Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már a sokadik ilyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a sokadik ilyen kérdés lesz, de örökre szingli maradok? 20/L

Figyelt kérdés

Még egy kapcsolatom sem volt, nem is vágytam rá, de most már igen. De nem is tudom, hogy lehet hozzá kezdeni ehhez a párkereséshez. Nem szólítanak le se utcán, se boltba, azért nem egyből a neten kéne kezdeni, de kezdek kétségbeesni.

Gondoltam, majd az egyetemen biztos lesz valaki, de nem... és eléggé valószínű, hogy bennem lehet hiba, ha egy egyetemen sem találok senkit. Pedig nem dohányzom, nem vedelek, mint a gödény, mondjuk nem is vagyok a folyamatos szombat esti berúgás híve, helyette inkább az elülős típus és szerintem visszataszító sem vagyok, de hát kinek mi...

(Nem gondolom magamról, hogy csúnya lennék, vannak jó és rossz napjaim)

Más járt/jár ebben a cipőben? Hogy változtathatnék ezen?


2016. jún. 6. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Odamentél már életedben akár egy férfihez is, hogy - helló tetszel van-e kedved ismerkedni? Ha igen akkor hányan utasítottak vissza? :))) Hiába várod, hogy leszólítsanak. Nincs rád írva hogy szingli vagy és a mai férfiak beszarik.
2016. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is feltétlenül úgy kell odamenni egy férfihez, hogy helló, tetszel, az egyetem tök jó indokokat kínál, odamész, hogy úgy hallottad, tökre jó valamiből amiben te nem és kéne egy kis segítség, vagy bármi hasonló. (Mondjuk nem árt előtte megtudakolni, miben jó valóban, mert kínos lenne, ha te valójában profi vagy a témában, ő meg épp most vizsgázott bukásra...)
2016. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Úgy van.. már az ismerkedés első mondatával verje át? :))) Jó tanács.
2016. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még, aki tetsszen? Ez kicsit erős nekem, vagyis furcsa. Akkor tényleg nagyon magasan lehet a léc. Más kérdés, hogy te ugyanezt a magasságot meg tudod-e ugrani egy értelmes férfinál. Hm, szerintem nem harapja le senki a fejed, ha bárhol odamész hozzá, megkérdezel valamit aztán kialakul egy beszélgetés.
2016. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt kapcsolatod, de nem is vágytál rá eddig, de most már igen? Tehát semmi tapasztalatod ez ügyben, de rögtön eredményeket akarsz? Érdekes. Elsőre nem fog semmi sem sikerülni, van,hogy sokadszorra sem, próbálkozni, "gyakorolni" kell, meg kell ragadni a lehetőségeket. 20 évesen meg nagyon korai emiatt keseregni,hogy örökre szingli maradsz, ne reménykedj, nem fogod megúszni te sem, lesz majd barátod, később férjed, aztán kellhetsz fel hajnalban a picihez, mert felsírt! :)
2016. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Volt olyan, akivel lehetett volna valami, de az korai volt és nem is passzoltunk.

Ahogy nézem, mindenkit a magas az elvárás szitu zavar és meg is értem, hogy miért... de azt ne mondjátok, hogy nektek nem normális elvárásaitok vannak: őszinte, kedves, de lehet vele beszélgetni és hülyülni is. Ha ez magas, akkor inkább apáca leszek :)

És ha én ezt elvárom, nyilván vissza is adom.


Nem érzem azt, hogy lemaradtam volna valamiről, inkább az zavar, mikor felróják, hogy még szingli vagyok.... na de az baromi idegesítő... és ekkor kezdek el gondolkodni, hogy talán igazuk lehet

2016. jún. 6. 21:49
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak ez nem így megy. Van rengeteg őszinte, kedves, értelmes srác. Önmagában ez nem indítja be a nőket, kell egy faktor pluszba, amit úgy hívnak: vonzalom. Ha ez nincs meg, akkor van cink. Viszont az fura, ha egy nő senki iránt nem tud vonzalmat érezni, aki eközben hozza a fentebb leírt jellembeli tulajdonságokat.
2016. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bizony, ha sorra elbaltázod az adandó alkalmakat, akkor lehet hogy sokáig szingli maradsz, és minél tovább marad fenn ez az állapot, annál valószínűbb, hogy örökre.
2017. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!