Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly szakmát (pl. jogász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szakmát (pl. jogász, orvos, mérnök) tanuló vagy már végző nőként reális, hogy az ember nehezebben talál párt?

Figyelt kérdés
Nehezebben fogadják el a férfiak, vagy nem vonzó egy ilyen nő számukra?
2016. jún. 4. 11:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19! De csak van lányod! Gondolom őt nem a gólya hozta :D
2016. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy ha egyszer lesz egy lányom. De mivel 30 vagyok, ez elég kétséges, későnek tartom ezt az életkort első gyermekhez.
2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam. Manapság nem mondják ezt túl későnek, de te nyilván jobban ismered a dolgog egészségügyi kockázatait.
2016. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A munkában töltött éveket duplán számolom 😊

Amúgy akkor nem késő sztem, ha hamar összejön, de ezt nehéz megjósolni.

Nevek megvannak és néha álmodom is babával. Szeretem azt hinni, hogy a lelke valahol már kiválasztott minket és várja, hogy szakvizsgázzak és jöhessen 😊 persze ez nem tudományos elmélet.

2016. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!