Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek Tari Annamár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Tari Annamária által elmondottakról, ami a mai társkeresési önsorsrontást illeti? Cikk lent

Figyelt kérdés

Imádom ezt a nőt.

Annyira megnyugtató a gondolat, hogy valaki képes a férfi oldalt is átérezni, hogy azt nehéz elmondani.


[link]



2016. jún. 7. 00:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem úgy jött le, hogy kimondottan nemspecifikus lenne a kritika. Mintha te egy másik cikket olvastál volna. Személyesen ismerem Tari Annamáriát, és kortünetekről, általános jelenségekről szokott megnyilatkozni, nemektől függetlenül.
2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pszichológus vagy nem tudom én milyen végzettségű emberismerő lélekbúvár. Tehát a témához teljesen laikus véleményt tudok fűzni ami ezáltal nem is biztos hogy helyénvaló. Szóval egy valamilyen nemű pszichológus vagy mi, hogyan tud megállapításokra jutni mondjuk egy párkeresési témában az ellenkező neműek cselekedeteiről, gondolatairól és hogy mit miért csinálnak.
2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es

Elég egyszerű: értelmes ember és beszélget velük.

Ha valakit őszintén érdekel, tud beszélgetni az illető emberekkel és tud kivonatolni, összesíteni.

Természetesen nem fog tudni minden egyéni motívumot beilleszteni egy nagy egyesített képletbe, de kimondhat olyan dolgokat, amiket máshogy nem tudhatnak meg az arra érdemesek.

2016. jún. 7. 21:17
 14/14 A kérdező kommentje:

11-es

Elolvastam újra és ez a cikk a nőkről szól.

Idézni akartam, de rájöttem, hogy az egészet kb betehetnem úgy, ahogy van.

Amikor a nárcizmust a közösségi médiában, hát kikre utalt szerintetek?

Az elején is rákérdez a riporter, hogy ugye a nőkről beszél-e, de már a kép alatt a vége felé is azt írja, hogy "Az eddigiekben leginkább a nőkről beszéltél."

Ugyancsak a kép alatt így fejezi be: "akkor a nő már ironizál vagy cinikus"

A végén, amikor T.A az intelmeit írja, újra visszautal az elején említett női türelmetlenségre...


Én nem tudom, hogy ti mit olvastatok, tényleg, de megijeszt a gondolat, hogy valamit képesek vagytok ennyire ignorálni, még ha az nektek is szól.

2016. jún. 7. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!