Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem vagyok elégedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem vagyok elégedett magammal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sem belsőleg, sem külsőleg nem vagyok elégedett magammal.

Nagyon szívesen lennék én is bátor, barátságos, vagány lány, mint sem hogy olyan legyek mint most: félénk, visszahúzódó.

A külsőmről annyit hogy a családom megpróbál azokról lebeszélni amiket elképzeltem a külsőmmel kapcsolatban. Pl. anyuék szerint semmi szükségem nincs műszempillára, műkörmökre és szemöldöktetoválásra(persze ezalatt természetes megoldásra gondoltam, ugyanis hézagos a szemöldököm. A fogamat is szívesen kifehéríttetném hogy olyan legyen, mint a sztároknak, de sajnos nincs annyi pénzem.


2016. jún. 8. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azt sem értem, milyen társadalmi normáról beszélsz, amikor a műköröm vagy a műszempilla egyáltalán nem társadalmi norma, ez egy szépítkezési eszköz, olyan mint amikor egy pasi borotválkozik, hogy ne tűnjön ápolatlannak. Akkor ő is csak be akar állni a sorba, hogy ne nevessék ki, amiért szakálla van? Vagy mi? Szerintem gondold át ezt még egyszer... :D
2016. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10

Születésünktől kezdve programozva vagyunk. Igen, én is programozva vagyok, sok mindent szeretek, amit amúgy nem szeretnék, ha a média és a társadalom nem erőltette volna rám. Sok minden van, amit nem csinálnék, ha a média vagy a társadalom nem erőltette volna rám. Sokan azt hiszik, hogy van saját véleményük, miközben csak a média és a társadalom adta azt a szájukba. Egy értelmesebb ember ezt meglátja.

2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legjobban ezt az eltérő kultúrákban lehet megfigyelni. Nyilván nem szereted Allahot, de ha muszlimnak születtél volna, akkor szeretnéd, mégis azt mondanád, hogy ez a te választásod, miközben nem is te választottad, csak beleszülettél. Na, ezt vezesd le a divatra, öltözködésre meg kb mindenre az élet különböző területein.
2016. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 12

:DDDDDD Oké.

Szerintem az összeesküvés elméleted egyáltalán nem a tárgyhoz tartozik, sem a vallási példád.

De azért megjegyzem, hogy elég sok sörreklám van a tv-ben, én mégis rühellem a sört. Ellenben whiskey reklám nem nagyon akad, nekem mégis az a kedvencem. Ezt úgy hívják hogy ízlés. Ha nem szeretem a műkörmöt, nem is lesz műkörmöm. Ha szeretem, akkor meg igen. Ennyi. Ne bonyolítsuk túl szegény lánynak szerintem.

2016. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!