Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem undoritóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undoritóan szánalmas nőknél neten ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Arra válaszolnak amire akarnak, van hogy akármilyen jó beszélgetés alakulna, eltünik, nem irna semmit hogy el kell mennie, nem. fogja magát és vége, és akkor nem kell magyarázkodnia.. A Dicsérésre meg persze azonnal reagálnak, ha róluk van szó.

Kb az egész beszélgetés kérdez felelekből tevődik össze, kérem hogy meséljen magáról, nem mesél, vagy nem válaszol rá, csak utána mikor mondok valamit, küld egy ilyet " :)

Most komolyan ennyire csak szórakozni járnak fel ? másokkal kib.ni milyen jó móka..

De nem vágom, akkor miért ir, adja a jelét elején mintha komoly lenne.. közbe meg semmi.

Még mielőtt valaki mondaná külsőmmel nincs gond, nem mondanám magamat rondának, tehát nem értem ezt a dolgot.

Mintha azt várnák hogy teperjenek értük, és teljes mértékben szolgálják ki őket


2016. jún. 28. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem csak szerinted szánalmas, nekem is herótom van tőle...
2016. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Csak előrelátóak és levágják pár mondatból is, hogy mekkora s3ggfej vagy.

F

2016. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pl azt se érteni, h akinek van normális rendes kiépitett élete, párkapcsolati élete, az mi a ... megy fel képekkel társkeresőre, kell a lájk meg egonövelés
2016. jún. 28. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
nem, baj, hogy :) ilyen jelet küld vagy nem válaszol, legalább tudom, hogy nem lesz legközelebbi ráírás részemről. Ha meg netán rám írna, akkor azt kapja vissza amit adott!
2016. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 cukilányka 0.0 ***** válasza:
66%
Ismerkedj értelmes nőkkel!
2016. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem beszélek tovább azzal, aki megkér, hogy meséljek magamról. Én azt várnám, hogy ha már olyan beszélgetős kedve van, köszön, megkérdezi hogy vagyok, aztán, ha látja, hogy nem vagyok beszélgetős hangulatban, elkezdi mesélni a saját napját, élményeit, hogy meghozza a kedvem, és párszor kérdez valami hozzá kapcsolódó dolgot, esetleg a véleményem. Aki erre a szintre nem jutott el huszonéves létére, azzal nekem semmi dolgom nincs ismerkedés és barátkozás terén.
2016. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Komolyan mondod? ***** válasza:

Érdekes kérdés ez! Mert ilyenkor azért én kíváncsi lennék a másik fél őszinte válaszára is. Mármint, hogy miért lépett le.


Abban egyetértek veled, hogy nem szép csak úgy eltűnni, egy "bocsi ne folytassuk tovább a beszélgetést, mert...-et" mindenki megérdemel.


Nem tudom, hogy te hogy kommunikálsz a lányokkal, de az is lehet, hogy ott rontasz el valamit...

Mert olyan nincs, hogy mindig a másik a hibás és csak én vagyok a tökéletes.

2016. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azèrt van mert nem tartják komoly szándèkúnak az itt váltott párbeszédeket.Velem is törtènt ilyen milliószor,sőt! Pedig èn 25 èves nő vagyok mindig szèpen válaszolok mindenkinek,aki esetleg ír nekem .

Úgyhogy nőkènt elmondhatom hogy férfiakban is vannak ilyenek.

Rosszul esik nekem is mert van hogy úgy èrzem jól elbeszèlgettünk...azután még semmi ...

Ès nekem se a külső miatt...

2016. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

#3. Na igen ezt én sem értem mi a bánatot akar társkeresőn ha van párja? Még ki is írja hogy nem párt keres mert van neki... Sokan azzal jönnek hogy csak beszélgetni, hát komolyan mondom a facebook korában mikor egy embernek több 100 ismerős van felvéve, azokkal nem tud beszélgetni?

Így marad szerintem is a felállás hogy dícséretek begyűjtése, egó növelés miatt van fent.


Kérdésedre válaszolva, én is összefutottam már ilyen nőkkel, társkeresőn is, chat-en is. Elvárják hogy csak te tartsd életben a beszélgetést, szórakoztasd őket. Van aki sorozatosan rámír annak ellenére hogy semmi konkrét dolgot nem mond, én kérdezgetek, meg próbálom vinni előre a beszélgetést de egyoldalúan ez nem megy sokáig.

Persze volt olyan is akivel oda-vissza működött a dolog, abból tali is lett, úgyhogy annyira nem elkeserítő a helyzet.

2016. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Hallod, ezt én is tapasztaltam már nem egyszer. Márpedig aki velem képtelen kommunikálni, akkor ott nem velem van a gond, ugyanis jó a beszélőkém. :D
2016. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!