Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hibái vannak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibái vannak a mai férfiaknak, ami miatt nehéz az egyedülálló nőknek a társkeresés?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
alacsony érzelmi iq
2016. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
A 7,9 és 11-es komment után nincs mivel kiegészíteni.
2016. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Az egyedülálló nők többsége defektes és ezért nem talál magának pasit :P
2016. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Rendes, aranyos, jófiú? Ennek alapnak kellene lennie, nem erénynek. Ráadásul pont ezek a pasik azok, akik még csak nem is udvariasak.

Már a kezdeti levelezéskor (ha nem bemutatkozó levélben...) is megírják burkoltan vagy egyenesen, hogy őket csak a szex érdekli (bocsika, de unalmas, ilyet naponta 10-20-at kapok.

Mint ahogy az is unalmas, hogy elmegyek randizni, minden jól alakul, és burkoltan vagy egyenesen felhívnak magukhoz.

Az udvariasság kuriózum. Nem csupán velem kell annak lenni, hanem a nénikével, bácsikával, a pincérrel, a barátnőmmel, a haverjaival is.

Azt hiszem, mindent elmondtam. Persze ez hiányzik néhány csajból is, de az ilyen egysejtű pasik miért nem rájuk vadásznak?

2016. jún. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

"Rendes, aranyos, jófiú" "jólneveltséget, udvariasságot hiányolom például"

Baromság, pont az ilyen férfiakat veszik semmibe a nők, tartják őket érdekből talonba, ha a bunkó, tapló, de nagydumás "rosszfiú" megcsalja őket legyen kihez fordulniuk. Tapasztalatból mondom. És ne jöjjön senki azzal, hogy ez hazugság! A legtöbb NORMÁLISNAK látszó és mondott nő is az ilyeneket keresi, és az elején felsorolt fiúkról tudomást sem vesz. Évek óta küzdök ezzel én is, hogy túlságosan szigorúan neveltek, e miatt nem tudok olyan lenni, hogy bejöjjek a nőknek (még ha külsőleg esetleg be is jövök).


"Nagyon elfogultak önmagukkal szemben."

Szintén hazugság, és a hűség, udvariasság, őszinteség sajnos abszolút nem mindennapi érték manapság. Ja de értem, a férfi legyen őszinte, de mégse legyen az, mert esetleg megbántja a lányok törékeny kis szívét, persze a nő meg azt csinál amit akar. Ebből nagyon ez jön le. Tipikus 22-es csapdája, ha igazat monda férfi a nő megsértődik, hisztizik, ha nem mond igazat, vagy csak elhallgatja a dolgokat, akkor meg azért van problémázás.


"olyan férfiak is bátortalanok sokszor, akikről az ember azt hinné, hogy "ez mekkora kan lehet"." "Félénkek talán." "hiányzik belőlük az önismeret, képtelenek szembenézni magukkal, fejlődni, változni"

Egyetértek, valóban hiányzik az, hogy felismerjék a VALÓDI értékeiket, és változtatni is nagyon nehezen tudnak, sőt nem is akarnak. Ez mondjuk nem feltételen rossz, mert nem igazodhatunk állandóan másokhoz, a saját személyiségünkhöz ragaszkodni kell és nem mindenki akar se külsőleg, se belsőleg idomulni az éppen aktuális "trendekhez". Ezen az oldalon is a válaszadók többsége, egyből azzal kezdi, hogy "változz meg". Legyen mindenki uniformizált, egysíkú, illeszkedjen a saját magukat "egyéniségeknek" tartók szürke, üres, felszínes világába.


"képtelenek érdemben kezelni a felmerülő konfliktusokat, másokat okolnak a saját problémáikért"

Van benne igazság, de a probléma igazából nem egyoldalú, problémát kezelni nehéz olyanokkal akik maguk sem képesek erre, és kompromisszumokat kötni. Volt szerencsém jópárszor olyan emberekhez, akikkel képtelenség volt érdemeben "vitázni", megbeszélni a dolgokat, vagy hangos hőbörgés volt a reakció, vagy szimplán csak hajtogatták a saját baromságukat.

2016. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

amit én látok a korosztályomnál (22 vagyok, ebbe a 20-24 éves fiúk tartoznak)


egyszerűen életképtelenek. aki egyetemre jár, az húzza-halasztja, nehogy befejezze, nehogy el kelljen menni dolgozni, aki nem iskolába jár, az se akar dolgozni, vagy elvárja hogy az érettségijére nettó 400as fizuja legyen. hisztiznek, komolytalanok, igények vannak, tettek pedig nincsenek

2016. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
számomra: szexisták, rasszisták, udvariatlanok, és azt hiszik, hogy viccesek, de nem azok.
2016. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én a félénkséget veszem észre.Ez már rengetegszer volt.Minden körülmény adott,egyértelmű,hogy tetszünk egymásnak ill. Már csak egy kis lökés kellene (hívjon el valahova,vagy jöjjön oda komolyabban beszélgetni),de nem. Megijednek. Volt már olyan,hogy elhívott szorakozni az egyik,de mivel a baráti társaságával fogadott teljesen meglepődtem.Már itt leesett,hogy beszari.Pedig előtte szétflörtöltük az egész napot... nem részletezem.

Vannak olyanok is akik ugyan eljutnak a durvább flörtökig látszik rajtuk,hogy epekednek.Itt is adott a helyzet...Az egyik "e kasztba" tartozó férfi majdnem megcsókolt,de aztán megijedt és visszahúzta az arcát. Igen, ilyenek a legtöbben.És ezt tudnám sorolni estig.


Mire vártok? Attól még,hogy van tartásom,nem vagyok elérhetetlen,de még is megijednek,azok akik nekem kellenének.

Lepontozhattok,de örülnék,annak ha egy ilyen félénkebb kaliberű férfi vagy fiú felvilágosítana.


Mert a töketlenségtől már kezdek teljesen kiábrándulni.


És még mielőtt,lehordanátok,hogy miért nem hívom én el a férfiakat.Volt már erre precedens... de az nem az igazi.Szeretem ha értem küzdenek.Elvégre a ti dolgotok a hódítás,nem?

2016. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ma 09:17

Ezekben a nőkben, akikről tapasztalatból beszélsz, az a közös, hogy Te választottad őket.

Arról viszont fogalmad sincs, hogy ÉN mire vágyom.

2016. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva marhára nem érdekel TE mire vágysz. A hozzád hasonlók a semmiért elvárják, ahogy előttem is írták "epekedjenek" értük. Mire fel, ha szabad megkérdeznem?
2016. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!