Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszólítás tömegközlekedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítás tömegközlekedési eszközökön. Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit gyakran látok a HÉV-en munkából hazafelé menet. Eddig nem mertem odamenni hozzá, mert jó eséllyel elküldene. Nem vagyok az a típus aki fél a lányoktól, de eddig mindig ismerettségi körön belül próbálkoztam, így még nem. Hogyan tegyem, hogy ne legyek tolakodó és még esélyem is legyen?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 5. 16:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyik munkatársam/haverom mis azt mondta, hogy hagyjam el a közelében valamimet, hogy utánam kelljen hoznia, de nem vagyok az az inderekt típus, jobb szeretem megmondani hogy mit szeretnék
2016. júl. 5. 19:56
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát persze, meghát egy csajnál az, hogy egy férfinak egészséges önbizalma és határozottsága van, mindig nagyon imponáló, de nyilván tudni kell, hogy mikor lehet odamenni, ha azt akarja, hogy odamenj, tudni fogod. Őszintén megmondod neki, hogy bejön neked, igyatok valamit, etc. Hajrá!
2016. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 opened paradise ***** válasza:
100%

A tett halála a tökölés!

Holnap reggel menj oda,vagy megtalálunk...

Hajrá!:D

2016. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Reggel nehéz lenne, mert csak hazafelé látom (este), olyan heti 3-4,alkalommal. De megpróbálok odamenni, max hülyének néz egy csomó, de az annyira nem izgat
2016. júl. 5. 20:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha visszamosolyog rád a vonaton, megszólíthatod miután leszálltatok. Akkor nem is bámul senki. A szöveg meg lehet ugyanaz (Gyakran látod itt, stb., amit fenntebb is írtak).
2016. júl. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!