Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól kigyúrom magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól kigyúrom magam egy állattá, az mennyivel növelné az esélyeimet a nőknél?

Figyelt kérdés

Jelenleg 0 szóval vagy javít vagy marad ennyi. Szálkás kidolgozott izmokra gondoltam.

Már 3 éve edzek, làtszik is azért, de nem eléggé. 190 cm magas vagyok.


2016. jún. 10. 18:29
1 2
 11/11 Pandas74 ***** válasza:

"a tekintetemmel kette tudom torni a satnya helyesket"Valami baj van a gondolkodasoddal.Miert kene kettetornod?Mert ettol nagyon is vonzo leszel a NO nek?Hat ezt azert ketlem.Mert senki nem mer a baratnodre nezni sem?Ok legyen igazad,de azert kerdes ,hogy a lany azert van -e veled ,mert fel ,hoögy bantanad ot is?Tenyleg erre vagysz?

Amugy meg oriasi tevedes a fizikai adottsagokat,szaz szazalekban a vedelmezo kepesseg megiteleseben figyelembe venni.Nehany gondolatebreszto nev ehhez:Mikhail Ryabko(kicsi alacsony kopcos....minden kocsmaban van ilyen tipus)Vadim Starov(semmi kulonos,egy kopasz ficko)Vladimir Vasziljev(o megcsak nem is kopasz ),tok atlagosak....kinezetre.Talalsz roluk videokat....szerintem "kigyurt allatkent "sem jo otlet lenne kotozkodnod veluk!:)

2016. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!