Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg Molnár Krisztián a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg Molnár Krisztián a személyisége miatt nem talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Azt mondják interneten nők stb. hogy azért nem talál barátnőt mert buta lusta bunkó önző stb..

Valóban ha jó lenne a személyisége lenne barátnője?


2016. jún. 5. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert amúgy tök helyes lenne.
2016. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És a gusztustalant kihagytad...

Nem szoktam ilyet mondani emberekre, na de ő tényleg az!

Láttam pár videóját. Elég is volt belőle, nem bántom, mert szegénynek nincs ki mind a négy kereke, de az nem ok az igénytelenségre.

2016. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
senkinek nem hiányzik egy nagy csecsemő, aki mérgezi magát beteg létére, akit el kell tartani, akit fuvarozni kell, aki több piát megiszik, mint egy alkesz, és aki emellett még igénytelen is.
2016. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem talál nőt, mert ocsmány és a szüleivel él. A személyisége nem lenne akadály.
2016. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván nem azért, mert annyit nyom, mint egy kisbusz és olyan büdös, hogy monitoron keresztül is érezni lehet a szagát. Ha kedvesebb lenne, akkor a testszaga, a 4 tokája és a kelt tészta feje ellenére is lehetne barátnője.

Meg a nagy faszt....

Nyugodtan ki lehet mondani, hogy ez az "ember" egy igénytelen, rusnya mangalica, nem kell kerülgetni a forró kását. Ez van, ez egy tény, nem azért nincs senkije, mert egy tahó, hanem azért, mert úgy néz ki, mint egy sertés, amit megevett Godzilla és utána kiszarta, így kinéző férfit pedig még egy vak nő se akarna magának, mert olyan szinten taszító, hogy szemek nélkül is látható a gusztustalansága.

2016. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak pár képet láttam róla, de azt kell, hogy mondjam, hogy az a fickó még így is egy adonisz hozzám képest!
2016. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te akkor valami szörny lehetsz. Ennél a zsírdisznónál pedig kevés undorítóbb ember van.
2016. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igénytelenség is egy személyiség jegy.


Szóval elsősorban igazuk van. Ha egy normális, tiszta, tisztességes férfi lenne akkor lenne esélye barátnőre. Nyilván a súlya és külseje miatt így is nehezebb dolga lenne, de lehetne társa még ha nem is egy modell külsejű nő személyében.

2016. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"a egy normális, tiszta, tisztességes férfi lenne akkor"


akkor nem a neten égetné magát, fogyókúrázna, nem vedelne energiaitalt, odafigyelne a betegségére, dolgozna.

2016. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőt az érdekelte, hogy ha "Valóban ha jó lenne a személyisége lenne barátnője?"


Erre válaszoltam, ami a kérdés, nem tudom minek kell belekötni. Mert oké, durván elhízott és csúnya. De ha mellette nem lenne " buta lusta bunkó önző stb" akkor lenne nője.

2016. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!