Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttam az utcán lányokat. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam az utcán lányokat. és ahogy viselkedtek az nagyon fura volt. Manapság ez a normális vagy elfogadott? (picit hosszú)

Figyelt kérdés

Az történt, hogy este jöttek valahonnan többen is. Lehet, hogy egy helyen voltak de nem biztos, nem is ez a lényeg. Egyik csaj mellett ment egy gyerek, folyamatosan játszotta az agyát (ami biztos, hogy nem volt neki) a csaj meg ott mellette riszálta magát, a popsiját markolászta meg ilyenek. Ez most a kisebbik dolog, csak felmerült bennem, hogy ha erre van igény akkor nekem sosem lesz nőm :D Aztán a gyerek után ment még 2 másik csaj... szeirntem ezek ilyen ösztönlények lehettek, én így hívom őket. De egyre több van belőlük. Kicsit fáj belegondolni, hogy ők felelős állampolgárok, gyereket nevelhetnek és választhatnak, hogy ki irányítson egy egész országot vagy kontinenst. Lehet, hogy azért tartunk itt ahol...?


Na de ami ennél is jobban bántott, hogy megyünk tovább az utcán és ott egy csaj. Áll az út közepén, világít az arcába a telefon. Fogalma sincs mi történik körülötte, benne él a kijelzőben még ott este az utcán "sétálva" is. Megyünk tovább, még egy ilyen. Telefon világít az arcba és némán áll a sötétben és nyomja. Utána kettő lány sétál egymás mellett, mindegyik lefele néz egyébként és mind a telefont nyomja. Haverom odakiáltott az egyiknek poénból, hogy küldj egy szmájlit :D

Vajon őket hogyan lehet "felszedni"? Elkérjem a telefonszámát vagy a nevét és írjak rá facebookon? Ez annyira gáz... egyáltalán lenne értelme ilyen lánnyal kezdeni? És egyre több az ilyen. Nem a valóságban élnek hanem abban a hülye kijelzőben éjjel-nappal. Iskolában, közlekedés közben de még kint az utcán is, sokszor társaságban is.

Többször volt "szerencsém" hozzá, hogy megismertem 1-1 lányt online és elkezdtünk beszélgetni eleinte ugye írásban, aztán átmentünk facebookra és ott is a mértéktelen pötyögés. Mikor felhoztam, hogy nekem erre nincs időm egész nap mert dolgozom, utána meg van életem, de szívesen felhívom vagy találkozhatnánk, akkor én voltam az aki nem ezen a bolygón él. Nem egy, nem kettő olyan van, ha valamit ír és elolvasom, utána fel van háborodva, hogy miért nem írok vissza, mert kiírja neki, hogy láttam. Inkább örülne neki, hogy érdekel amit ír. De visszaírni nem tudok, mert vagy tele a kezem szerszámokkal vagy egész nap vezetek. Ettől függetlenül még mindig fel tudnám hívni de azt meg nem lehet. Ez már valami szindróma lesz, több, mint gáz.

Lassan én érzem magam valami idegen bolygóról jöttnek tényleg. Miért baj az, hogy én szeretném hallani a másik hangját, a szemébe nézni, látni ahogy reagál a dolgokra (neadjisten megfogni a kezét vagy megölelni)... nem csak fészbúkon megbeszélni, hogy este szex?

Nagyon durván kezd kihalni az emberekből az érzelem és a szociális érzék. Csak én látom így?


2016. jún. 15. 02:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon sokszor elgondolkodtam ezen a dolgon, hogy ha erre van igény, akkor nekem sosem lesz barátnőm. A fiatal korosztály teljesen el van cseszve. Engem néznek ki, én vagyok a "mutáns", azért mert nem használom ezeket a közösségi oldalak, nem dohányzok, nem drogozok, nem iszok alkoholt. 22F
2016. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül megyek valahova, főleg este, akkor én is sokszor a facebookot nyomkodom, mivel este tud fent lenni a barátom, és nem akarok egy percet se úgy elpazarolni, hogy nem beszélek vele, amikor csak lehet. Mellesleg unalmas egyedül ücsörögni pl a metrón, addig miért ne dumáljak valami ismerősömmel inkább?

De volt már, hogy a telefonomra húztam le sulis jegyzetet, könyvet, stb-t, és azon tanultam, olvastam.

Vagy csak elolvasom a híreket, zenét válogatok, akármi.

