Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedési szakaszban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedési szakaszban állítólag több a férfi, akkor miért van több szingli nő, mint férfi?

Figyelt kérdés
Csomó szingli barátnőm van köztük én is ott vagyok. Mikor ismerkedni próbálunk, azt vesszük észre, hogy még a lúzerek mellett is ott van egy átlagos lány, egyszerűen nincsenek szingli pasik.
2016. jún. 28. 16:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Milyen helyeken próbàltok ismerkedni?
2016. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
2. munkahelyen, szórakozóhelyeken, baráti társaságban
2016. jún. 28. 16:46
 3/34 anonim ***** válasza:
21%
Mert sok férfinak már elege van az állandó megfelelésből amit elvárnak nők, ezért inkább egyedüli életet választják. És oké lehet te meg barátnőid normálisak vagytok, de a férfiak tapasztalatból itélnek és véletlenül se gondolnák azt hogy te nem olyan vagy mint a többi, mert már eleget csalódott ahoz.. s Gyülik az ilyen egyedülálló férfiak sora is. akik inkább elmennek egy nő mellett.
2016. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%

Várj, ne keverd a fogalmakat:

Sok szingli van, akik qrnak jobbra-balra, épp csak nem akarnak senki mellett elköteleződni. Ez a szingliség.

Az egyedülálló meg az, akinek se kutyája, se macskája egy ideje, tehát nem is dug senkivel.


Érdekes, a 20-30-as korosztályban kb 2-3x annyi fiatal férfi van, mint nő, szóval 1 nőre jut vagy 2-3 vészf.asz (=nyomulós udvarló). Hol élsz? :]

2016. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
Ja :D a szingli annyit jelent nőknél hogy azért ott van a józsika meg a pistike mint puszipajti. :) és akkor huh de nehéz az ilyen szingli élet..
2016. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
4. Hol van neked ennyivel több? Azért kb egyforma az arány a korosztályba most néztem meg a statisztikát de ennek ellenére több EGYEDÜLÁLLÓ nő van úgy veszem észre.
2016. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%

En is foglalt vagyok... es belegondolva, szükebb barati körömben is minden srac több eves kapcsolatban el (30 körüli korosztaly). Lany-barataim közül pedig akad 1-2, aki mar regota keresgel, pedig ranezesre nem gondolna az ember, hogy ez nekik kihivast jelenthet.


Feltünt az is, hogy, amikor csak a haverokkal megyünk szorakozohelyre, motorozni vagy ehhez hasonlo, akkor gyakran vadidegen lanyok jönnek oda beszelgetni. Termeszetesen jol esik, de amikor megtudjak, hogy kapcsolatban ill. hazasok vagyunk (ne kelljen azon törnöm magam, hogy olyan mondatszerkezetet keressek, ami arra ter ki, hogy nem egymassal), akkor kis idö utan eltünnek. Elötte meg arra celozgatnak, hogy milyen jo lenne, ha vinnenk öket egy körre meg ilyesmi. Huszoneves, dögös csajok! 10 eve almodni sem mertem ilyesmiröl, pedig sokkal jobb formaban, sokkal edzettebb voltam, mint most. Azert terek ki erre, mert szemelyisegem, stilusom, humorom stb. azota nem nagyon valtozott.

Az igazan durva az, hogy van par lany, akit ez sem zavar nagyon. Csak az elmult ket hetben 3 olyan csaj irogat nekem, hogy talalkozzunk (az az alig atlatszo filmnezes önala vagy, hogy fözne vacsorat, a masik meg nem kerülte a dolgokat, szimplan megkerdezte, hogy par szenvedelyes orat be tudnek -e iktatni melo es hazaut között).


Igy sajnos a valaszt nem tudom, de nagyon kivancsi vagyok, hogy masok is ezt tapasztaljak -e!

2016. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Én szingli vagyok, de dugni se tudok senkivel, pedig nem vagyok csúnya, szoktak elhívni néha randizni, csak sose jön össze semmi.
2016. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Érdekes, a 20-30-as korosztályban kb 2-3x annyi fiatal férfi van, mint nő, szóval 1 nőre jut vagy 2-3 vészf.asz (=nyomulós udvarló). Hol élsz? :]


Te hol élsz Kínába? Max ott vannak ilyen arányok a születés szabályozás miatt.

Nálunk 1-2 % a különbség csak6de így is a férfiak valahogyan mind foglaltak

2016. jún. 28. 17:06
 10/34 icu75 ***** válasza:
59%
7# azért az érdekes hogy alig tudod lezavarni őket magadról merthát kapcsolatban vagy,de azért valami elérhetőséget adsz nekik hogy tudjanak "zavarni" . Így azért nem elég vagány a sztorid,inkább szánalmas...
2016. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!