Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell ahhoz változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz változtatni, milyen legyen a férfi, hogy a legtöbb nőnek tetsszen?

Figyelt kérdés

Sablonosnak, lerágottnak tűnik a kérdés, de én komolyan kérdezem, milyennek kell lenni a férfinak, hogy a legtöbb nőnek bejöjjön ( mindegyiknek úgysem lehet ).


Nyilván jönni fog, a legyen sok péned meg egy bmwd, de most akkor nézzük úgy, hogyha enélkül kérdezem, ez nem szerepelhet a válaszban. Van, aki nem ezekre hajt, mint nő, és náluk sincs sikerem például.


25/F



2016. jún. 6. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#4 Kérdező amúgy nagyon nehezen hiszem,hogy 25évesen még egy nőd sem volt, kamaszként én is féltem a csajoktól,de a végén viszonylag későn 17évesen összeszedtem életem első nőjét. Én már 16évesen nagyon cinknek éreztem,hogy nem volt még nőm muszáj volt lépnem. tedd te is azt.
2016. júl. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!