Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell ahhoz változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz változtatni, milyen legyen a férfi, hogy a legtöbb nőnek tetsszen?

Figyelt kérdés

Sablonosnak, lerágottnak tűnik a kérdés, de én komolyan kérdezem, milyennek kell lenni a férfinak, hogy a legtöbb nőnek bejöjjön ( mindegyiknek úgysem lehet ).


Nyilván jönni fog, a legyen sok péned meg egy bmwd, de most akkor nézzük úgy, hogyha enélkül kérdezem, ez nem szerepelhet a válaszban. Van, aki nem ezekre hajt, mint nő, és náluk sincs sikerem például.


25/F



2016. jún. 6. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi tetszik a nők többségének. Én csak egy vagyok a sok közül. Nekem elég sok elvárásom volt a férfiakat illetően. Volt egy bizonyos ideálom, fix külsőségekkel. Ehhez nem feltétlen ragaszkodtam, ha a pasi amúgy tetszett. Pl nekem az abszolút ideálom:

185cm+ magas

rövid: 1,5-2cm Sötétbarna vagy fekete haj

Barna szemek

borosta vagy kezdődő szakáll (nem akkora mintha csöves lenne az illető)

mackós testalkat kis pocak (nem 9 hós terhes sörhas)


Külső megjelenés/ öltözködés

-Ne legyen divatmajom, ne hordjon lányos cuccokat: pl a rózsaszín póló a halálom

-ne legyen ecsetfejű, zselézett, felnyírt copfos/festett hajú, kontyba fogott hajú a feje tetején...hajpánt és egyebek

- legyen természetes (ne szolizzon) , ne borotválja/gyantáztassa a szőrszálait mint egy csaj (szerintem egy FÉRFI szőrös és kész)

-ne legyen agyongyúrva

- ruha: Leginkább az egyszerűség híve vagyok. Laza Farmer/ egyéb nem lábra tapadó nadrág plusz póló, vagy ing, amit jobban szeret az illető. A lényeg, hogy ne hordjon szakadt cuccokat, ne legyen büdös a ruhája, se a szája, se ő maga. A márkab...zikat pl nem szeretem.


A legtöbb pasim ilyen volt külsőre, de azért akadtak kivételek. Pl volt világosbarna hajú és zöld szemű is borosta nélkül. És a magasságuk sem volt egyforma természetesen.


Belső tulajdonságok

Ez kb a szokásos:

szeressen engem,

olyannak fogadjon el amilyen vagyok,

legyen hűséges, okos, szeressen olvasni,

legyen valami hobbija, legyen megbízható, őszinte, és humor sem árt,

fogadja el a női és férfi barátaimat is,

ne legyen betegesen féltékeny, se agresszív , ne üvöltözzön,

ha gond van beszéljük meg inkább nyugodt hangnemben,

fogadja el hogy mindkettőnknek jár a külön program is a kettesben töltöttek mellett


Extrább elvárásaim:

-kicsit gyerek lelkületű-de azért tudjon komoly lenni fontos dolgokban,

-legyen házasságpárti,

-ne legyen senkivel kapcsolatban amikor ismerkedünk,

-legyen nőtlen, gyerektelen, (elvált nem játszik)

- ne dohányozzon, ne legyen alkoholista, drogfüggő, diszkópatkány ,

- kizárva ha prostival volt dolga

- kizárva ha nem beszél arról, hogy hány nővel volt szexuális kapcsolata, és úgy egyáltalán, nem akar beszélni a kapcsolatairól (főleg a szakításai okairól), mert az sem mindegy. Mert ha pl megcsalta valamelyiket akkor én sem számíthatok hűségre nagy valószínűséggel. Vagy ha verte valamelyik nőjét, vagy mindet...

- ha pl börtöntöltelék volt, akkor erről szeretnék tudni

-ne az alapján válasszon párt, hogy a haveroknak, vagy a családjának tetszik-e az adott nő

-ne legyen nálam sokkal idősebb (5 év plusz, 4 mínusz nekem belefér)


Én kb ezeket vártam el a férfiaktól, amíg még párt kerestem.


Légy önmagad. Ha az adott csajnak nem tetszel úgy ahogy vagy, akkor keress mást. Soha senkiért ne add fel önmagad.

2016. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szóval ha volt prostival élete során 1x egy gyengébb pillanatában, illetve nem szívesen beszél a múltjáról (pl. valamilyen csalódás vagy tapasztalathiány miatt), akkor egyből felejtős, de ha börtönben ült, az teljesen oké, a lényeg, hogy mesélje el? :D


"Mit kell ahhoz változtatni, milyen legyen a férfi, hogy a legtöbb nőnek tetsszen?"


