Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénk visszafogott csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk visszafogott csendes lányok általában foglaltak a határozott domináns nők pedig általában szinglik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Szerintem az első kategóriának sem annyira egyértelmű, mert a kis csigaházában élő teremtményt meg kell előbb ismerni, hogy valaki a nőjévé tegye. És a legtöbb férfi nem fog minden csigaházba bemászni, vak tyúk is talál szemet alapon, hátha ott van élete asszonya... mondom ezt introvertált, visszahúzódó, félénk lánykánt, aki úgy talált magának párt, hogy kimászott a saját csigaházából!


Az nem úgy működik, hogy rád néz a pasi, kiszúr az utcán, odamegy, elkezd udvarolni és a végén összejöttök. Aki nem mozog semerre és nem tűnik ki semmibe, csak díszlet a való világba, az díszletnek is hagyják mag.

2016. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Na, ez részben olyan dolgok miatt van hogy a férfinek jó a csendes beletörődő, bele-nem szóló lány. Mert ha fütyül térdel. Ha azt mondja most megyünk pizzázni akkor szó nélkül.

Még egy domináns irányító, határozott, lány-nő nem kell manapság a férfiaknak mert így nem érzik magukat "szabadnak" és nem irányíthatnak amitől az egojuk nő. Ja, és a sikeres domináns nő megint lombozza a sikertelen férfiak kedvét.

2016. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A csendes lanyok azert foglaltak mindig mert kevesbe onalloak, szinte eheznek a kapcsolatra, tarsra. Baratnom is ilyen, amikor az exevel szakitott teljesen bepanikolt hogy egyedul maradt, utana osszejott kb az elso pasival akit meglatott...

A hatarozott nok talpraesettebbek es kepesek az onallosagra.

2016. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Hát, dominánsnak nem mondanám magam, de elég határozott és önálló vagyok, és boldog párkapcsolatban élek. Viszont az is tény, hogy nem vagyok bulizós fajta, de nem is ülök otthon folyton. Szóval lehet hogy én inkább a kettő közt vagyok :)

Ellenben a visszahúzódó barátnőim nagy részének nincs kapcsolata. Nagyon sok időt szánnak olyan férfiak megismerésére, akik nem illenek hozzájuk, aztán visszahúzódnak a rossz élményeik miatt a sebüket nyalogatni. Sokaknak évek óta nincs kapcsolata. A határozott barátnőim jelentős részének viszont van párja, már évek óta. De egyikük sem az az elnyomó, erőszakos, házsartos fajta, csak tudják, mit akarnak, és tudatosan építik az életüket.

2016. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!