Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már a sokadik ilyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a sokadik ilyen kérdés lesz, de örökre szingli maradok? 20/L

Figyelt kérdés

Még egy kapcsolatom sem volt, nem is vágytam rá, de most már igen. De nem is tudom, hogy lehet hozzá kezdeni ehhez a párkereséshez. Nem szólítanak le se utcán, se boltba, azért nem egyből a neten kéne kezdeni, de kezdek kétségbeesni.

Gondoltam, majd az egyetemen biztos lesz valaki, de nem... és eléggé valószínű, hogy bennem lehet hiba, ha egy egyetemen sem találok senkit. Pedig nem dohányzom, nem vedelek, mint a gödény, mondjuk nem is vagyok a folyamatos szombat esti berúgás híve, helyette inkább az elülős típus és szerintem visszataszító sem vagyok, de hát kinek mi...

(Nem gondolom magamról, hogy csúnya lennék, vannak jó és rossz napjaim)

Más járt/jár ebben a cipőben? Hogy változtathatnék ezen?


2016. jún. 6. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kérdést 20 évesen óriási butaság feltenni.
2016. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
még csak 20 éves vagy, ne ess kétségbe :)
2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nem lesz senki aki kezelésbe venne, a méhed pedig kiszárad mint egy sivatagi kút és egyedül fogsz elsorvadni egy világvégi szanatóriumban.
2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha továbbra is ilyen válogatós maradsz, akkor lehetséges.
2016. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel semmit érte, akkor igen.
2016. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Sokan azzal vigasztalják az embert, hogy még csak 20 éves. Másoknak ilyenkorra már a második hároméves kapcolata zajlik és ezen felül volt még nekik három rövid kapcsolatuk.
2016. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pénteken eltört a kristálygömböm, és az Amazonról még nem jött meg az új.
2016. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szegény lányka :)
2016. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reagálást, az utolsó a legjobb :)


Igen, lehet hogy válogatós vagyok... na már most nem tudom, mert nem volt még olyan, aki így tetszett volna.

De annak meg nem látom értelmét, mikor összejön két ember, csak mert nem akarnak egyedül lenni és kell valaki, akit mutogathatnak (ismerek ilyen párost, szóval ezt ismerem)

A másik, amit az egyik hozzászóló írt, hogy valaki ennyi idős korára már túl van pár kisebb-nagyobb kapcsolaton. És nekem ez is furcsa. Na már most vagy ennyiszer lesz szerelmes valaki, vagy csak próbálkozik mert mért is ne, vagy csak unatkozik.

2016. jún. 6. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán menj oda TE ahhoz, aki neked tetszik és hátha. Tudom, hogy a férfié a kezdeményezés meg minden, de ha tényleg ennyire akarod a dolgot, akkor te is tehetsz érte. Nem mellesleg ha szociálisabb leszel több lesz az önbizalmad is (márpedig ettől az leszel), jobb lesz a kisugárzásod, több esélyed lesz pasira is. Vagy csak simán járj el kondiba, varázsolj magadból egy fitt lányt, az is simán dob az önbizalmadon és nem mellesleg ha látszata is van a fizikai változásnak, azt a férfiak elég hamar észreveszik..
2016. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!