A titok, hogy ne akarj olyan férfi lenni, aki minden nőnek tetszik. Egyből sokkal vonzóbb leszel számukra.

2016. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Direkt irtam, hogy a legtöbb és nem minden nőnek.


Annyira jól csinálom a titkot, hogy eddig egynek se:D

Ez is annyira hülye tanács volt, az ilyeneket kerüljük már :)

2016. jún. 7. 12:25
 14/21 anonim ***** válasza:
ami a legfontosabb szerintem a magabiztos kisugarzas, hogy ne legyel bizonytalan se magadban se a tetteidben...hidd el ha belepsz valahova az elso ami latszik rajtad hogy "tudod mit akarsz" (vagy ugye az ellenkezoje). illetve ami alap: kell egy laza fekete polo mert az szexi ;) de ha neked nem ez a stilusod akkor semmikepp ne probalj megvaltozni mert csak kenyelmetlenul fogod erezni magad
2016. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12


Jaj de szeretsz kötekedni. Most tényleg ki kell fejtenem? Igen, szeretném tudni ha börtönben volt, mert ha csak valami banális dologért volt bent, mint pénzbírság leülése, azzal nincs bajom, de ha erőszaktevő, agyonvert valakit vagy tömeggyilkos akkor nem kérem.


És nem , nem óhajtok egy k. után hozzáérni a pasihoz, mert igénytelenségnek tartom aki ilyen szolgáltatásokat vesz igénybe. Szívem joga eldönteni kit és miért zárok ki az ismerkedésből, avagy a párkapcsolatból.

2016. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az előző párkapcsolatokkal kapcsolatos kérdés pedig azért fontos, mert ha pl megcsalta a nőit akkor semmi esély rá, hogy hozzám hűséges lesz, vagy hogy ha túl sok csaja volt, akár még össze is szedhetett valami betegséget ha nem védekezett. Sokat elárul egy ember jelleméről , hogy hogyan kezelte az előző kapcsolatait.
2016. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De szerintem egyébként a prostizást nagyon sok pasi nem fogja bevallani.
2016. jún. 7. 15:25
 18/21 anonim ***** válasza:
Már nem ismerkedem. Mikor még ezt tettem, 1 srác bevallotta, hogy csinálta, az első randin. Úgy vesztette el a szüzességét. Nem kellett győzködni, elmesélte az egészet.
2016. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad a kérdés elé, hogy "Lányok!", így válaszolok valamit.


Szerintem az egész kérdést fordítsd meg úgy, hogy:

Milyen NE legyen a férfi, hogy a legtöbb nőnek tetsszen?


Miért írom ezt? Mert a legtöbb ember hibakeresőnek lett bekódolva. Hiszen sokkal könnyebb nyafogni meg kifogásokat keresni arra, hogy miért ne veled jöjjön össze egy vagy több nő.

Pozitív tulajdonságokból az év minden napjára kilehet találni valamit, de legyünk egyszerűek:


Azért nincs 25 évesen csajod mert lehet, hogy:

pl. szeretsz káromkodni, és ez visszataszítja a nőt, hőleg ha magát értelmiséginek vallja, vagy elképzel téged egy családi vasárnapi ebéden hogy bevágsz 2 b*zdmeget a professzor apu előtt. Égni fog a csaj miattad.


további példák:

- túl sokat beszélsz, hadarsz

- egyfolytába magadról beszélsz

- határozatlan vagy

- gyerekes

- SÓHER

- buta, tanulatlan

- alacsony iskolai végzettségű (és érződik is rajtad)

- alacsony a csajhoz képest

- büntetett előéletű

- beképzelt vagy gátlásos, komplexusokkal küzdő

- szexmániás

- rágod a körmeid, zsíros a hajad, izzadságszagú vagy

- önsajnáltatod magad

- idiótának tünteted fel magad, ami lehet hogy neked jól áll, de a csaj nem biztos, hogy díjazza

- nincs jövőképed, célod, hobbid

- alkoholista vagy

- egyéb: nincs saját autód, saját házad, messze laksz a csajtól, nem bírod az alkoholt, nem vagy bulizós...

2016. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#4 T. Kérdező! A legkönnyebben az esélyeiden rendszeres sportolással tudsz javítani, ha dagi vagy lefogysz,és építesz némi izmot-ez mindenképpen előnyösebb már,sok nő szereti az elegánsan öltöző palikat(ing,szövetgatya,alkalmi cipő) az arcodon nem tudsz változtatni sokat,de legyél ápolt használj jó dezodort,és vedd félvállról őket lazán,játékosan,mint aki élvezi,hogy csajozik.Nyílván előny az anyagi bizti d az olyan ribizliket akiknek ez központi téma azokat inkább kerüld el messziről,mert csak megkopasztani akarnak. 35F
2016. júl. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!