Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csaj kiharcolja nagy nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj kiharcolja nagy nehezen a találkát, erre nem jön el a megbeszélt helyszinre, ennek mégis mi értelme van?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akar tőlem semmit, mert nem vagyok neki szimpi, akkor is annyi lehetne benne, hogy odajönne a helyszinre, és ezt valahogyan közli. Miért nincs ennyi gerinc sem a mai fiatal lányok elég nagy részében?

2016. júl. 2. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
No, akkor ebből tanulsz, legközelebb cseréljetek számot, és ha bármi közbejön, tudtok egymásnak szólni. Nem biztos, hogy csak úgy faképnél hagyott, simán lehet, hogy valami közbejött, csak nem tudott szólni.
2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ki kellett harcolnia?? Ezek szerint nem jött be neked és ő ezt nyilván észrevette.

Valószínűleg megsértődött és ezért csinált bolondot belőled.Benned is lehetett volna annyi gerinc, hogy megmondod, nem tetszik neked.

2016. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg unatkozó, aljas nő és férfi van fent társkeresőn. Volt olyan női kollégám, aki álprofillal volt fent, azt élvezte, hogy szívatja a férfiakat. Egy férfi kollégám meg azt csinálja, hogy odamegy a randi helyszínére, megcsörgeti a lányt, távolabbról lecsekkolja, ha nem tetszik neki, akkor lemondja a randit. Én mindig közlöm randi előtt, hogy vagy barátság lesz a találkozóból, vagy szerelem. Így mindig feszengés nélkül, lazán veszünk részt mindketten. Mindenkiben van értékes és szép dolog, én már számtalan kedves ismerőst szereztem sikertelen randikon. Ne vedd a lelkedre kérdező, jellemtelen, mások érzéseit nem tisztelő emberekkel teli van a net.
2016. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pardon, de telefonszámot sem cseréltek randi előtt, vagyis ha tényleg az történt, hogy valami közbejött, vagy nem találták egymást, az nem a csaj hibája, mivel esély sem volt egyeztetésre a randi időpontjában.
2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Velem történt már olyan, hogy könyvvel üzleteltem valakivel neten, nem emlékszem már, hogy én adtam-e el valamit vagy vettem, vagy valakinek segítettem eljuttatni A-ból B-be, lényegtelen. A Nyugati aluljáróban a Burger Kingnél beszéltük le a találkozót, akivel találkoznom kellett, mondott pár dolgot előtte, milyen ruházatban lesz, hát én nem vagyok színvak, de kissé más árnyalat volt a valóságban, vagy az aluljáró fényei nem úgy verődtek vissza a ruháról, minden esetre ha nem cserélünk telefonszámot, el is kerülhettük volna egymást csak a leírás alapján, aztán az ügyletnek lőttek. Én megkerestem telefonon az illetőt, és így megtaláltuk egymást a helyszínen. Kell az a telefonszámcsere, ha már létezik mobiltelefon, használjuk hasznos dolgokra is, ne csak baromságra.
2016. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az a "kiharcolt tali" a te ertelmezesed. De ketlem hogy aki tenyleg kiharcol valamit az feladna a jutifalatot. Magyarul csak szeretted volna ha o harcolna erted. Ezt benezted honfitarsam!
2016. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt egy fiatal (elvàlt) anyuka.. Nagyon szép volt képeken. Eleinte ritkàn flörtölgettünk nem vettem annyira komolyan aztán összejött egy pàr mélyebb csevely.. Gyerek miatt éjszaka volt fent, addigra gyakran bealudtam:). Egyszer vasàrnap ( làthatàson volt nàla a gyerek apja, aki külföldön dolgozik ritkàn van itthon, gyerek nem volt el vele kettesben nem ismerte ...) a làny neten keresztűl màszott ràm de de nagyon. Olvadtam el :) aztàn eltünt napokig nem is làtram beràgtam rà elküldtem a ......hogy csak az exét szivatja velem. Pàr hónap múlva azon az oldalon ahol először talàlkoztunk újból egymàsra akadtunk . Segített nekem egy kisebb baleset után gyógyulni ( 1,foku bőrégésre a soducrem jó) aztàn megigértem meghàlàlom ö szavamon fogott és randira hìvott. Írta a gyereket is hozza majd jàtszózni így jàtszótér volt a randi helyszín. Tel szàm csere nem volt (mea maxima culpa) mert van mobil netem neki is meg otthoni is akkor ha van valami ott lehet ìrni. Jàtszónàl àlltam 1,óràr nem jöttek. Naivan a gyerek miattra gondoltam. De mire hazaértem tiltva lettem:((
2016. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!