Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag a minimum átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a minimum átlagos nőknél is sorban állnak a pasik, viszont irántam senki nem érdeklődik (ergo ezek szerint még ezt a szintet sem ütöm meg), akkor mitől lenne önbizalmam, hogy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Ugyanis, ha ezek szerint ennyire taszító vagyok, hogy amúgy senkinek sem kellek, akkor tök felesleges, hiába ajánlgatják ezt az itteni férfiak.
2016. máj. 30. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Átlagos nő vagyok. És utánam is kapkodnának a pasik.... ha szeretném. De nem akarom, mert csak gyors numerára lennék jó nekik. Kisvárosiként helyben nem nagyon ismerkedhetek, a nagyobb városok meg messze vannak. Így ha tetszem egy fiúnak akkor is előbb-utóbb beleun az utazgatósdiba, szóval a gondolkodásmód inkább az, hogy meghúzom a csajt, aztán dobom.

És rengeteg a "jó pasi", akinek tetszem! Dehát ugye... Ők mindenkit megkaphatnak, és a végén róluk is kiderül, h ők is csak azt akarják. De még az átlag alattiak is, akikre azt mondom, h "jó, elmegyek vele randizni, lássuk milyen a személyisége".

2016. máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

Előző vagyok, és véletlenül elküldtem hamarabb. Az maradt le, h igen, sorban állnak a pasik. Egy numeráért, és azt bármelyiktől bármikor megkaphatnám. De!!! Mint barátnőért nem állnak sorba.

Szóval ezt csak a gyk-s pasik mondják, a való élet nem ilyen, h a nő csak válogat a magas pódiumról a napi 20-30-40 pasi közül, "mert megteheti".

2016. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Irántad is érdekődnek többen is, csak nem veszed észre őket, mert nem néznek ki elég jól.
2016. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Senki sem mondta hogy könnyű partnert találni. Láthatod, szenved az is aki nem kezdeményez, szenved az is aki nagyon jól néz ki. A legtöbb ember arra vár hogy majd valaki leszólítsa, és mindenki csak vár...de miért is feltételezünk/várunk bármit is egy másik személytől ha arra mi magunk sem lennénk képesek?! Kicsit már sok a szeretethiányos, magányos szingli, bele is estek egy ördögi körbe, amit nagyon nehéz megtörni. Passz emberek, nincs jó megoldás, csak az, ha változtattok a saját magatok hozzáállásán. Amikor felköltöztem Pest megyébe egy kis faluból ismerősök, barátok nélkül nem volt kellemes az első pár hét. De ha kezdeményező vagy, akár barát szerzés céljából akár kapcsolat céljából abból meríthetsz erőt. Csak légy nyitott és lesz olyan aki értékelni fogja. De azért nagyjából leolvasható egy egy ember mimikáiból,stílusából, hogy hogy fog hozzád állni. Nem kell mindenkivel jó-pofizni, csak akin látszik hogy igényt tart rá, vagy legalábbis nem negatívan állna hozzá. És nem kell rögtön kapcsolatot sem keresgélni, egy jó baráti viszonyból mélyebb és tartósabb kapcsolat is szokott kialakulni.
2016. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
a 13. hsz a telitalálat !
2016. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor miért van az, hogy facebook-on a minden testi adottságukat profilképeiken hangsúlyozó, kikent arcú lányok 200-300 lájkot is kapnak az ismerőseiktől, és főleg férfiaktól, míg egy szerényebb profilkép, mely egy sminktelen arcot mutat, és a kép nem hívja fel a bájaira az emberek figyelmét, az maximum 40-t, és azt is általában rokonoktól, legjobb barátoktól?


Egyértelműen népszerűbbek az interneten, és élőben is az ilyen magukat mutogató, nagyszájú lányok, mindenki rájuk nyomul, míg az egyszerűbbeket nem veszik észre még a kevésbé vonzó férfiak sem.


Mindkét félnek van elgondolkozni valója szerintem...

2016. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikeni magát valaki és olyan képeket rak ki, az azt az érzést kelti, hogy hiányzik neki valami a lába között és ezért is próbálkoznak olyan sokan nála. Ez szerintem nem atom fizika. Ugye értelem szerűen a nő is csak ott tud válogatni akik bepróbálkoznak, az már más kérdés hogy olyanok szoktak bepróbálkozni akik lyukat akarnak( legalábbis ők vannak többen, hisz nekik lyuk lyuk alapon, nem egy nőt kisértenek meg). Nem azt mondom, hogy aki komoly kapcsolatot akar, az nem próbálkozik, dehogynem, de ők megfontoltabbak gondolom, és nem fognak minden egyes nőnél próbálkozni, ergo ha veszünk egy nőt 400 lájkkal abból 390-nek nem biztos hogy az adott személy jelleme érdekli, hanem egészen más mozgassa a fantáziájukat.
2016. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

#11-12

Egyet értek veled abban a tekintetben, hogy rengeteg férfinak csak egy rövid menetre kellenek a nők, azonban 2 dolgot mégsem értek ezek után (pontosabban értem, csak torzult az egész világkép):

1. Miért rúg ki valakit egy barátnő 3-5 év után, mert megunta, másra vágyik, "ha 30 lennék hozzád mennék, de most még kell valami más". Persze miután voltak a srác által fizetett nyaraláson.

2. Rengeteg nő akkor tényleg ilyen ostoba, hogy ezeket a temporális igényeket tartósnak véli, és e szerint kalibrálja be a saját értékét?

+1 a ráadás) átlag férfiaknak még ennyi se jut. Nem láttam még olyan nőt, aki rohangált volna, h jaj, kell valaki, majd egy átlagos vagy az alatti férfi karjaiban kötött ki, puszta szex miatt.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Egy nőnek nem kell kezdeményezni.

Ha nem csönget heti rendszerességgel nálad 2-3 pasi, akkor ott baj van.

Baj:

- dagadt vagy, bár valahogy a súlyosan elhízott nők is találnak pasit(, és néha még merik kritizálni, azokat a társaikat akik legalább amin tudnak, azon változtatnak)

- nagyon rossz helyen keresd az igazit

- ignorálod

- nagyon ápolatlan vagy divatjamúlt vagy (bár tapasztalataim szerint erre is rá szoktak repülni, ha amúgy vonzó lehetne, és 10 perc alatt gatyába rázzák)

- valami született testi rendellenességed van, ami ténylegesen taszító


Megelőlegezem neked, a második (vagynem a harmadik, de pszichomókus nem vagyok). Csinálj magadról 5 jó képet, tedd fel Tinderre, és ha ott sem kellesz 10 pasinak 1,5 hét alatt egy nagyvárosban, akkor vendégem vagy.

2016. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!