Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan pasi, aki annyira vállalhatatlan arcra/testalkatra, hogy sosem szándékozott próbálkozni a csajoknál?

Figyelt kérdés
Ha definiálni kellene azt a tipikus "férfit", akiben egy cseppnyi vonzerő sincs az kb. én lennék. Ezzel tisztában vagyok 13 éves korom óta, a legdurvább, hogy a serdülőkor alatt szó szerint semmit nem változtam, csak borostám lett. Emiatt az önbizalmam érthető, hogy a nullán van és sosem próbálkoztam ismerkedni, hogy legalább az a minimális önbizalmam megmaradjon, ami egyáltalán életben tart. Ha van még rajtam kívül ilyen férfi (akár nő is), akkor soroljátok fel, hogy mik azok a tulajdonságok, amelyek miatt ti is teljesen feleslegesnek tartottátok az ismerkedés legkisebb szándékát is!

2016. jún. 16. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyébként négyes vagyok.

Ismerkedni nem csak úgy lehet, hogy odamész és "járunk?"

Hanem barátkozol, és idővel kialakul kapcsolat. Járj el klubokba, társaságba. Szórakozóhelyen nem lehet komolyan ismerkedni.

2016. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én 34 éves nő vagyok, két napja mondtam vlkinek, hogy végre lassan levizsgázom, és csak a munkára tudok majd koncentrálni utána pedig mehetek a strandra, mint egy normális ember. Erre mit válaszolnak? "Nehéz az érettségi ugye?" Mikor megmondtam, hogy "Hát nem igazán.. a harmaddiplomámat csinálom", akkor eléggé elkerekedett a szemük...

Kb. ennyire néznek felnőtt nőnek a korombeli pasik is... De nem sajnáltatom magam, próbálkozom, csak mindig a huszonévesek akarnak felszedni. :(

2016. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Most inkább nem írom le (sokadjára), hogyan nézek ki, maradjunk annyiban, hogy elég rútul. Ennek ellenére többször is próbálkozok náluk, és minő véletlen, mégis ügyesen lepattintanak. :D


Ezért hatalmas baromság, amikor a nők a mellüket verdesve hangoztatják, hogy egy rusnya pasasnak is pont annyi esélye van náluk, mint a deltamatyi alfának.

2016. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A fejem az oké, de a testalkatom... hajaj. Ráadásul szőrös vagyok mint az atom.
2016. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég vállalhatatlan mind a fejem, mind a testalkatom, most már javult kicsit a helyzet, de pár évvel ezelőtt ihajcsuhaj-módon rossz volt a helyzet, mégis próbálkoztam a csajoknál, és nyertem összesen vagy 5 év kapcsolatot két szép és okos lánnyal :D És egyiknek sem külsőségi okok miatt lett vége, hanem személyiségbeli, tervbeli össze-nem-illés miatt.

Most kicsit jobb helyzetben meg mintha sikertelenebb lennék, bár nem ugyanúgy próbálkozok most, mint akkor, így nem nagyon lehet rendesen összehasonlítani.


24/F

2016. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tehetek róla, de nekem ez a soha nem is próbáltam ismerkedni mert... a "Tudod mit kisnyúl? Bäszd meg a fűnyíródat!" kategóriába tartozik.
2016. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Testi adottságaimmal igazából nincs probléma, arcom rendben van a testalkatom, magasságom is, ennek ellenére mindig úgy néznek rám, mint valami idiótára, sőt, sokszor kifejezetten undorral vizsgálnak, vagy csak szimplán lenéznek. A másik lehetőség, hogy egyszerűen levegőnek néznek, mintha nem is léteznék, függetlenül attól, hogy mit csinálok, mit mondok.
2016. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Számít az önbizalom is, a kisugárzás, meg az hogy magabiztosan öltözködsz, ápolod magad. Felveszel egy inget és elhiszed, hogy neked baromira jól áll, és büszkén viseled, valószínű többen is megjegyzik majd, hogy jól nézel ki benne. Szóval a kisugárzás igenis sokat dob a dolgon. Tapasztalatból beszélek. 18/L
2016. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Teljesen egyetértek #18-al. Senki sem tökéletes, de el kell fogadni magad. Ha te se "szereted magad", akkor hogy várnád el mástól hogy szeressen? Engem pl. azok a tipikus "álompasik" nem is érdekeltek soha, undorodtam tőlük.. a barátomban se a kinézete fogott meg, hanem a kisugárzása, és a humora.
2016. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
A férfi genetikailag a megoldások embere. Ha problémával találkozik, megoldja, vagy elkezd agyalni, hogy hogyan oldhatja meg. Ez az, ami férfiassá, és vonzóvá teszi őt a nőknek. Aki csak siránkozni tud, mert neki úgyse sikerül, az csak egy pipogya kis mamlasz, akihez max. egy anyai ösztönökben túltengő nő fog lehajolni. Ha nőt akarsz, légy férfi, és harcolj! Járj el edzeni. De úgy istenigazából! Lehet, hogy nem leszel tőle Adonisz, de a lelkednek nagyon jót fog tenni. Csodát fog tenni! És ha a lelked rendben van, csajt is fogsz találni, ezt garantálom.
2016. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!