Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány vagy inkább előny az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány vagy inkább előny az, ha 190 cm magas férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor megjegyzik, hogy nagyon magas vagyok és a környezetemben a legtöbb ember alacsonyabb nálam láthatóan.
2016. jún. 13. 12:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha nadrágot keresek: ami normálisan áll a lábaimon, se nem túl bő, se nem szűk, azt nem tudom begondolni...ami a derekamhoz pont passzol, az tök idétlen, bő a lábaimon..
2016. jún. 13. 14:58
 12/17 A kérdező kommentje:
*begombolni
2016. jún. 13. 14:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Vidd el varrónőhöz. Én szerencsére általában találok magamra ruhát.
2016. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Manuel Neuer 193 cm és álompasi! Csak miatta nézem a német meccseket. Én 165 cm vagyok, szóval nem annyira magas és mégis tetszenek a 190 cm körüli pasik:) 24/L
2016. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen előny, lányok terén legalábbis. Meg a kosarazásban is. Én alacsony vagyok, és mindkettőben hátrányban vagyok, pedig szeretek kosarazni, meg a lányokat is szeretem :D csak ők nem szeretnek:(
2016. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
számomra hátrány, mert én 173 cm vagyok, de biztos bejön egye slányoknak
2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, hogy az öltözködésben miért hátrány a 190 centid (oké, hogy nem vagy modellalkat, de akkor is). Ha én véletlenül találok egy elegáns inget vagy felsőt ami tetszik, akkor is azt kell konstatálnom, hogy nincs a méretemben (170 vagyok). Cipőben dettó ugyanez, a jobb cipők legalább 42-től kezdődnek. Amúgy csajozásnál is hatalmas előnyöd van velem szemben, csak egy kicsit tisztábban kellene látnod az életet, mert akkor LeBron James is egész nap bőghetne, hogy sosem lehet profi zsoké vagy F1 pilóta.
2016. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!