknak, ők pedig mosolyogtak, mert ez volt a feladatuk. Én meg kb majdnem sírva fakadtam, úgy megsajnáltam őket. Szóval ezért nem megyek prostihoz. Vagy legyek legalább egy szex erejéig szimpatikus a másiknak, és önként feküdjön le velem, vagy inkább ne vigyek ágyba senkit.

2016. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

27-es

Röviden akkor az, hogy te elélvezel-e 100%-ban a férfi felelőssége, ugye jól mondom?


Érdekes, nekem volt csajom, aki soha nem élvezett el, volt csajom, aki menetenként 20-30-szor is(és fröcskölt) és volt olyan is, aki csak az análtól élvezett el.

Akkor én most egyszer halálosan béna voltam, egyszer zseniális, egyszer meg kicsit furán működő, de még okés?

2016. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

29


Nálad több olyan eset is volt ahol a nő valamilyen formában élvezte a szexet. Nekem egyetlen egy pasival sikerült ez. Szerintem ez azért nem véletlen. Milyen érdekes, hogy 4 állítólag tapasztalt pasiból 1 sem volt képes kielégíteni, míg 1 teljesen tapasztalatlan igen. Hogy van akkor ez?

2016. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!