Mindazonáltal mikor a barátommal vagyok, akkor max akkor nyúlok a telefonomhoz, mikor csörög, vagy mikor szól az ébresztőm. A való világban élek, szeretek kirándulni, várost nézni, programokra járni, emberekkel beszélgetni, de mikor pl suliból megyek haza, akkor inkább arra vágyok, hogy elmeséljek valami sztorit a haveromnak (aki kb 400 km-re él, tehát nem tudunk összefutni élőben), vagy hogy beszéljek a párommal egy kicsit, megkérdezzem milyen napja volt, ilyesmik.

Persze, vannak akik képtelenek kiszakadni bármennyi időre, és csak a facebooknak élnek, de nem kéne ennyire leszólni mindenkit, aki rá mer nézni a telefonjára. Ha jól értem, a kérdésben szereplő lányokat csak pár percig láttad, ennyiből következtetni a teljes személyiségükre elég meredek.

2016. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szociális életem, úgyhogy ezért mobilozok, mert azért fel mégse kötném magam amiatt, hogy nem igazán tálaltam hozzám való barátokat. Viszont a párommal szoktam messengeren beszélni, úgyhogy nem várom, hogy felszedjenek. Ha akarnám, azt jelzem a világ felé általában, úgyhogy tudni fog róla akit érint. :)
2016. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te meg itt éled az életed, na ez sem jobb!
2016. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok álszent, én rengeteget használom a telefont és a laptopot, a telefonnak szinte egész nap be van kapcsolva a kijelzője, azzal (is) dolgozom, napi 100+ hívást intézek és már konkrétan irritál hogy még a szeretteimet is abban a "sz..rban" találom a valóság helyett. Ez nekem egy szükséges rossz. Amikor pesten vagyok, általában tömegközlekedést használok, akkor néha ránézek a céges levelekre vagy elintézek egy hívást vagy megnézem a híreket ha úgy van de ha történne vagy történik valami akkor kikapcsolom mert annyira nem izgat. Van amikor csak az embereket nézem. Itthon meg úgy általában viszont autóval járok mert vidéken a tömegközlekedés az egy nagy nulla, szóval errefelé ilyeneket nem látok és nem is ez volt a kérdés lényege. Az mondjuk egy kieső idő. De ha haveri/baráti társasággal megyünk az utcán akkor le-le maradnak emberek mert folyton nyomkodják, néha megállnak és úgy és közben mellettük történik a... (a semmi?). Nem azt mondom, hogy ne csináljunk 1-2 képet ha valami olyan helyen vagyunk de ne állandóan azt nyomkodjuk, és posztolni azonnal instára, face-re hanem legyünk ott és éljük át ami velünk történik, lehetőleg ne egy kis LCD-kijelzőn keresztül nézve.
2016. jún. 15. 12:39
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon általánosítasz. Pont ma mondtam valakinek, hogy még egy jót sem tudok flörtölni a pasikkal, mert mind bele van buz.lva a telefonjába és állandóan azt bazirgálja. És kb ugyanennyien vannak a nők is.

Azért nem állja meg a helyét az állításod, mert nekem például nincs előfizetés a telefonomon, és sztem még vagyunk ilyenek egy páran. Viszont legutóbb egy állásinterjún példálozni akart a telefon előfizetéssel a főnökjelöltem, és mikor megtudta, h nincs Internet a telómon úgy nézett rám, mint egy idiótára, aki a múlt században ragadt. Elárulom: Ffi volt.

2016. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez nem (csak) életkorfüggő. Szerintem a legilyenebbek pont a huszon- harmincévesek. Nekem speciel nincs is okostelefonom, mert nem érzem, hogy szükségem lenne rá, pedig 15 éves lány vagyok. Én egyetértek veled abban, hogy ez ilyen szinten nagyon gáz, de azért ez nagyon hasznos tud lenni.
2019. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Persze, hasznos tud lenni. Igaz, hogy lassan 2 éve írtam ki a kérdést. Kissé fura is a megfogalmazás így visszaolvasva. A tévhiteket és a félreértéseket szeretném eloszlatni. Akkor sem és azóta sem ítélek el senkit, aki okostelefont használ. Sőt, én is használom, fejlesztő vagyok, lényegében munkaeszköz számomra. Nagy ritkán még játszom is rajta, de leginkább információ szerzésre használom. A kérdés lényege az volt, hogy társaságban elég gáz amikor az ember nem tudja, hogy a többiek min nevetnek vagy éppen mi történik. Akkor minek van ott testileg az illető? Arról nem beszélve, hogy az utcán igen balesetveszélyes.
2019. ápr. 9. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!